Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, tedimy99 napisał:

Jeszcze raz dzięki za super subarowe spotkanie:Dpozdrawiam

 

@tedimy99, dziękujemy za wizytę - i zapraszamy sąsiadów na kolejne spoty :)  Pozdrawiamy również !!

 

 

22 minuty temu, tedimy99 napisał:

Witajcie, muszę podzielić się z Wami moim odkryciem:) Jeszcze raz dzięki za super subarowe spotkanie:Dpozdrawiam

 

http://nadwisla24.pl/2017/06/28/w-tarnobrzegu-odbyl-sie-zlot-milosnikow-i-posiadaczy-samochodow-subaru-fotoreportaz-oraz-video-hd/  

 

Łukaszek mnie  uprzedził ;)

 

Oj tam, raptem o pięć minut... ;) 

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Uff, wreszcie chwilka wytchnienia i można coś spokojnie napisać.... :lol: Tak jak reszta ekipy ja również pragnę wszystkim serdecznie podziękować za przybycie do Tarnobrzega i za wspólnie,baaardzo miło, spędzony czas :yahoo: A było to możliwe dzięki Łukaszowi z rodzinką... Mały... dziękujemy za wszystko !

Nawet pogodę zamówił idealną - było extra !

"Marina" jak i całe jezioro to bardzo malownicze miejsca, które warto odwiedzić z całymi rodzinami.... te słowa kieruję do osób które nie mogły się pojawić na wyjazdowym spocie, warto zabrać dzieciaki czy inne bliskie osoby i spędzić tam chociaż jeden dzień.

Wyjazd ten pokazuje, że koncepcja naszych spotkań w różnych zakątkach Podkarpacia sprawdza się i na wzór ogólnopolskiego Zlotu Plejad, mamy takie mini-plejady tutaj u siebie :D Oprócz pasji do samochodów poznajemy również inne, ciekawe miejsca naszego rejonu.... i o to chodzi.

Jestem ciekaw gdzie nasza ekipa zawita kolejnym razem.....?!  ;)

 

Jeszcze raz, dzięki że byliście..... :thumbup:

_DSC0224.JPG

Edytowane przez Machoń
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów ;)

 Jestem tu nowy i nigdy nie korzystałem z takich portali, więc jeśli będę coś robił źle to proszę o wyrozumiałość i pouczanie :P Przy okazji dziękuje za możliwość uczestniczenia w spocie który się odbył w Tarnobrzegu, było mega fajnie i pozytywnie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Merfi napisał:

Witam wszystkich forumowiczów ;)

Jestem tu nowy i nigdy nie korzystałem z takich portali, więc jeśli będę coś robił źle to proszę o wyrozumiałość i pouczanie :P

 

Witamy, witamy ! W sumie to sam byłem ciekawy, kiedy do nas dołączysz :) 

Jako nowy użytkownik - wypadałoby się przywitać na ogólnym - poniżej link:

 

https://forum.subaru.pl/topic/60648-tutaj-się-witamy-dział-dla-nowych-forumowiczów/

 

5 godzin temu, Merfi napisał:

Przy okazji dziękuje za możliwość uczestniczenia w spocie który się odbył w Tarnobrzegu, było mega fajnie i pozytywnie. Pozdrawiam :)

 

My również dziękujemy :)  Już pomału myślimy o następnych miejscach, wyjazdach i atrakcjach...  ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Malyboss napisał:

My również dziękujemy :)  Już pomału myślimy o następnych miejscach, wyjazdach i atrakcjach...  ;) 

 

wpis na gościnnym już jest ;)

co do planów, wybieram sie dzisiaj wieczorem na Soline obczaić miejscówkę i popytać o warunki, jak sie dowiem czegoś ciekawego to poinformuje , pozdrawiam

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu [mention=19998]fiku[/mention] ustrzelony na wakacjach w Saint Tropez.....  hehe 
fiku.jpg.6a05fb56838ee838f16ae268dd118dad.jpg


Dobre... ale wygląda że prezes też pod Te palmy zawitał
Ja trochę zmienię temat, choć miło powspominać wypad pod Marinę.
Szykuje się gruba impreza w Krośnie, więc i okazja na okazjonalny zlot...
http://www.speedland.pl/
Myślę że i czas odpowiedni by coś zacząć zorganizować.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Imprezę (chyba hatch GH) na RJS w rasowym rajdowym malowaniu, widzianą dzisiaj na rondzie Zesłańców Sybiru w Tarnowie około 15.15.

 

Krosno "planowo" przegrało w Lublinie, natomiast Rzeszów ucieka spod topora i zachowuje iluzoryczne szansa na ucieczkę z baraży:

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, fiku napisał:


Szykuje się gruba impreza w Krośnie, więc i okazja na okazjonalny zlot...
http://www.speedland.pl/
Myślę że i czas odpowiedni by coś zacząć zorganizować.
 

 

 

Dokładnie, będzie to potężna impreza..... rozmawiałem z organizatorem....(jakbyś @fiku miał FB to byś wiedział ;) ) i mamy możliwość uczestnictwa... także ten.... zapraszamy ! Zbiórka rano w Krośnie i wspólny przejazd na lotnisko ! :yahoo:

speed.jpg

speed2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szykuje się gruba impreza w Krośnie, więc i okazja na okazjonalny zlot...
[mention=19998]fiku[/mention] miał FB to byś wiedział  ) i mamy możliwość uczestnictwa... także ten.... zapraszamy ! Zbiórka rano w Krośnie i wspólny przejazd na lotnisko ! :yahoo:
speed.thumb.jpg.736eabb29e0aac5accb8a2a0f9c845e5.jpg
speed2.jpg.cfa78cae88991f369020fdb83ecb8d56.jpg


Tyle że informacja na FB ukazała się dopiero dzisiaj o ile dobrze pamiętam to coś po 8.30 a mój wpis był z wczoraj tak że ten...

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fiku napisał:

 

Tyle że informacja na FB ukazała się dopiero dzisiaj o ile dobrze pamiętam to coś po 8.30 a mój wpis był z wczorajemoji14.png tak że ten...
 

Info o Speedlandzie na FB jest już dość długo..... ;) 

A dziś było info, że SKP bierze udział ;) 

A Twój wpis z wczoraj to : 

Dnia 9.07.2017 o 18:15, fiku napisał:


Szykuje się gruba impreza w Krośnie, więc i okazja na okazjonalny zlot...
 

 

Z tego można wnioskować że chodził Ci ogólnie o Speedland ;) także ten...... hehehehe..... ;) 

 

Ale dobrze, że poruszyłeś tutaj temat "okazjonalnego zlotu" .... Wiem, że @Wojtasec się wybiera więc może i inni forumowicze pójdą w jego ślady.

 

Ktoś jest chętny na taki extra spot ? A przy okazji i na bardzo fajną imprezę ? Może zrobimy małe rozeznanie w temacie ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2017 o 09:16, Merfi napisał:

wpis na gościnnym już jest ;)

 

:thumbup:

 

Dnia 4.07.2017 o 09:16, Merfi napisał:

wybieram sie dzisiaj wieczorem na Soline obczaić miejscówkę i popytać o warunki, jak sie dowiem czegoś ciekawego to poinformuje

 

I jak, @Merfi - wiadomo coś?

 

Dnia 9.07.2017 o 00:00, Machoń napisał:

A tu @fiku ustrzelony na wakacjach w Saint Tropez..... :lol: hehe 

 

Dnia 9.07.2017 o 18:15, fiku napisał:

Dobre...emoji3.png ale wygląda że prezes też pod Te palmy zawitałemoji6.png

 

Przed Prezesem nikt się nie ukryje... Jego czujne oko jest wszędzie ;) 

Dnia 9.07.2017 o 18:15, fiku napisał:

Szykuje się gruba impreza w Krośnie, więc i okazja na okazjonalny zlot...
http://www.speedland.pl/

 

12 godzin temu, Machoń napisał:

Dokładnie, będzie to potężna impreza..... rozmawiałem z organizatorem....(jakbyś @fiku miał FB to byś wiedział ;) ) i mamy możliwość uczestnictwa... także ten.... zapraszamy ! Zbiórka rano w Krośnie i wspólny przejazd na lotnisko ! :yahoo:

 

5 godzin temu, Machoń napisał:

Ale dobrze, że poruszyłeś tutaj temat "okazjonalnego zlotu" .... Wiem, że @Wojtasec się wybiera więc może i inni forumowicze pójdą w jego ślady.

Ktoś jest chętny na taki extra spot ? A przy okazji i na bardzo fajną imprezę ? Może zrobimy małe rozeznanie w temacie ? 

 

Impreza zapowiada się ciekawie - chętnie bym zawitał do Krosna, niestety grafik u mnie ostatnio mocno napięty, prawie jak naciąg na werblu :D 

No i odległość ode mnie do was dość spora - ale będę się starał coś wykombinować, może się uda :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas na Jasielski spot na Foluszu :D Muszę popracować nad wlepkami, bo SKP się leni :P

 

Pozdrowienia z wczoraj dla Lanosa pod lodami na Piłsudskiego koło 20.00. Państwo byli ciekawi wyniku meczu, a ja zaniemówiłem z wrażenia i nie spytałem się o ... wrażenia z posiadania Imprezy :rolleyes: 

IMG_6973.JPG

 

A mecz: w Krośnie dramat i przegrana - ZASŁUŻONA!!!! -  z Poznaniem. Może lepiej, że nie będziemy jechać w Play-Offach, bo i tak kasy brakuje - czytaj Sponsorów, czyli na Podkarpaciu bez zmian; tym bardziej, że Rzeszów pojechał zgodnie "z planem". Na szczęście Bydzia też przegrała swój mecz.

 

Clipboard02.jpg

Clipboard01.jpg

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2017 o 09:50, karloszka napisał:

M@kul mała dedykacja w Twoją stronę...

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=Z8fDFlJeOI0

 

PS Wieszak czeka :)

To jest dedykacja z sugestia? :D

Szybki ten trzydrzwiowy kombiak, zobacze co da sie zrobic... 

IMAG0933.thumb.jpg.e1b85f44b0cd6ae3b454ea92d8485144.jpg

...zaczalem przygotowania pod body kity z filmiku hehe :)

 

PS cierpliwosci, przyjdzie czas i na niego ;)

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Szanowne Grono :) 

 

Mam takie małe pytanko: czy ktoś z was byłby chętny na pojeżdżawkę na gokartach w rzeszowskim Reskarcie w niedzielę 23 VII ???

Tor zarezerwowany na wyłączność na jedną godzinę - start około 17:00 - 19:00. Na razie jest 10 osób zdecydowanych, potrzeba jeszcze max 6 osób.

Wiem, że jest wtedy Arge SpeedLand w Krośnie (też się w sumie zamierzam pojawić) ale do godziny 18:00 impreza ma się zakończyć, więc jest to jak najbardziej do wykonania.

 

Gdyby ktoś był chętny, to dajcie znać - może być na PW, może być na FB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...