Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niewiem czy ten watek bedzie istnial i wogule czy jest sens jego istnienia :roll: ale sprubowac mozna, wiem (bo widzialem :mrgreen: ) ze na podkarpaciu jest troche ludzi ,ktorzy posiadaja Subaraki :mrgreen: i wlasnie do nich adresuje ten post :twisted: czy sa jacykolwiek chetni na spota/y :?: :idea: :?: Prawie cala polska subaromaniakow sie gdzies spotyka w innych miastach a MY??? :?: Tak wiec wszystkich chetnych zapraszam do dyskusji w naszym PODKARPACKIM WATKU :twisted::mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkarpacki wątek spotkań istnieje od dawna :idea: . Tylko kiepsko funkcjonuje :evil: Może warto założyć nowy coby ożywił trochę Podkarpacian :idea::P Jakby co to Ja sie pisze na spota :D Mieszkam 10 km na połódnie od Łańcuta. Mogę podjechac do Krosna czy Rzeszowa. Nie ma problema :) Może mój post który jest odpowiedzia na ten który napisał ukaszWRX zmotywuje pozostałych forumowiczów będących mieszkańcami naszego pieknego regionu do aktywnego udziału w spotkaniach oraz zaglądniu do naszego wątku. Dodam jeszcze że upalałem ostanio trochę na Podpromiu w Rzszowie. Warunki zajebiaszcze trochę lodu i ubitego śniegu :idea: .Zabawa była przednia :D Może być fajne miejce na spot :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę i poznam kolegów po pasji :)

Fajnie byłoby znaleźć jakieś miejsce gdzie można oprócz rozmów, poślizgać się co nieco. Zaproponowany parking na Podpromiu jest trochę za mały, a poza tym spotykają się tam leszcze ze swoimi golfami, kalibrami i siwikami, więc miejsce jest raczej passe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się 8) Podczas mojego pobytu na Podpromiu nie spotkałem żadnego subaraka :idea: . Miejce nie jest złe 8) Chyba niewiele jest w Rzeszowie takich gdzie można bezkarnie poupalać. Czekam na jakieś propozycje odnośnie fajnych i ciekawych miejsc na pojeżdżawki na naszym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hansland, Spokojny, wiatm jestescie pionierami w "naszym"watku 8) :mrgreen: pozatym nareszcie odezwal sie ktos z podkarpacia :P ja niestety w polandzie nie jestem obecny :roll: ale zjawiam sie kilka razy w roku i raczej wtedy bede mogl sie zespotowac z wami, moge dojechac do Rzeszowa NO PROBLEM :mrgreen: szukalem jakiegos watku o spotach w naszym rejonie ale albo ja slabo szukalem albo takiego niema :wink: co do miejscowek to slyszalem cos o Lotnisku w Birczy :idea: ktos cos slyszal, ktosc cos wie o tym miejscu a moze ktos tam byl i upalal :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukaszWRX, Chyba słabo szukałeś 8) :wink: viewtopic.php?f=10&t=128451&view=unread#unread. Myślę że forumowicz Krist zna temat Birczy :idea: . On z Przemyśla jest :) ukaszWRX przyjeżdzasz na świeta do kraju :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ten watek i sam cos tam skrobnalem nawet :wink: ale raczej byl napisany pod katem upalania i treningow :roll: : P chyba ,a nie spotow :mrgreen:

niestety te swieta spedzam w uk :roll: rodzina sie w styczniu powieksza :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeed, jak sytuacja ze sniegiem w Krosnie, jest na czym sie poslizgac :?: :idea:

Rafal1984, witamy w watku 8)

normalnie niewieze :shock: ludzie z podkarpacia sie zbieraja w jednym watku :mrgreen::twisted: oby tak dalej :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co to pisze sie na jakis wyjazd

najpierw trzeba cos zorganizowac :mrgreen:

 

-- 26 gru 2010, o 00:05 --

 

Niestety w Jaśle śnieg zanikł całkowicie więc podejrzewam, że w Krośnie jest tak samo :(

no to bardzo przykro :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz już nie ma tragedii. Od sobotniego popołudnia "nawaliło" aż miło :twisted: Po za tym wczoraj na treningu na trasie wyścigu górskiego w Korczynie dopadła mnie srebrna impreza (eagle eye bodajże) z Rzeszowa - ktokolwiek z foruma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze jakis termin ktos wymysli i sie spotkamy gdzies w okolicy. . . :) Pogoda super na jakis wypad. . .

 

Można rozpocząć noworocznie od spotkania narciarsko deskowego w Puławach Górnych :idea: W sobotę rano nie będzie dużo ludzi na stoku. Catering też jest na miejscu, więc idealne miejsce na pierwszy spot 8)

Dojazd jest zazwyczaj po białym, ale rowy głębokie więc ostrożność wskazana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeed, a ty czym sie poruszasz :?: pewnie Impreza :P :wink: tylko jaka T czy N/A :?: :idea:

a na lotnisku w Krosnie mozna uzadzic sobie jakas pojezdzawke :idea::mrgreen:

Ja poruszam się poobijanym, zielonym, boruczącym kombi - najpierw słyszysz, później widzisz :twisted: Impreza klasyk oczywiście N/A...niestety :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza klasyk oczywiście N/A

tez kiedys taka ujezdzalem ,tylko bialego sedana :mrgreen::P

 

to jak urzadzacie jakiegos spota noworocznego albo "after" noworocznego bo widze ,ze juz pierwsi chetni sa :mrgreen:

kurcze jakbym bym w PL to bym wam nie odpuscil :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pojedziemy ekipą do Ułęża :?: :P:idea:viewtopic.php?f=10&t=139968&view=unread#unread . Widzę że Spokojny, juz się zapisał :) Na narty też można :P Tylko gdzie te Puławy Górne się znajduja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...