Jump to content

Stuki z przedniego zawieszenia

Recommended Posts

Witam w okresie przedświątecznym .

Chciałbym zadać pytanie użytkownikom forków > 08 ( czyli nowa buda ) czy przy pokonywaniu nierówności również przednie zawieszenie informuje Was o swoim istnieniu głośnymi stukami ? Takie hałasy mam w tym aucie od zawsze.

Czy to oznacza że TMTM ?

Proszę o opinie i pozdrawiam !

Moze jakies gumy zwyczajnie sie juz poddaly? Na polskich drogach wszystko podobno mozliwe :)

Troszkę chyba za wcześnie - 26 tys. km, a i kilometry głównie po trasach robione

Moze jakies gumy zwyczajnie sie juz poddaly? Na polskich drogach wszystko podobno mozliwe :)

Troszkę chyba za wcześnie - 26 tys. km, a i kilometry głównie po trasach robione

Wcale nie za wcześnie :!:

Ja wymieniałem gumy stabilizatora przy przeglądzie na 30 tys. , bo stukało już od jakiegoś czasu nie do wytrzymania :evil:

Auto też jeżdżone głównie w trasie.

Są tacy co zmieniali już przy 15 tys. (test długodystansowy Forka w którejś z gazet motoryzacyjnych) :roll:

No a są tacy co wyjeździli 60 000km na jednym komplecie. A i tak jeszcze nie stukały - wymienione prewencyjnie żeby nie musieć specjalnie z tym jechać. :)

Stuki mogą pochodzić nie tylko od zawieszenia. Może sobie stukać przekładnia kierownicza. Co mnie osobiście irytuje, ale podobno TTTM :cry:

moze gdzies masz jakies oblodzenie ja tak mialem ...a czesto padaja łaczniki stabilizatora, moze miales pecha do tego niskie temp i sie wyrobiło...

Witam w okresie przedświątecznym .

Chciałbym zadać pytanie użytkownikom forków > 08 ( czyli nowa buda ) czy przy pokonywaniu nierówności również przednie zawieszenie informuje Was o swoim istnieniu głośnymi stukami ? Takie hałasy mam w tym aucie od zawsze.

Czy to oznacza że TMTM ?

Proszę o opinie i pozdrawiam !

Jak przednie koło nagle idzie gwałtownie w dół to zawsze puknie, na przykład podczas zjeżdżania z wysokiego krawężnika.

Nie wiem czy to akutat to, ale pamiętaj o tym.