Skocz do zawartości

Głośniki Impreza


bimber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

szukam dobrych głośników do bimbrowozu ale jakoś niczego ciekawego znaleść nie mogę

pomocy...

 

ps.Azrael sory za ten zamknięty...

Napisz, ile chcesz na to przeznaczyć, jaki graj i rodzaj muzyki.

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam dobrych głośników do bimbrowozu ale jakoś niczego ciekawego znaleść nie mogę

pomocy...

 

ps.Azrael sory za ten zamknięty...

Napisz, ile chcesz na to przeznaczyć, jaki graj i rodzaj muzyki.

Pzdr

Tomek

 

 

Elo Tomek odezwe się na bank tylko najpierw musze żone "wkręcić" że nowe nagłośnienie jest naszym priorytetem w zakupie a to może nie być proste biorąc pod uwagę zbliżające się jakieś wyprzedaże...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrożny facet... czy jak widzisz rozpędzony pociąg to starasz się go zatrzymać chyba nie bo to nie ma najmniejszego sensu .Tu trzeba być graczem jak podejdziesz właściwie do kobiety to zrobi dla Ciebie wszystko :twisted: ale nie daj sie ponieść bo może zaboleć... :roll:

znam żone od 25lat a jesteśmy 5 lat po ślubie i wiem kiedy jest najleprzy moment na wciśnięcie czegoś "nieprzewidzianego" do domowego budrzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee i tak uważam że w celu ułatwienia sobie życia i ułaskawienia żony należy od razu przelewać pensję na konto najbliższej galerii handlowej.

A swoje przyjemności finasowac z nielegalnych źródeł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje kupic na przod 16/16,5cm jest tego od groma na rynku i do tego pierscienie z MDF-u. Ja kupilem na http://www.powe.pl/ Montaz na gotowo zajal 2 godziny.Jezeli chodzi o tyl-tez wejda 16-ki z pierscieniami ale trzeba sie troche nameczyc ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Czy mógłby ktoś podać wymiary oryginalnych głośników w WRX kombi MY03 tzn. średnica i głębokość w przednich i tylnych drzwiach tak ,żeby nie robić dodatkowych przeróbek, dystansów itp.

Stare to już swoje zrobiły, tylnych to prawie nie słychać

 

Ewentualnie o jakich max. wymiarach głośniki wejdą bez przeróbek, jakie parametry głośników byście sugerowali żeby grało w miarę normalnie

 

Przy okazji wymiany głośników będę zakładał maty wygłuszające

 

Jeśli chodzi o głośniki to myślałem o BOSCHMANNa co by nie pakować sie w duże koszta.

 

Radio mam seryjne czyli Kenwood, jak gdzieś wyczytałem i na razie nie ma planów na wymianę

 

Zdrówko,

 

Dario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego boisz się dystansów ? bez nich niewiele głośników pasuje ze względu na niewielką głębokość montażu (bo magnes trafia w szybę) ... a z tym małym kawałkiem MDFu masz już na prawdę spory wybór głośników :wink:

PS. w GL'u kilka lat temu zamontowałem do seryjnego radyjka głośniki GroundZero (TC16MK2) + dystans z MDF-u i kawałek maty wygłuszającej z tyłu za głośnikiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po prostu nie chce mi sie tracic za dużo czasu nad szukaniem czy też robieniem takich dystansów potem pewnie trzeba i boczkach przerabiać.

Wolę tego uniknąć i cieszyc sie z jazdy a audiofilem też nie jestem.

 

Jak już się zacznie coś robić lepiej to potem mówisz a może radio lepsze, może wzmacniacz, może kable , może głośniki te lepsze, może to i tamto , na koniec patrzysz na rachunki mówisz upsss.

 

Zależy mi tylko na delikatnym poprawieniu audio a kase wole wydać w właściwości jezdne jak stabilizatory, podniesienie mocy, dobre opony itd.

 

-- Pt gru 31, 2010 12:43 am --

 

Witam,

 

A powiedzcie jakiej grubości dystanse musiałbym zrobić tak żeby nie modyfikować nic w seryjnych boczkach drzwi przednich i tylnych? W jaki sposób się montuje takie dystanse? wkleja się je i nastepnie do nich przykręca głośnik a może dłuższymi wkrętami w miejsca gdzie są przykręcane seryjne głośniki?

 

Pytam ponieważ rozmawiając ze znajomym mówił, że może spróbować mi wyciąć coś takiego, jeśli to niewielkim kosztem poprawi dobór głośników.

 

Proszę o jakieś porady jak całość wykonać i podobierać odpowiednie głośniki

 

-- Wt sty 04, 2011 12:51 am --

 

Podpowie ktoś jak to jest z wielkością i głębokością głośników , ewentualną grubością dystansów jakie można zastosować bez dłubania w boczkach drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli sie nic nie zmienilo to z przodu sa fabrycznie 13 cm a z tylu 10 cm - i szczerze poweidziawszy niewiele wiekszym kosztem mozna miec cos lepszego do grania - z przodu na dystansie zrobic 16,5 cm a z tylu 13 - ale grubosc dystansu najlepiej sam dobierz z kims kumatym /co to wytnie/ do wybranego przez Ciebie glosnika.

 

dystans mocujesz na wkrety w fabryczne otwory - do tego przykrecasz glosnik - ALBO - na dluzszych wkretach mocujesz glosnik na dystansie w drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla jesteś pewien, że w WRX MY03 są 13cm i 10cm bo gdzies czytałem, że seria to 16cm i 13cm?

 

Zależałoby mi dowiedzieć się jakie są również głębokości seryjnych głośników i max. grubość dystansów jakie można zastosować, wtedy będę wiedział jakich głośników mogę szukać.

 

Wielkie dzięki za wszelką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...