Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, czekker napisał:

Merc tak łatwo sie nie podda i jeszcze wrócą przed RB :rolleyes:

Chociaż na czele wolałbym zobaczyć McLarena, Astona lub Ferrari..

 

 

PS.

A Perez to jednak pajac jest :facepalm:

Za drugim razem powinien dostać podwójnie za recydywę - w sumie byłoby 15s i spadłby za Fererri <_<

 

Dlaczego Perez to pajac , nie bardzo rozumie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał:

Dlaczego Perez to pajac , nie bardzo rozumie ?

 

Perez na pierwszym kółku płakał, że go Lando wywiózł na żwirek, a potem on sam wypchnął z toru Charlesa - i to dwa razy..

OK, może jestem do niego uprzedzony, ale po wcześniejszych numerach jakie np. na Spa wywijał Estebanowi (koledze z teamu) lub w Singapurze, kiedy z frustracji staranował Sirotkina, mam o nim dość niskie mniemanie.

 

Podobno pod koniec sezonu dla McLarena będzie testował Patricio O'Ward, który teraz jeździ w IndyCar i robi całkiem dobre wrażenie - mam nadzieję, że meksykańscy sponsorzy pójdą po rozum do głowy i postawią na niego, zamiast na Pereza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A OK. Ja patrze na to troche inaczej. Dla mnie to byl race incyden i te kary niepotrzebne i dla Pereza i dla Lando. 

To kierowca wyprzedzajacy i jadacy z tylu musi uwazac i manewr zdobc tak zeby blokac czy zaszkodzic wyprzedzanemu. Ten zakret byl Pereza w pierwszysm wypadku a w drugin Charlesa i kogo tam jeszcze wyprzedal. Co innego Kimi ktory na zywca wladowal sie w Vettela , bo go chyba nie widzial. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ta pierwsza kara dla Norrisa była kontrowersyjna. Perez wyprzedzał po zewnętrznej, a to jest zawsze ryzykowne. Lando dostał karę chyba dlatego, że Perez na hamowaniu przez ułamek sekundy był odrobinę z przodu. Ale można dyskutować.

Kary dla Pereza były chyba konsekwencją tej pierwszej decyzji.

 

Nasz ulubiony George "atomowy start/przyszły mistrz świata" Russel, znowu zepsuł sobie wyścig fatalną jazdą w tłoku.

Zerknąłem z ciekawości na jego pierwsze okrążenie. Ruszył ładnie, ale na pierwszym kółku bez walki oddał 4 pozycje, jakby brytyjski paszport zobowiązywał do bycia dżentelmenem. Bardzo grzecznie jednego po drugim przepuszczał i zachęcał kolejnych...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bosman napisał:

Już ta pierwsza kara dla Norrisa była kontrowersyjna. Perez wyprzedzał po zewnętrznej, a to jest zawsze ryzykowne. Lando dostał karę chyba dlatego, że Perez na hamowaniu przez ułamek sekundy był odrobinę z przodu. Ale można dyskutować.

Kary dla Pereza były chyba konsekwencją tej pierwszej decyzji.

 

 

Tak mnie sie tez wydaje. Z Perezem nie mieli wyjsca inaczej byli by niekonsekwentni choc Perezowa byl i tak bardziej ewidentna niz Lando.

 

Z drugjej strony to jest racing. Musza im pozwolic sie troche poobcerac. Przecez o to wtym chodzi.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

 

 

Z drugjej strony to jest racing. Musza im pozwolic sie troche poobcerac. Przecez o to wtym chodzi.

No to bym nie liczył bo sędziowie dbają dość ostro w tym sezonie o czyste wyścigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, turdziGT napisał:

 

Z drugjej strony to jest racing. Musza im pozwolic sie troche poobcerac. Przecez o to wtym chodzi.

Nie wolno, teraz tylko wyprzedzanie z DRSem. Żadnej męskiej walki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jumpman napisał:

Nie wolno, teraz tylko wyprzedzanie z DRSem. Żadnej męskiej walki!

 

Dziwie się że nie pójdą wzorem Plejad i nie zrobią losowania zwycięzców. Hamilton zostanie mistrzem jak zawsze, Max drugi jak ma w zwyczaju a ile forsy i nerwów zaoszczędzone.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, chojny napisał:

 

Dziwie się że nie pójdą wzorem Plejad i nie zrobią losowania zwycięzców. Hamilton zostanie mistrzem jak zawsze, Max drugi jak ma w zwyczaju a ile forsy i nerwów zaoszczędzone.  :mrgreen:

wystawimy kogoś z forum, może zrobi jakieś zamieszanie:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, radekk napisał:

kojarzy mi się że jakoś w latach 90 skonstruowali 12 cylindrowego boksera do F1, ale nie wiem czy w czymś to startowało

 

Startowało. Okrutna klapa.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Coloni#Coloni-Subaru_(1990)

 

Ale sam silnik był spoko, tylko nie do F1. Prawie skończył w Koenigseggach.

https://jalopnik.com/how-koenigsegg-nearly-built-subarus-flat-12-f1-engine-1790634539

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -=nikon=- napisał:

I to jest pomysł Subaru chyba w F1 jeszcze nie było :D 

Subaru już było, ale słyszałem, że Scala lub Camry potrafią być szybkie - tam w sumie nikt się nie będzie denerwował, że coś na „zderzaku” siedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aflinta napisał:

Subaru już było, ale słyszałem, że Scala lub Camry potrafią być szybkie - tam w sumie nikt się nie będzie denerwował, że coś na „zderzaku” siedzi ;)

 

Dlatego BMW zrezygnowało, zamiast wyprzedzać ciągle siedzieli na zderzakach. 

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Game over dla Bottasa". George Russell może świętować

 


Media nie mają wątpliwości - George Russell w nowym sezonie F1 będzie kierowcą Mercedesa. Transfer może zostać ogłoszony jeszcze w tym tygodniu. Sam Brytyjczyk podsycił plotki w mediach społecznościowych.

 

Co dla nas istotne:

 

Na odejście Russella szykuje się już Williams, który rozmawia m.in. z Nico Hulkenbergiem oraz Daniiłem Kwiatem ws. powrotu do F1 (szczegóły TUTAJ). Niewykluczony jest też powrót Valtteriego Bottasa do byłej ekipy, ale Fin ma być znacznie bliżej Alfy Romeo, gdzie może zastąpić Kimiego Raikkonena.

 

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/948924/game-over-dla-bottasa-george-russell-moze-swietowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee nie wszystko stacone....

 

Oczywiście z przymrużeniem oka, ale jednak sponsor tytularny chyba ma coś do powiedzenia w tym sporcie...i to raczej normalne, poza tym Robert w tym roku sporo jeździ, a to działa na plus.

obajtek.jpg

Edytowane przez Jumpman
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, .Misza. napisał:

Naprawdę łudzicie się, że RK powróci? Jeden powrót już mamy za sobą...


 

Temat powrotu był eksploatowany tak długo i intensywnie ze nawet WP przestała rzucać ten pomysł jako clickbaity. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...