Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Malyboss napisał:

A tak z ciekawości - cóż się przydarzyło "temu silniku" niedobrego

 Poczatkowo "podobno.." panewki pozniej zablokowalo wal i bardzo ciezko nim obrocic. Bedzie wiadomo wiecej po wyciagnieciu silnika i rozlozeniu go na czesci pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@kul gratuluję zakupu i trzymam kciuki za reanimację motoru. Mi się w końcu dzisiaj udało wskrzesić klimę po zimie. Po wymianie chłodnicy, osuszacza, wszystkich o-ringów i napełnieniu układu w aucie nastał upragniony chłodek :D - co ciekawe, chłodnica była praktycznie nie do kupieania a ceny w ASO z przyzwoitości nie przytoczę... Ale dzięki Carfitowi udało się! Z osuszaczem również nie było lekko. Musiałem sprowadzić go aż z Reichu płacąc za to cudo prawie 40 eurosów!!!

Co do jutrzejszego spota to ja niestety odpadam .. kumpel z emigracji przyjechał na kilka dni i szykuje się srogie zniszczenie ..

18318913_1324566244265390_770294717_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2017 o 23:29, M@kul napisał:

pozwolę sobie co nieco zamieścić zaczynając od przypomnienia o comiesięcznym spocie, który jak zwykle odbędzie się w najbliższą sobotę ok godz 17:00 na parkingu przy parku papieskim :)  

 

 

Ekipa z Rzeszowa - weźcie zgłoście tam jakiemu lokalnemu szamanowi, żeby lepszą pogodę na jutro załatwił :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2017 o 21:17, Malyboss napisał:

Ekipa z Rzeszowa - weźcie zgłoście tam jakiemu lokalnemu szamanowi, żeby lepszą pogodę na jutro załatwił :) 

 

6 godzin temu, Emil3371 napisał:

Jaka pogoda w Rzeszowie? U mnie pada deszcz.

 

6 godzin temu, M@kul napisał:

U mnie kolo Rzeszowa tez pada. Rezygnujemy.....? Czy moze lecimy na parking w plazie?

 

Prawie się udało... ;) Po relokacji na Podpromie akurat przestało padać :biglol:

Dziękuję całej ekipie za spota, jak zwykle udanego i bardzo sympatycznego. 

Pozdrawiam i do następnego razu !! 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...oczywiście poza pogodą, dopisała też ekipa pozdrawiam Wszystkich.
BTW- w Krośnie nie ma takiego miejsca, by bryknać przed deszczemchyba że do Carrefoura na zakupy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wujek19922 napisał:

hehe to akurat moja :( jak by ktoś chciał to zapraszam...

Niby nie powinno się pytać, ale że widziałem samochód jeszcze w salonie przed sprzedażą, coś poszło nie tak? :o

Dnia 7.04.2017 o 17:15, Guliwer napisał:

Dzisiaj "nawaliło" Forków w Jaśle, pewnie wyszły z pracy/szkoły, bo było to około 15-tej. Wszystkie trzy RJS-y widziane w trójkącie Parking Farny-Rynek-zielony rynek. Tak mi kopara opadła, że nawet nie zdążyłem aparatu wyjąć. Właścicieli wzywa się do Spotu!!!

Jeden odpowiedział na wezwanie i przyjechał dzisiaj do mnie na obmiar podjazdu :yahoo:

 

temp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał by ktoś czas podjechać ze mną obejrzeć to legacy w Tarnowie?
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-ID6yTtBw.html

Chyba, że wiecie o jakiejś Imprezie/Foresterze lub legacy do 10 tys.

Edytowane przez Adventure184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawach formalnych, Kilka rzeczy chciałbym poruszyć :

 

1. Bluzy

Chciałbym się dowiedzieć co z tym tematem robimy bo za długa cisza i nie wiemy na czym stoimy. Czy jeszcze jest szansa na pozytywne zakończenie czy odpuszczamy.... grzecznie pytam :) Dobrze jest poinformować wszystkie osoby zainteresowane co się dzieje w tej sprawie, żeby była jasność.

 

2.Wyjazd spotowy do Tarnobrzega

Jako, że lista potencjalnych zainteresowanych się nie powiększyła to nie przeciągamy dalej bo to nie ma sensu i pewnie w połowie czerwca zorganizujemy wypad spotowo-grillowy a kto będzie chciał to przyjedzie. Łukasz pomoże nam w zorganizowaniu miejscówki i ogarnie temat ;)

Jadą i się zadeklarowali: Krajanek, Dyrektor, Malyboss, Machoń i jeszcze parę osób się zastanawia się.

Informację co i jak ,podamy w późniejszym terminie - może akurat osoby niezdecydowane przyjadą spontanicznie.

 

3. I PODKARPACKIE TARGI MOTORYZACYJNE

 

27 maja (sobota) będą odbywać się I Targi Motoryzacyjne w G2A Arena (organizator) - jest info na FB. Mamy taki pomysł aby wystawić ekipę subarową SKP w liczbie 5-7 aut. Forumowy kolega rozmawiał z organizatorem i mamy zielone światło, przeznaczą dla nas miejsce do "wystawy" :lol:

Myśleliśmy aby pokazać wszystkie generacje Imprezy z krótką informacją o każdym aucie.

-mamy już buga i bloba,

-potrzebny klasyk (Krajanek - hello ?!)

-potrzebny hawk (może Miroo będzie mógł ?) - ewentualnie może ja zorganizuje

-potrzebny lanos - tu będzie ciężko :wacko:

-potrzebne nowe STI - ( czarny, biały ze spotów)

 

Dobierzemy pewnie jakiegoś forka ;) Czekamy na propozycje.

Oczywiście wszystkie subaraki mile widziane i może uda się wspólnie zrobić szerszy "subarowy kącik" ;)

Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie, póki co takie mamy plany ;)

 

 

 

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim !

 

@Machoń - dzięki za odświeżenie tematów i poruszenie nowych.

 

5 godzin temu, Machoń napisał:

1. Bluzy

 

5 godzin temu, Machoń napisał:

Czy jeszcze jest szansa na pozytywne zakończenie czy odpuszczamy....

 

Moim skromnym zdaniem odpuścić byłoby naprawdę szkoda - ale jak się nie uda, to trudno, nic na siłę.

 

5 godzin temu, Machoń napisał:

2.Wyjazd spotowy do Tarnobrzega

 

5 godzin temu, Machoń napisał:

pewnie w połowie czerwca zorganizujemy wypad spotowo-grillowy a kto będzie chciał to przyjedzie. Łukasz pomoże nam w zorganizowaniu miejscówki i ogarnie temat

 

Tak jest ;) Już wcześniej wypowiedziałem się, że formuły spotów w RZ w pierwszą sobotę miesiąca absolutnie bym nie ruszał. Tak się przyjęło, i niech tak zostanie. Jeśli dobrze zrozumiałem, to @Machoń inicjując pomysł organizowania spotów poza RZ miał na myśli to, żeby te spoty były dodatkowe, "nadprogramowe", dla chętnych / zainteresowanych i dyspozycyjnych. I taka idea moim zdaniem jest O.K. - popieram w 100%.

Co do terminów to zorientuję się jutro i dam znać. Ze względu na formułę "pierwszej soboty miesiąca"  w RZ to na dodatkowy spot najlepsze byłyby dni 17/18 VI lub 24/25 VI. 

 

5 godzin temu, Machoń napisał:

Dobierzemy pewnie jakiegoś forka ;) Czekamy na propozycje.

Oczywiście wszystkie subaraki mile widziane i może uda się wspólnie zrobić szerszy "subarowy kącik" ;)

 

Ja się pewnie pojawię - tym bardziej, że wieczorem tego dnia w RZ jest w klubie Vinyl dobra sztuka metalowa :biglol:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... co do bluz, sama ciągle pytam... rzekomo mam obiecaną wersję testową dla siebie przed piątkowym GSMP. Jutro zadzwonię i zapytam, co z tego wynikło.

 

Druga sprawa, upolowałam wczoraj ciekawego GC :) pozdrawiam!

 

 

3aac634240c61a87601512816143d802.jpg

c2fc67a604db7cfc607b66de1095e704.jpg

231c327f3358088b24093fd98c3c4de4.jpg

A trzecia sprawa - upolowałam dziś imprezę sport
 

18471783_10208544427480404_1470556607_o.thumb.jpg.52b10555627143d49ce68b84cf91ac26.jpg

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, karloszka napisał:

Jutro zadzwonię i zapytam, co z tego wynikło.

Wszyscy czekają z niecierpliwością ;) 

Dnia 10.05.2017 o 16:13, Machoń napisał:

2.Wyjazd spotowy do Tarnobrzega

Pewnie bliżej terminu więcej osób mogłoby się wypowiedzieć :) Pomysł jak najbardziej dobry.

 

Dnia 10.05.2017 o 14:06, Adventure184 napisał:

Czy miał by ktoś czas podjechać ze mną obejrzeć to legacy w Tarnowie?

Na samochodach za bardzo się nie znam ale jeśli chcesz to mogę obejrzeć tego Subaraka. W Tarnowie jestem codziennie od poniedziałku do piątku, to nie musiałbyś   gonić z Rzeszowa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Veguis napisał:

pytanie z innej beczki zna ktoś ogarniętego mechanika okolice Rzeszowa (rozrząd , oleje , filtry , i pare innych [moderator czuwa] do wymiany ) dzwoniłem do ASO i troche mi za to zaśpiewali :P

 

 

karolek

wywołuję :-) może pomoże, jak dla mnie najbardziej ogarnięta osoba na miejscu, moje subaru tylko do Wuja Karola :D

 

Prezes Machoń pozdrawia z 43. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego wraz z moją aPGRową świneczką !! :-)

 

5918bdbc1d277_DSC_1291-Kopia.jpg.a38b2f0d483bf43e28d90ece22522d46.jpg

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...