Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

spot za miesiąc, ale postaramy się pamiętać :D

Mrozioo, zjedzamy bemami w dresach?

ej poczekajcie na nas! Nie wszyscy mają dresy. Musimy jeszcze z Machoniem zakupić i kupić i8. I zrobimy spota z BMW. Niektórzy zapewne mają już różowe dresiki :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wojtas i nie tylko  
 

Czyżby zainteresowała kolegę nasza ostatnia spotowa rozmowa na temat kjsów? :) Tylko się cieszyć! W razie potrzeby również służę pomocą. Ale z pewnością nie będzie ona potrzebna, bo wszystko będzie dobrze - tego się trzymajmy, fingers crossed. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wojtas i nie tylko  
 

Czyżby zainteresowała kolegę nasza ostatnia spotowa rozmowa na temat kjsów? :) Tylko się cieszyć! W razie potrzeby również służę pomocą. Ale z pewnością nie będzie ona potrzebna, bo wszystko będzie dobrze - tego się trzymajmy, fingers crossed. :)

 

 

Pewnie :) każdy z kim rozmawiałem na takie tematy się do tego przyczynił, plus wiadomo... swoje niespełnienie  podczas codziennej monotonnej w miarę przepisowej jazdy... chciałoby się doświadczyć czegoś nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu szału ni ma co innego jakby mRoZiOo dał fotkę jak szaleje na S1000RR albo GTL1600 to by na mnie zrobił wrażenie :twisted:

 

 

nowy gotowy na spota..... :biglol:

 

 

 

 

a tutaj coś na dobranoc... :)

 

może taka księgę założymy oczywiście z innym LOGO.... :)

post-5590-0-18353200-1457826499.jpg

post-5590-0-93267800-1457826764_thumb.jpg

Edytowane przez Barteq
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tu szału ni ma co innego jakby mRoZiOo dał fotkę jak szaleje na S1000RR albo GTL1600 to by na mnie zrobił wrażenie :twisted:

 

nowy gotowy na spota..... :biglol:

 

 

 

 

 

a tutaj coś na dobranoc... :)

 

może taka księgę założymy oczywiście z innym LOGO.... :)

Hehehe.... Dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje foty z plejad -_-

 

Zdjęcie nr 3 i 4 - Barteq, ładny miałeś samochód  :wub:

 

 

mRoZiOo brak słów.....

 

Dobre..... hehehe  :thumbup:

 

 

 

Mrozio co oni tak po Tobie jadą

 

A co tu się dziwić ??? Sobie chłop nagrabił to ma ! Trzeba mu wybić z głowy takie niemądre pomysły  :biglol:

 

 

 

z tym wątkiem BMW to robicie się jak jechowi : ,, ma pan chwilkę porozmawiać o BMW ..  :OO:  a tu szału ni ma .....

 

No i co Mrozioo narobiłeś, ja się pytam ???  .....Słyszysz, nie dość, że BMW to jechowy jeszcze do tego jesteś ! Oj nie ładnie !  :biglol: 

 

Mirka zdenerwowałeś tylko i tyle.....  :D

 

 

Pewnie :) każdy z kim rozmawiałem na takie tematy się do tego przyczynił, plus wiadomo... swoje niespełnienie  podczas codziennej monotonnej w miarę przepisowej jazdy... chciałoby się doświadczyć czegoś nowego :D

 

M@kul...... dzida !!!! 

 

" Pamiętaj...... ma być ogień na każdym biegu, bo w przeciwnym razie będziesz jeździł dieselem !!! :D

 

 

subaru_viper....sorrki  ;) 

 

 

 

może taka księgę założymy oczywiście z innym LOGO.... :)

 

Jestem za.... !  :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karloszka kolor felg wybrany....?

 

A właśnie co do koloru felg tak poważnie pisząc hydrografika pewnie odpada - nie wiem poza tym jakie koszta ale przy 16" może się zgubić wizualnie....

Kolory mocno zdecydowane typu neonowa zieleń czy róż mogą się szybko znudzić....

U karloszki są 16" więc ciemne kolory mimo, że ładne to jednak się zgubią.... (w nowym STI jest 18" i tu już wygląda).

 

Na jej miejscu poszedłbym w biel przy tym rozmiarze. Jest rajdowy klimat, najniższe koszta, będą dobrze widoczne..... same plusy... :D

 

To w takim razie przedstawię Wam parę fotek po zakupie mojego auta na białym felunku - takie połączenie Barteq sobie wymyślił.... ;) Może Monika właśnie pójdzie w biel....

 

 

 

A to moje foty z plejad -_-

 

..o proszę to Ty już mi zdjęcia wcześniej robiłaś?.... :coffee: .... :)

 

Już wtedy miała Cię na oku.......  ;)  :D

post-2656-0-93812700-1457864551_thumb.jpg

post-2656-0-07455100-1457864662_thumb.jpg

post-2656-0-76740700-1457864683_thumb.jpg

post-2656-0-60565100-1457864701_thumb.jpg

post-2656-0-23652700-1457864795_thumb.jpg

post-2656-0-48022900-1457864803_thumb.jpg

post-2656-0-41545000-1457864829_thumb.jpg

post-2656-0-79426700-1457864837_thumb.jpg

post-2656-0-88897100-1457864845_thumb.jpg

post-2656-0-82782000-1457864861_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za agresywna jazda na ostatnim zdjęciu !? .... :angry:

 

....oczywiście ,że jeżdżony tylko do sklepu po bułki... :P ............... :superhero:

 

 

 

 

 

karloszka....coś  takiego by do Ciebie pasowało... :)

post-5590-0-90051700-1457867421.jpg

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....oczywiście ,że jeżdżony tylko do sklepu po bułki... :P ............... :superhero:

 

Ufff.... to mi ulżyło.... bo już myślałem....  ;)

 

 

karloszka....coś  takiego by do Ciebie pasowało... :)

 

Też myślę, że biel tu będzie najodpowiedniejsza..... takie jest moje zdanie.

 

 

A właśnie.... dni ponure więc powspominajmy  ;)  Odgrzebałem kilka krótkich filmików z zeszłorocznego zlotu .....  ;)

 

Tytuł filmiku " Lepszy na co dzień..... "   :biglol:

 

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to moje foty z plejad -_-

 

..o proszę to Ty już mi zdjęcia wcześniej robiłaś?.... :coffee: .... :)

 

 

Nie Tobie, nie Tobie ale Twojemu maleństwu... mówię o Subarze oczywiście :D 

karloszka....coś  takiego by do Ciebie pasowało... :)

 

 

Co prawda nie Speedline ale Sparco już są na Babuli i chyba biały właśnie wjedzie....

 

p1.jpg?ct=eb9c2caec1cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Barteq, o 13 Mar 2016 - 12:10, powiedział: karloszka....coś  takiego by do Ciebie pasowało...     Co prawda nie Speedline ale Sparco już są na Babuli i chyba biały właśnie wjedzie....  
 

 

Biały będzie najodpowiedniejszy. Zawsze możesz przemalować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, wie ktoś z Was gdzie można się udać na pomiar hałasu wydobywającego się z wydechu bez ryzyka zabrania dowodu?? w Rzeszowie i okolicach :)

Gdzieś kiedyś słyszałem, że wystarczy znać dopuszczalny limit db. I można zmierzyć apką na iPhone. Ponoć wynik jest żetelny i porównywalny z aparaturą używaną na SKP. Ale nie gwarantuje że to prawda. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drodzy forumowicze, wie ktoś z Was gdzie można się udać na pomiar hałasu wydobywającego się z wydechu bez ryzyka zabrania dowodu?? w Rzeszowie i okolicach :)

Gdzieś kiedyś słyszałem, że wystarczy znać dopuszczalny limit db. I można zmierzyć apką na iPhone. Ponoć wynik jest żetelny i porównywalny z aparaturą używaną na SKP. Ale nie gwarantuje że to prawda. :)

 

dzięki :) coś mi sie obiło o uszy, że można sprawdzać przez aplikację ale nie mam iphona a mój tel. obecnie jest niedyspozycyjny :D zaraz będę go wskrzeszał.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Drodzy forumowicze, wie ktoś z Was gdzie można się udać na pomiar hałasu wydobywającego się z wydechu bez ryzyka zabrania dowodu?? w Rzeszowie i okolicach :)

Gdzieś kiedyś słyszałem, że wystarczy znać dopuszczalny limit db. I można zmierzyć apką na iPhone. Ponoć wynik jest żetelny i porównywalny z aparaturą używaną na SKP. Ale nie gwarantuje że to prawda. :)

dzięki :) coś mi sie obiło o uszy, że można sprawdzać przez aplikację ale nie mam iphona a mój tel. obecnie jest niedyspozycyjny :D zaraz będę go wskrzeszał..
Na androida też na pewno jest taka aplikacja ale nie wiem czy jej wskazania są tak żetelne jak na apple.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ... Czy ktos poznaje?!?

 

Ja kompletnie nie wiem czyje to..... :biglol:

 

Tylko naklejka po prawej stronie znajoma..... ;)  ktoś z naszych to musi być :D

 

 

Pozdrawiam Prezesa SKP...

Czysciutki.....mucha nie siada!

 

subaru_viper...... niemożliwy jesteś :biglol: ..... dzięki za pozdrówka, dla Ciebie również

Nic się przed Wami nie ukryje..... :ph34r:...... Dobra, 1:0 dla Ciebie.... ale bądź czujny na drodze bo i tak kilka razy mnie nie widziałeś i to jeszcze również jak miałem forka :D

 

 

Drodzy forumowicze, wie ktoś z Was gdzie można się udać na pomiar hałasu  wydobywającego się z wydechu bez ryzyka zabrania dowodu?? w Rzeszowie i okolicach :)

Co Ty tam M@kul wyczyniasz ??? ;) Jakąś armatę z tyłu zainstalowałeś i grzmoty lecą ??? :D

Zbroisz się na KJS'y ? :D

 

Specjalnie dla Ciebie ! :D:biglol::D

 

888b29a4da2ad91bb85b73947b4de8a9c27d31a2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...