Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

a wszystkim wiadomo, że Krosno okolicą Rzeszowa jest 8)

:lol: dobre , ja zawsze jak tlumacze innym gdzie jest Krosno to mowie ze kolo Rzeszowa a jak ktos nie wie gdzie jest Rzeszow :roll: (a czasem sie tacy zdarzaja) to mowie ze w Bieszczadach :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na spota ale maj-czerwiec bo dopiero wtedy bede swoim "gadem" w Polsce, co do Birczy mozna na lotnisku poupalac spokojnie a w zimie mozliwosc dla uzytkownikow N/A. spokojnie dojade do Rzeszowa jak cos,co do Krosna i okolic Rzeszowa to troszke nie po drodze chyba ze ktos zalicza 80-90km od za okolice:D, wychodzi na to ze Przemyśl to tez okolice z czym sie nie zgodze nigdy w zyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn urodził się 3.01.2006 . Kochany chłopak :) Subaru lubi :D Tate lubi :mrgreen: Wie jaka jest jedyna słuszna marka :D Tata tłumaczy, uczy syna 8) ukaszWRX, Niech maleństwo przychodzi na świat ku waszej radości i chwale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany chłopak :) Subaru lubi :D Tate lubi :mrgreen: Wie jaka jest jedyna słuszna marka :D Tata tłumaczy, uczy syna 8)

tata kupi synusiowi takie male subaru na "pedala" ktore widzial na ebayu :mrgreen:

Krajanek, dzieki za dobe slowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany chłopak :) Subaru lubi :D Tate lubi :mrgreen: Wie jaka jest jedyna słuszna marka :D Tata tłumaczy, uczy syna 8)

tata kupi synusiowi takie male subaru na "pedala" ktore widzial na ebayu :mrgreen:

Krajanek, dzieki za dobe slowo :mrgreen:

Ja to nawet takiego resoraka chłopakowi kubiłem co to przypominał buga wrx 8) :mrgreen: Niech ma :) i uczy się 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar udać się na małe ślizganie do Rzeszowa 9,01 na WOSP, chyba, że wypalą Gorlice bo jeszcze nie wiem czy tam będzie ściganie czy nie. Bardziej przychylam się na Rzeszów - tor Polan. Może się ktoś skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar udać się na małe ślizganie do Rzeszowa 9,01 na WOSP, chyba, że wypalą Gorlice bo jeszcze nie wiem czy tam będzie ściganie czy nie. Bardziej przychylam się na Rzeszów - tor Polan. Może się ktoś skusi.

 

A to ciekawostka! Nie wiedziałem, że coś takiego będzie. Trzeba przynajmniej zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hansland, Spokojny co do miejscowek to slyszalem cos o Lotnisku w Birczy :idea: ktos cos slyszal, ktosc cos wie o tym miejscu a moze ktos tam byl i upalal :P pozdrawiam

Znam dobrze to miejsce, i to chyba najlepsze miejsce na podkarpaciu, nie tylko ze względu na samo lotnisko ( http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Ar%C5%82am%C3%B3w,+Polska&sll=49.632769,22.510529&sspn=0.092504,0.264187&ie=UTF8&hq=&hnear=Ar%C5%82am%C3%B3w,+Bieszczadzki,+Podkarpackie,+Polska&ll=49.657136,22.515298&spn=0.005779,0.016512&t=f&z=17&ecpose=49.64741261,22.51531475,1522.11,-0.063,44.98,0) ale na okalające go drogi dojazdowe w stronę Arłamowa, Trójcy. Wąsko, kręto, asfaltowo, mostkowo - GENIALNIE. Super miejsce na ogólnopolski zlot Subaromaniaków. 35min do Soliny - na lato extra, w zimie tez! Kilka fajnych hoteli + niezła agroturystyka, 30 min do Przemyśla, klimatyczne miasto z tradycjami motorsportowymi ( w końcu ojciec niejakiego Jeana Todta pochodzi z Przemyśla :), ale nie tylko dlatego. Jest kilku "aktywistów" którzy potrafią zorganizować KJS`y czy inne ściganki... niedaleko kultowe serpentyny GSMP - Załóż!

Hotel w Arłamowie ok 15km od lotniska, stoki narciarskie Arłamów, Przemysl, Ustrzyki! Wszystko co trzeba, aby zrobić mega imprezę, nie tylko dla ekipy z podkarpacia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu0739

Skąd: Islandia/Przemyśl

 

Noo... ja wiedziałem, że między Rzeszowem a Przemyślem są jakieś animozje. Nie wiedziałem jednak, iż Przemyśl zawziął się do tego stopnia, że woli się przenieść na Islandię niż być w województwie rzeszowskim :mrgreen:

Wracaj no z tym fajnym legasiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...