Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Jumpman napisał:

Byl sprint a tu taka cisza? Nie przekonuje mnie to jako forma kwalifikacji, ale szli wszzystko bez oszczędzania paliwa i opon i to było fajne.

 


 

Byl jakiś wyścig czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jumpman napisał:

Byl sprint a tu taka cisza? Nie przekonuje mnie to jako forma kwalifikacji, ale szli wszzystko bez oszczędzania paliwa i opon i to było fajne.

 

Ja uważam ze super 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę same pozytywy. Kwalifikacje mamy tak czy siak do sprintu a sam sprint ida na .aksa bez żadnej taktyki oszczędzania opon itp itd. 

Trzeba przyznać ze RB pokazał tu kto w tym sezonie rządzi. VER odjecham HAM z palcem w nosie zobaczymy jak to jutro będzie wyglądać ale tendencja jest raczej stała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też pasowało, jak dla mnie wyścig mógłby być też w takiej formie. Oszczędność czasu przed tv w przypadku nudnego wyścigu, a też prawdziwe ściganie, a nie jak czasami wyścig taktyków, co kiedy, kto jak szybko przykręca koło, itp., tylko typowa rywalizacja między kierowcami kto jest szybszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo można stracić pozycje (Sainz, Perez), a czasu na odrobienie brak. To jest wg mnie trochę słabe.

Z drugiej strony jest większa możliwość urządzania harców jak Alonso. A to jest dobre.

Jeżeli pierwsza trójka zgarnia dodatkowe punkty i jest wpływ na rywalizację w sezonie, to można się tak bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi napisał:

Alonso mocno na plus. Wyprzedzał jak Kimi ;)

Sprint też, ale w mojej ocenie powinny być za niego jakieś małe punkty, a nie tylko walka o pozycje w wyścigu.

Tez tak uważam cos jak PS w WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie byłoby fajnie, gdyby punkty dostawali za zdobyte pozycje? Np Alonso 3pkt czy ile tam ostatecznie się przesunął... Choć utrata pozycji nie mogłaby oznaczać ujemnych pkt. Ale wszystko co zdobyte, to na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jumpman napisał:

To się musiało tak skończyć

Nie musiało... HAM chyba czuł, że jak nie wyjdzie od razu na prowadzenie, to będzie po kolejnym wyścigu. Red Bull w trudnej sytuacji pod kątem konstrukotrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się na to patrzyło. Walka w każdym zakręcie. Szkoda, że taki szybki finał.

Ale to wróży, że żaden z nich nie pogodzi się z drugim miejscem. Czeka nas jeszcze nie jedno widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...