Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro sam przestawił, to "ojejku".

Ciekawe, czy teraz będzie mówił, czy "razem wygrywamy, razem przegrywamy" czy też "schrzaniłem restart na dwa kółka przed metą, przepraszam zespół, bo wypuściłem co najmniej 18 punktów z rąk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyścig nagrałem sobie i nie odpalamem FB zeby nie wiedzieć co sie dzalo i sie opłaciło. Mega. Szkoda Maxa ale na prawde brawa dla Checo ze wytrzymal ciśnienie. Miec za sobą HAM csly wyścig i nie pęknąć trzeba mieć newy ze stali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no ja właśnie dopiero obejrzałem powtórkę na Eleven.

Faktycznie gruba końcówka, brawo dla Checo i oczywiście szacunek dla Vettela.

Ciekawe podium, którego pewnie nikt by się nie spodziewał.

Oby tak dalej... a nie tylko Mietki i Ham, Mietki i Ham....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radekkNiezłe porównanie. Czasami te wyścigi są nudne bo nic się nie dzieje, ale są takie momenty jak w tym wyścigu, które powodują, że wraca się do oglądania ścigania. Pomimo, że wszystko jest przećwiczone i strategie są przygotowane to jeden błąd powoduje wywrócenie całej stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rosaskc napisał:

W temacie gry zespołowej obecnego szlachcica mistrza świata. Przecież to wina małego błędu, a nie wielkiego kierowcy.

 

Screenshot_20210606-231739.thumb.jpg.2bb4258a6d2e7455700990fcd1f53985.jpg

Zluzuj. Przecież w treści są przeprosiny dla zespołu. A błąd był mały, a konsekwencje duże. Takie bolą najbardziej. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przymar napisał:

Zluzuj. Przecież w treści są przeprosiny dla zespołu. A błąd był mały, a konsekwencje duże. Takie bolą najbardziej. 

Dokładnie, zresztą i w komunikacji z zespołem odtwarzanej podczas końcówki wyścigu i w wywiadzie po wyścigu jasno mówił że to jego błąd i przepraszał zespół za to.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rosaskc napisał:

Heh, chyba koledzy zapomnieli, w jaki sposób Lewis się wypowiadał po GP Monako :upside-down-face_1f643-small:

No ale cóż. 

 

Miłego tygodnia ;)

Ale tym razem się wypowiadał inaczej, więc moim zdaniem jechanie po nim tym razem z tego powodu jest nieuprawnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...