Jump to content

Kubica w F1

Piotr

Recommended Posts

Posted (edited)

Doklednie na oponach ktore wytrzymuja 2 okrazenia i z paliwem na jedno  :biglol:

Edited by turdziGT
  • Haha 1

12 minut temu, radekk napisał:

i na zasadzie: start, 3 okrążenia, wstrzymanie, restart i ostatnie 2 okrążenia

No i ostatnie kółko w deszczu. 

• Upvote 1

2 godziny temu, chojny napisał:

No i ostatnie kółko w deszczu. 

żeby ułatwić organizację niech już będą te dwa po mokrym i w czasie tej przerwy organizator będzie miał czas na zwilżenie toru

1 minutę temu, radekk napisał:

będzie miał czas na zwilżenie toru

a do zwilżania toru proponuję armatki wodne działające nawet podczas przejazdu kierowców - tak dla poprawienia widowiska ;-)

Niech start odbywa się bez bolidów, zawodnicy biegną z garaży do maszyn, następnie przykręcają do nich koła po czym jadą na prostą startową i tam już klasyczny start spod świateł.
Mogliby jeszcze odpalać korbą, ew. wybierać bolidy na macanego po ciemku :mrgreen:.

• Haha 1

2 minuty temu, Efti napisał:

Niech start odbywa się bez bolidów, zawodnicy biegną z garaży do maszyn, następnie przykręcają do nich koła po czym jadą na prostą startową i tam już klasyczny start spod świateł.
Mogliby jeszcze odpalać korbą, ew. wybierać bolidy na macanego po ciemku :mrgreen:.

• Upvote 1

2 godziny temu, rombu napisał:

Nie wrzucałbym takiego filmu.

Sami biali w stawce.

Przypadek ?

A co na o Lewis ?

Ojojoj... będzie chyba protest:D

aż tak Was piecze LH? Gość jest jednym z najlepszych kierowców w historii F1. Pamiętacie Senne albo Schumiego? Wcale nie mieli mniejszego ego, ich wypowiedzi i zachowanie były bardzo podobne

• Like 1

39 minut temu, fulcrum napisał:

aż tak Was piecze LH? Gość jest jednym z najlepszych kierowców w historii F1. Pamiętacie Senne albo Schumiego? Wcale nie mieli mniejszego ego, ich wypowiedzi i zachowanie były bardzo podobne

Kazdy kto dominije jakis tam sport po pewnym czasie sie po prostu nudzi.

• Upvote 1

Posted (edited)
1 godzinę temu, chojny napisał:

Eee, mogli się bardziej postarać - wklejka z obrazem F1 "pływa" (w 8s. widać, że w oryginale chyba grali w piłkę kopaną ;))

BTW dziwne, że w Mercu jeszcze nie doszli do wniosku, że winę za przygodę Lewisa ponosi Valtterri :biglol:

Edited by czekker

Stratedzy Mercedesa chyba byli na naukach u „speców” Ferrari jak dzieci we mgle w ostatnich wyścigach
Brawa dla RedBulla

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

Jeeeest ja pitole ale końcówka. RB to rozwalił. O jak dobrze widzieć HAM i Totto w roli przegranych. W w końcu RB ma też to czego tak bardzo potrzebował Max czyli skrzydłowego który zbiera punty. No mysle ze Mercedes musi mieć sie na baczności B)

• Upvote 1

Udało mi się obejrzeć końcówkę, trochę nerwowo, ale brawo Max i Red Bull. Przewaga po mału się zwiększa, oby tak dalej :thumbup:.

44 minuty temu, turdziGT napisał:

Jeeeest ja pitole ale końcówka. RB to rozwalił. O jak dobrze widzieć HAM i Totto w roli przegranych. W w końcu RB ma też to czego tak bardzo potrzebował Max czyli skrzydłowego który zbiera punkty. No myślę, że Mercedes musi mieć sie na baczności B)

a ja myślałem, że komuś się kibicuje, a nie "antykibicuje". ale co ja tam mogę wiedzieć... krótką pamięć masz, pamiętasz gdy średni kierowca w super aucie został czterokrotnym mistrzem świata i prawie zabił ten sport?

• Upvote 1
  • Downvote 1

30 minut temu, fulcrum napisał:

a ja myślałem, że komuś się kibicuje, a nie "antykibicuje". ale co ja tam mogę wiedzieć... krótką pamięć masz, pamiętasz gdy średni kierowca w super aucie został czterokrotnym mistrzem świata i prawie zabił ten sport?

A tobie co ?  Nikomu nie antykibicuje po prostu po latach dominacji która kompletnie zniszczyła ten sport miło widzieć zmiane.

• Like 1
  • Upvote 1

napisałeś, że dobrze widzieć Totto i Ham w roli przegranych, może dla ciebie taki sposób kibicowania jest normalny, dla mnie jest słaby. rozumiem cieszyć się z czyjegoś zwycięstwa, ale cieszenie się z tego, że ktoś przegrał?