Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem wyścigu z forum dowiedziałem się ci zaszło i szukałem video na necie. Po obejrzeniu werdykt był jedne LH winny. Miło że lubię ściganie po męsku i walkę koło w koło a tego w obecnej F1 brakuje to tu już było po bandzie. Po wyścigu czytając myślę "zaraz będzie zagrywka że on winny bo jest innego koloru skóry niż MV" i cyk mamy to. Najgorsze jest to że LH jedzie na tym patencie zawsze i F1 na to pozwala non stop bo jest mistrzem i robi dobry marketing wokół siebie. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, -=nikon=- napisał:

Nie oglądałem wyścigu z forum dowiedziałem się ci zaszło i szukałem video na necie. Po obejrzeniu werdykt był jedne LH winny. Miło że lubię ściganie po męsku i walkę koło w koło a tego w obecnej F1 brakuje to tu już było po bandzie. Po wyścigu czytając myślę "zaraz będzie zagrywka że on winny bo jest innego koloru skóry niż MV" i cyk mamy to. Najgorsze jest to że LH jedzie na tym patencie zawsze i F1 na to pozwala non stop bo jest mistrzem i robi dobry marketing wokół siebie. 

No i to jest właśnie problem. 

@chojnyto to, o czym pisałem. W tym samym miejscu wyprzedzał Leclerca oraz Lando. W obu przypadkach, mimo łagodniejszej linii Lewis ledwo mieścił się w granicach toru.. Wtedy więc, nie było szansy się zmieścić, chyba że Max sam z siebie miał wjechać w bandę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze mi się robi w ostatnim czasie jak słyszę nazwisko Hamilton. Już zaczyna się zmiana tematu jak to jest atakowany na tle rasistowskim :)  FIAmilton normalnie.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tutek napisał:

Screenshot_20210719-123418.thumb.png.c8f0bc54dbc3b40fb2eba6f6342f67bc.png

 

Lewis jak zwykle słowny. 

 

Rozumiałbym jego finisz, ale ponownie. Świętował, jakby wygrał mistrzostwo.. Ale jak to go krytykować, toż to rasizm! To już mój ostatni ból narządu siedzącego, wybaczcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół - dyskusja na temat tego, że Hamilton został rasistowsko zwyzywany wstawianiem emoji z małpką pod jego tweetem.

obraz.png.e1215ca36334551e298867d58c1104f0.png

Pamiętajcie - białasa możecie nazwać małpą. Ale szlachcica o hebanowej skórze wara.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pablito79 napisał:

Wybiera się Ktoś może na GP Węgier :question:

Albo Ktoś już był wcześniej, są z centrum Budapesztu autobusy na tor :question:

Bo chciałbym zostawić auto w hotelu i śmigać komunikacją ;)

Bylem rok temu, sa autobusy i pociagi. Pociagi platne normalnie (kilkanascie zlotych), autobusy podstawione byly chyba bezplatne, ale duzo luda czekalo...fakt, ze podjezdzaja co chwila. Ja wybralem pociag...jedziesz jak sardynki w puszczce, ale z autobusami bylo to samo :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tymczasem Vettel po wyścigu sprząta trybuny

 

218923001_667485931317167_86734049820110

 

Cytat

After a bad day for Red Bull today, let’s share something good. Seb stayed until late to clean and pick up trash in all the areas after the GP was done and everyone left. 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radekk napisał:

 

ale tu widać w 28 sek że przynajmniej uprzejmie pomachał na pożegnanie:mrgreen:

 

 

Może chciał coś powiedzieć w sprawie tego zdarzenia ale się zorientował że Albon jest Tajem i mu się odechciało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RB nie odpuszcza. Ponoć prawnic szukają teraz czy da się coś ugrać ze względu na kompletnie nieadekwatne sankcję wobec Hamilton. Nie dziwię ja tez bym tego nie odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak zwyczajnie po sportowemu i po męsku złoić dupę przy następnym wyścigu?

Zawsze podobała mi się F1 na torze (poza usypianiem na niektórych torach ;)).

Protesty, fejsbuki, instagramy sprowadzają się do tego, że ludzie noszą warkoczyki i opowiadają o modzie, zamiast o tym, jak się naje### świętując z kolegami po wyścigu *

 

*Nie dotyczy pewnego Fina

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 po raz kolejny zjada własny ogon. Incydent HAM-VER został oceniony pod kątem samego kontaktu, a nie jego konsekwencji bo od kilku lat o to zabiegali szefowie zespołów. Dlatego Perez za delikatny kontakt w Austrii dostał 5 sekund, a Hamilton za kontakt z Maxem dostał 10 sekund. Moim zdaniem to chore bo doskonale widać jakie konsekwencje miało każde z tych zdarzeń i Hamilton za wypchnięcie Maxa w opony na jednym z najszybszych zakrętów w sezonie powinien solidnie odpokutować. To, że pomimo kary wygrał ten wyścig to nie jest bynajmniej powód do chwały dla niego i zespołu, wręcz przeciwnie, to pokazuje, jak fundamentalnie zły jest aktualny system kar w Formule. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zyzol napisał:

Problem w tym, że ten Fin w chwili obecnej zdecydowanie lepiej świętuje, niż jeździ :P

Wyjeździł to, co miał wyjeździć i jak sam o sobie mówi "It's more of a hobby for me now".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...