Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, radekk napisał:

łudziłeś się że wróci?

Ja nie ale sam Robert  chyba nadal tak. W ostatnich wywiadach nawet wspominał ze jest rezerwowym bo chce być blisko jak by się pojawiła jakas szansa i to F1 nadal steruje tym co będzie robił w przyszłym roku. Ja tego nie widzę no ale skoro on nadal w to wierzy i czuję że nie postawił tam kropki nad i to ciężko mi zabierać te marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ze to jest tak. 

Jeżeli by wrócił na sezon dwa -  i pewnie na to liczył - do przezwoitego teamu ze środka stawki przejezdzil by swoje i mógł by ze spokojem przejść na F1 emeryturę bo zamknął by pewnie rozdział. Niestety plany pokrzyżował Williams bo takiego powrotu to w najczarniejszych snach ciężko by się  było spodziewać no i była lipa. 

To sportowiec z krwi i kości i dla niego na pew o ten rozdział nie jest zamknięty , nie w ten sposób. 

Ja na to też widzę male szansę ale będę się cieszył jak sie jeszcze raz uda.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Mnie się wydaje ze to jest tak. 

Jeżeli by wrócił na sezon dwa -  i pewnie na to liczył - do przezwoitego teamu ze środka stawki przejezdzil by swoje i mógł by ze spokojem przejść na F1 emeryturę bo zamknął by pewnie rozdział. Niestety plany pokrzyżował Williams bo takiego powrotu to w najczarniejszych snach ciężko by się  było spodziewać no i była lipa. 

To sportowiec z krwi i kości i dla niego na pew o ten rozdział nie jest zamknięty , nie w ten sposób. 

Ja na to też widzę male szansę ale będę się cieszył jak sie jeszcze raz uda.

 

Jakoś tak w pełni się z Tobą zgadzam... jak nigdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał:

George przejdzie do Merca a się okaże że Williams z nowym bolidem wróci do lat świetności:biglol:

... i będzie miał problem ze zdobyciem 1 punktu w Mercu... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał:

George przejdzie do Merca a się okaże że Williams z nowym bolidem wróci do lat świetności:biglol:

 

Ale się wpieprzy ;) ....mógł zostać i zjeść tą śmietankę.

 

Ciekawe czy RB poprawi przód u Maxa i jutrzejszy sprint pojedzie tak jak poprzednie 3 wyścigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał:

George przejdzie do Merca a się okaże że Williams z nowym bolidem wróci do lat świetności:biglol:


 

 Z jego „szczęściem” może tak być. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...