Jump to content

Kubica w F1

Piotr

Recommended Posts

15 godzin temu, turdziGT napisał:

Czyli co wychodzi na to ze przejście GR i roszady VB znow pokrzyżują plany powrotu RK.

łudziłeś się że wróci?

20 minut temu, radekk napisał:

łudziłeś się że wróci?

Ja nie ale sam Robert  chyba nadal tak. W ostatnich wywiadach nawet wspominał ze jest rezerwowym bo chce być blisko jak by się pojawiła jakas szansa i to F1 nadal steruje tym co będzie robił w przyszłym roku. Ja tego nie widzę no ale skoro on nadal w to wierzy i czuję że nie postawił tam kropki nad i to ciężko mi zabierać te marzenia.

Chyba tylko w Haasie mógłby z pomocą Orlenu poszukać miejsca w F1, a to gwarantuje wożenie ogonów jak w Williamsie. Niestety ale Robert w F1 to przeszłość.

• Upvote 2

szansa zawsze może się trafić, ale jeśli, to w jego przypadku raczej traktuje to jako zupełny przypadek i łut szczęścia.

Mnie się wydaje ze to jest tak. 

Jeżeli by wrócił na sezon dwa -  i pewnie na to liczył - do przezwoitego teamu ze środka stawki przejezdzil by swoje i mógł by ze spokojem przejść na F1 emeryturę bo zamknął by pewnie rozdział. Niestety plany pokrzyżował Williams bo takiego powrotu to w najczarniejszych snach ciężko by się  było spodziewać no i była lipa. 

To sportowiec z krwi i kości i dla niego na pew o ten rozdział nie jest zamknięty , nie w ten sposób. 

Ja na to też widzę male szansę ale będę się cieszył jak sie jeszcze raz uda.

• Upvote 2

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Mnie się wydaje ze to jest tak. 

Jeżeli by wrócił na sezon dwa -  i pewnie na to liczył - do przezwoitego teamu ze środka stawki przejezdzil by swoje i mógł by ze spokojem przejść na F1 emeryturę bo zamknął by pewnie rozdział. Niestety plany pokrzyżował Williams bo takiego powrotu to w najczarniejszych snach ciężko by się  było spodziewać no i była lipa. 

To sportowiec z krwi i kości i dla niego na pew o ten rozdział nie jest zamknięty , nie w ten sposób. 

Ja na to też widzę male szansę ale będę się cieszył jak sie jeszcze raz uda.

Jakoś tak w pełni się z Tobą zgadzam... jak nigdy ;)

Kołpaki dramat ale reszta ok, widać tu rękę Amerykanów. Najważniejsze że mniejszy (na pewno) i lżejszy (chyba).

Teraz, Jumpman napisał:

Kołpaki dramat ale reszta ok, widać tu rękę Amerykanów. Najważniejsze że mniejszy (na pewno) i lżejszy (chyba).

Właśnie KG ma być na + :(

2 minuty temu, Zyzol napisał:

Dziwna to wewnętrzna obręcz. Ciekawe, czy ma jakieś uzasadnienie

Aerodynamiczne? 

• Upvote 1

Russell P8 w Q3 :blink: niezle sie Williams podniósł jak ktoś tam posprzątał 

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Russell P8 w Q3 :blink: niezle sie Williams podniósł jak ktoś tam posprzątał 

George przejdzie do Merca a się okaże że Williams z nowym bolidem wróci do lat świetności:biglol:

2 godziny temu, radekk napisał:

George przejdzie do Merca a się okaże że Williams z nowym bolidem wróci do lat świetności:biglol:

... i będzie miał problem ze zdobyciem 1 punktu w Mercu... :facepalm:

2 godziny temu, radekk napisał:

Ale się wpieprzy ;) ....mógł zostać i zjeść tą śmietankę.

Ciekawe czy RB poprawi przód u Maxa i jutrzejszy sprint pojedzie tak jak poprzednie 3 wyścigi.

10 godzin temu, radekk napisał:

Z jego „szczęściem” może tak być. :biglol:

4 godziny temu, chojny napisał:

Z jego „szczęściem” może tak być. :biglol:

A dla Merca będzie to najgorszy sezon od kilku lat :D