Jump to content

Kubica w F1

Piotr

Recommended Posts

Byl sprint a tu taka cisza? Nie przekonuje mnie to jako forma kwalifikacji, ale szli wszzystko bez oszczędzania paliwa i opon i to było fajne.

11 minut temu, Jumpman napisał:

Byl sprint a tu taka cisza? Nie przekonuje mnie to jako forma kwalifikacji, ale szli wszzystko bez oszczędzania paliwa i opon i to było fajne.

Byl jakiś wyścig czy jak? 

24 minuty temu, Jumpman napisał:

Ja uważam ze super 

Ja widzę same pozytywy. Kwalifikacje mamy tak czy siak do sprintu a sam sprint ida na .aksa bez żadnej taktyki oszczędzania opon itp itd. 

Trzeba przyznać ze RB pokazał tu kto w tym sezonie rządzi. VER odjecham HAM z palcem w nosie zobaczymy jak to jutro będzie wyglądać ale tendencja jest raczej stała.

mi też pasowało, jak dla mnie wyścig mógłby być też w takiej formie. Oszczędność czasu przed tv w przypadku nudnego wyścigu, a też prawdziwe ściganie, a nie jak czasami wyścig taktyków, co kiedy, kto jak szybko przykręca koło, itp., tylko typowa rywalizacja między kierowcami kto jest szybszy

Łatwo można stracić pozycje (Sainz, Perez), a czasu na odrobienie brak. To jest wg mnie trochę słabe.

Z drugiej strony jest większa możliwość urządzania harców jak Alonso. A to jest dobre.

Jeżeli pierwsza trójka zgarnia dodatkowe punkty i jest wpływ na rywalizację w sezonie, to można się tak bawić.

Alonso mocno na plus. Wyprzedzał jak Kimi ;)

Sprint też, ale w mojej ocenie powinny być za niego jakieś małe punkty, a nie tylko walka o pozycje w wyścigu.

• Upvote 1

1 godzinę temu, Adi napisał:

Alonso mocno na plus. Wyprzedzał jak Kimi ;)

Sprint też, ale w mojej ocenie powinny być za niego jakieś małe punkty, a nie tylko walka o pozycje w wyścigu.

Tez tak uważam cos jak PS w WRC.

A nie byłoby fajnie, gdyby punkty dostawali za zdobyte pozycje? Np Alonso 3pkt czy ile tam ostatecznie się przesunął... Choć utrata pozycji nie mogłaby oznaczać ujemnych pkt. Ale wszystko co zdobyte, to na plus.

No dobrze szli bardzo agresywnie prawie jak Senna i Prost.

Dziwne, nie rozumie dlaczego Christian Horner  i Mercedes może się komunikować przez radio z komisarzami bezpieczeństwa.

1 minutę temu, Jumpman napisał:

To się musiało tak skończyć

Nie musiało... HAM chyba czuł, że jak nie wyjdzie od razu na prowadzenie, to będzie po kolejnym wyścigu. Red Bull w trudnej sytuacji pod kątem konstrukotrów.

HAM wpakował się Verstapenowi jak Senna w Prosta na Suzuce 

Pięknie się na to patrzyło. Walka w każdym zakręcie. Szkoda, że taki szybki finał.

Ale to wróży, że żaden z nich nie pogodzi się z drugim miejscem. Czeka nas jeszcze nie jedno widowisko.

Piękna walka aż do momentu kiedy Hamilton nie wywiózł Verstapena. :( 

• Like 1