Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie ;) A na naklejke gdzieś miejsce sie znajdzie :P

 

No pewnie, coś tam wymyślimy..... wpadnij na zlot to pogadamy  ;)

Chłopcy z Jarosławia też dawali znać, że coś robią we własnym gronie także okazje do spotkań powinny być.....  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na wieczór wszystkim ;) Przeglądałem do tej pory forum ale nie logowałem sie. Mieszkam w okolicach Jarosławia i na co dzien poruszam sie Babuszką Impreza 95 ;) Może ktos mnie kiedyś widział na trasie

 

Oto i ona: 0afe01bf5da0576amed.jpg

 

Mam nadzieje że zawitam na najbliższy spot ;) Pozdrawiam

Witamy i zapraszamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy widziałem Cię LUKI043, zjeżdżającego z Widnej, albo podjeżdżającego pod RAFała Kwietnia, machałem z Almery lub z chodnika nie raz, bez odzewu. Wreszcie się odnalazłeś.

Super, że będzie kolejna impreza na lokalnych spotach ! :D

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontan spot na Żeglarskiej :)  tylko nie doczekałem się na kierowcę/kierowniczkę i właściciel dalej nie ustalony. Ale rejestrację ma fajną ;)

f376a857ff299d52med.jpg

Jakiś czas temu zostawiona była kartka ale pózniej padało więc mogło ją zmyć, bo nie ma odzewu :( stał w tym samym miejscu tylko na czarnych felgach. Też zwróciłeś uwagę na rejestrację... ;)

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj kiwnął mi ktoś ze srebrnego legasia na rondzie ul. Rejtana, a dzisiaj wita z niebieską wanną generacji tej samej co upolowana przez Wojtaseca :)

...a na zlocie był nowy kolega legacy outback, którego osobiście zaprosiłem :) poza tym ostatnio chyba z 5 karteczek za rejestracje wlozylem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ile razy widziałem Cię LUKI043, zjeżdżającego z Widnej, albo podjeżdżającego pod RAFała Kwietnia, machałem z Almery lub z chodnika nie raz, bez odzewu. Wreszcie się odnalazłeś. Super, że będzie kolejna impreza na lokalnych spotach !
 

 

A no jestem :P Czesto obracam sie w tamtych stronach bo mieszkam niedaleko. Dokładniej to Kidałowice :P Nigdy jakoś nie zwróciłem uwagi ;)  Dosyc sporo jezdzi już subaryn po Jarosławiu ale mało kto odwzajemnia pozdrowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...