Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chojny napisał:

I kolejne niesportowe zachowanie Hamiltona i beczenie przed kamerami ze go wygwizdali…. 

Najlepiej to od razu ukrzyżować i jeszcze parę punktów odebrać ;) Można mieć swoje typy i ulubieńców, ale lekko przesadzacie IMO. Co takiego zrobił ? spowolnił RBulla ? Wszystko zgodnie z przepisami było.

peace :coffee:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Snuff napisał:

Najlepiej to od razu ukrzyżować i jeszcze parę punktów odebrać ;) Można mieć swoje typy i ulubieńców, ale lekko przesadzacie IMO. Co takiego zrobił ? spowolnił RBulla ? Wszystko zgodnie z przepisami było.

peace :coffee:

 

Ale chojny pisał o zachowaniu niesportowym, a nie niezgodnym z przepisami ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, -=nikon=- napisał:

@Snuff na forum zawsze są różne poglądy i w tym temacie nie będzie inaczej ;) Ja nie pałam do niego antypatią, cięty jestem na jego traktowanie bo uchodzi mu sporo na sucho.

Też uważam, że ma wiele za uszami (nie tylko on), może potraktowali go parę razy ulgowo, ale to wina Hamiltona czy tych co mu tak pobłażają ? A może to niepisane prawo mistrza ? Tylko wpierw trzeba się nim stać ;) Zaznaczam, że obu, MV czy LH szanuję jako kierowców, jednego lubię mniej, innego bardziej ale nie popadam w paranoję. Cieszyłem się...tak, cieszyłem się jak LH wygrał Silverstone, za to jego celebra po wyścigu była żenująca, przyznaję wszem i wobec. Co dzisiaj zrobił ? Przyhamował RB, miał takie prawo bo przepisy na to zezwalają i tyle. Sami komentujący zwrócili uwagę, że nie pierwszy to przypadek w historii formuły. Mogli Maxa puścić pierwszego, Max mógł wygrać P1 w pierwszym przejeździe (co nie raz nam w tym sezonie pokazywał), teraz nie wyszło i tyle. Wyścig rozstrzygnie

 

ps. co do wielkich i maluczkich, to ostatni protest Amerykanów (uwzględniony sic!) w sztafetach mieszanych na olimpiadzie pokazał, że i w innych dyscyplinach sportu jednym można, drugim nie. Całe szczęście tor/wyścig finałowy pokazał, że to nie wystarczy :thumbup: i Ci mali pobili hegemona, brawo !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pablito79 napisał:

No nic, liczyłem na P1 Maxa na live, ale się przeliczyłem :unsure:.

Może jutro karta się odwróci, chociaż będzie ciężko.

 

No niestety RB użył sporo energi na rysowanie prezentacji dla sędziów zamiast sie do wyścigu przygotować. Troche sie z tymi dowodami wygłupiło trzeba przyznać. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał:

Coś czuję że dwa czarne bolidy odjadą, a jurny Holender na byku pojedzie swój wyścig....jak w ostatnich latach. 

Tyle będzie tych emocji. 


 

A co masz zrobić jak masz wreszcie doskonałe auto do walki i ci go inny zawodnik kasuje doszczętnie?  
 

W dwa tygodnie zbudowali, przygotowali nowy bolid, który nie prowadzi się jak trzeba. 
 

Hamilton gra od zawsze nieczysto a buduje wizerunek odmienny od tego jaki jest naprawdę. Ludzie się pokapowali, sędziowie nadal nie, wiec Mercedes jedzie marketingowo swoje. 
 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

A co masz zrobić jak masz wreszcie doskonałe auto do walki i ci go inny zawodnik kasuje doszczętnie?  
 

W dwa tygodnie zbudowali, przygotowali nowy bolid, który nie prowadzi się jak trzeba. 

Też się tego obawiam. Póki co uspokaja mnie strata Checco, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Beavis napisał:

Też się tego obawiam. Póki co uspokaja mnie strata Checco, ale zobaczymy.


 

W takim świecie drobiazgi decydują o tym czy auto wygrywa czy nie. Zrobili mega robotę aby odstawić Mercedesa a teraz wyglada ze tą delikatną przewagę stracili. Obym się mylił i w wyścigu pokażą siłę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mercowi leży Budapeszt. 

 

Spokojnie, jest sporo GP do końca sezonu. Będą wyścigi, gdzie Toto i Lewis się pomylą i takie, gdzie Max z Christianem dadzą ciała. 

Najważniejsze, żeby Botas nie tworzył buforu między głównymi aktorami tej sceny. Wtedy będziemy mieli doskonale widowisko. 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

Ludzie się pokapowali, sędziowie nadal nie,

Jak się sędziowie pokapują, to będzie to już rasizm.

 

Godzinę temu, fulcrum napisał:

naprawdę myślisz, że RB nie potrafi złożyć auta?

Złożenie to prawdopodobnie nie jest wyczyn, tylko problem leży w ustawieniach. Zapewne każdy bolid jest nieco inny (w końcu to ręczna robota), a suma tych drobnych różnic może być tym co czyni różnicę czy jesteś pierwszy czy gdzieś bardziej z tyłu.

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tego forum. Tyle lat pisania że wszyscy są zbyt poprawnie, nie mają jaj, że nuda i że kiedyś to było ,a teraz to nie ma.

Mamy wreszcie jakieś emocje na torze i poza nim, gierki, ostre komentarze, dzwony, walkę na śmierć i życie, i to też źle ;)

 

Cieszmy się póki FIA nie zakaże walki z Hamiltonem ;) bo ostatni raz takie napięcie było chyba między Alonso i Hamiltonem w Mclarenie. 

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...