Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

@Malyboss. Również dziękuję za pogaduchy i spotkanie nad jeziorem. Było miło,  Sympatycznie i za gorąco. Wróciliśmy do domu z oparzeniami 1 stopnia :/ ale wracamy do zdrowia :P Spodobało nam się to miejsce i na pewno będziemy zaglądać tam od czasu do czasu. Swoją drogą super miejsce na survivalowy spot pod namioty. Są nawet kałuże dla świnek :D Pozdrawiam 

Dnia 4.08.2017 o 23:34, T K A C Z U napisał:

Moze spota zrobimy wyjatkowo w niedzielę?

 

W niedzielę jest jakiś ogólny spot motoryzacyjny na MOP Pawłosiow przy A4 koło Jarosławia. Może zbierzemy ekipę i się wybierzemy? Postoimy razem z innymi Japończykami i pewnie Niemcami, Francuzami i Bóg wie czym jeszcze. Co myślicie? 

 

https://www.facebook.com/events/256762628173813/?ti=cl

Lipa, lipa i jeszcze raz lipa. 90% BMW i kilka innych. Żałuję że byłem i nie polecam 

 

Edytowane przez Merfi
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 5.08.2017 o 21:39, Merfi napisał:

Spodobało nam się to miejsce i na pewno będziemy zaglądać tam od czasu do czasu. Swoją drogą super miejsce na survivalowy spot pod namioty.

 

@Merfi, zarzuć w wątku pomysł, o którym pisałeś również na FB. Może chwyci :) 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„SURVIVAL SPOT W TARNOBRZEGU!  Miejsce: Jezioro Tarnobrzeskie  Termin: 26-27 sierpień  Dlaczego survival? A no dlatego że nie ma tam domków do wynajęcia, więc proponuję namioty.  Opłaty? Z tego co pamiętam to 6zl za świnie i tyle.  Gastronomia: wspólne grillowanie z własnym prowiantem i zimnym piwkiem (co kto lubi;)  Ewentualnie dla leniwych są tam 2-3 bary :p  Plaża jest, woda czysta, rowerki wodne, raj dla dzieciaków (moje nie chciały wyjeżdżać).   Jakieś pytania?  Zapraszam do dyskusji :)”
SURVIVAL SPOT W TARNOBRZEGU! 
Miejsce: Jezioro Tarnobrzeskie 
Termin: 26-27 sierpień 
Dlaczego survival? A no dlatego że nie ma tam domków do wynajęcia, więc proponuję namioty. 
Opłaty? Z tego co pamiętam to 6zl za świnie i tyle. 
Gastronomia: wspólne grillowanie z własnym prowiantem i zimnym piwkiem (co kto lubi;) Ewentualnie dla leniwych są tam 2-3 bary 1f61b.png:P 
Plaża jest, woda czysta, rowerki wodne, raj dla dzieciaków (moje nie chciały wyjeżdżać). 

Jakieś pytania? 
Zapraszam do dyskusji 1f642.png:)
 
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z wtorku z Rzeszowa, w tym dla nowego szczęśliwego posiadacza czarnego Forka MY'17 z orurowaniem. Po drodze było całkiem sporo Plejad, głównie na RSR.

IMG_7196.jpg

IMG_7198.jpg

IMG_7199.jpg

IMG_7200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.07.2017 o 22:31, Malyboss napisał:

W kończący się właśnie weekend zaszczycił nas nad Jeziorem Tarnobrzeskim swoją obecnością forumowicz @Merfi z rodziną.

Mam tylko nadzieję, że uczestnicy kończącego się właśnie festiwalu SFF 2017 dali wam pospać, a namiotów nikt nie ukradł :D 

Dziękuję wam za sympatyczne pogaduchy wieczorową porą - ech, co ja gadam - było już po północy :D  i do następnego razu :) 

 

@Maciek Niemy - zmień opis przy awatarze - chyba że jeden H6 to dla Ciebie za mało... :biglol:

 

 

Sory Szefie!
To co mam w zupełności wystarcza! :jdm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciek Niemy napisał:

Sory Szefie!

 

No!  Poprawione... Żeby mie to było ostatni raz :ok:

Heheheheh  :biglol:

 

Godzinę temu, Maciek Niemy napisał:

To co mam w zupełności wystarcza! :jdm:

 

No to super   :applause:  Dobrze, że "Czarnuch" pozostał "w rodzinie" i poszedł w dobre ręce ;) 

 

@szamot, a u Ciebie jak poszukiwania następcy?

 

Przypomniała mi się jeszcze taka stara prawda związana ze sprzedażą / kupnem gabloty... Że najpiękniejsze jest to, że po tej transakcji jest zawsze dwóch zadowolonych - ten, co właśnie kupił, i ten, co właśnie sprzedał  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Malyboss napisał:

 

No!  Poprawione... Żeby mie to było ostatni raz :ok:

Heheheheh  :biglol:

 

 

No to super   :applause:  Dobrze, że "Czarnuch" pozostał "w rodzinie" i poszedł w dobre ręce ;) 

 

@szamot, a u Ciebie jak poszukiwania następcy?

 

Przypomniała mi się jeszcze taka stara prawda związana ze sprzedażą / kupnem gabloty... Że najpiękniejsze jest to, że po tej transakcji jest zawsze dwóch zadowolonych - ten, co właśnie kupił, i ten, co właśnie sprzedał  :biglol:

No i niestety nie masz racji:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciek Niemy napisał:

No i niestety nie masz racji:

 

 

Bo to był, widać, wyjątek... Albo ta zasada po prostu nie dotyczy Subaraków :D

@Maciek Niemy, oby Czarnuch kolejne kilometry połykał bezawaryjnie i ku uciesze właściciela. Zresztą był oblewany szampanem na papieskim zaraz po transakcji, to nie może być inaczej :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...