Skocz do zawartości

Stuki z przedniego zawieszenia


mrupik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w okresie przedświątecznym .

 

Chciałbym zadać pytanie użytkownikom forków > 08 ( czyli nowa buda ) czy przy pokonywaniu nierówności również przednie zawieszenie informuje Was o swoim istnieniu głośnymi stukami ? Takie hałasy mam w tym aucie od zawsze.

 

Czy to oznacza że TMTM ?

 

Proszę o opinie i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakies gumy zwyczajnie sie juz poddaly? Na polskich drogach wszystko podobno mozliwe :)

 

Troszkę chyba za wcześnie - 26 tys. km, a i kilometry głównie po trasach robione

Wcale nie za wcześnie :!:

 

Ja wymieniałem gumy stabilizatora przy przeglądzie na 30 tys. , bo stukało już od jakiegoś czasu nie do wytrzymania :evil:

Auto też jeżdżone głównie w trasie.

 

Są tacy co zmieniali już przy 15 tys. (test długodystansowy Forka w którejś z gazet motoryzacyjnych) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a są tacy co wyjeździli 60 000km na jednym komplecie. A i tak jeszcze nie stukały - wymienione prewencyjnie żeby nie musieć specjalnie z tym jechać. :)

 

Stuki mogą pochodzić nie tylko od zawieszenia. Może sobie stukać przekładnia kierownicza. Co mnie osobiście irytuje, ale podobno TTTM :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w okresie przedświątecznym .

 

Chciałbym zadać pytanie użytkownikom forków > 08 ( czyli nowa buda ) czy przy pokonywaniu nierówności również przednie zawieszenie informuje Was o swoim istnieniu głośnymi stukami ? Takie hałasy mam w tym aucie od zawsze.

 

Czy to oznacza że TMTM ?

 

Proszę o opinie i pozdrawiam !

 

Jak przednie koło nagle idzie gwałtownie w dół to zawsze puknie, na przykład podczas zjeżdżania z wysokiego krawężnika.

 

Nie wiem czy to akutat to, ale pamiętaj o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...