Jump to content

Forum Subaru zostało zamknięte....:-(((

emotorsport

Recommended Posts

Mam nadzieję, że to, co przeczytałem rano po przebudzeniu, było jakimś nieodpowiedzialnym żartem :twisted::lol:

i nikt nie miał zamiaru zamykać Szanownego Forum z powodu jakiejś bzdurnej ankietki...

W demokracji powinna się wypowiedzieć ponad połowa uprawnionych do głosowania... :twisted::lol:

Winnych sytuacji poproszę na dywanik :) społeczny w celu wytłumaczenia się....

Pozdrawiam, emotorsport

Mam nadzieję, że to, co przeczytałem rano po przebudzeniu, było jakimś nieodpowiedzialnym żartem :twisted::lol:

i nikt nie miał zamiaru zamykać Szanownego Forum z powodu jakiejś bzdurnej ankietki...

W demokracji powinna się wypowiedzieć ponad połowa uprawnionych do głosowania... :twisted::lol:

Winnych sytuacji poproszę na dywanik :) społeczny w celu wytłumaczenia się....

Pozdrawiam, emotorsport

Chyba nie masz na myśli MIĘ :mrgreen: :wink: :P

Dlaczego jak klikam 'Nowe posty' to otrzymuję :

Błąd ogólny

SQL ERROR [ mysql4 ]

Unknown column 'i.topic_id' in 'where clause' [1054]

Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.

Dlaczego jak klikam 'Nowe posty' to otrzymuję :

Błąd ogólny

SQL ERROR [ mysql4 ]

Unknown column 'i.topic_id' in 'where clause' [1054]

Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.

Bo tak :!: :!: :!:

:mrgreen: :wink:

Też liczyłem na 24h :wink: Ale z drugiej strony z pewnością Moderatornia nie chciała ryzykować tej fali samobójstw, rzucania się pod pociągi i z mostów... :twisted: Mieliby na sumieniu wielu Subarofanatoholików - sam też się nieswojo czułem :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...