Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Dramat z uwagi na faworyzowanie afro-europejczyka

 

Dokładnie tak. W takim układzie Robert nie miałby raczej szans na przebicie lobby Hamiltona. Lepiej żeby był w BMW, czyli zespole bez jasno określonego lidera. Szkoda skazywać Roberta na los Barrichello z czasów gdy jeździł z Schumim.

To tylko takie moje skromne rozmyślenia po 2 latach wnikliwego obserwowania F1 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z Tobą...

 

Twoje prawo ;-)

Smród jaki jest wokół McLarena w tym sezonie skutecznie powinien odstraszać przed takim transferem. Popatrz Alonso zrezygnował (tak, wiem - nie był też bez winy, zachowywał się momentami jak rozkapryszona lala) i wg plotkarskich spekulacji najprawdopodobniej wyląduje w RBR albo Toyocie - to daje sporo do myślenia na temat tego jaka atmosfera panuje w zespole.

 

Swoją drogą jakie macie przypuszczenia odnośnie drugiego kierowcy w McLarenie ? Ja stawiam na powrót de la Rosy, albo na Fisico.

 

 

Lepiej być drugim czy piątym lub szóstym?

 

odpowiedzi na to pytanie udzielił Fernando ;-) Z tym drugim to był uważał - jako ten drugi w teamie to nie on pełniłby rolę fightera. Przypuszczam, że miałby bardziej "utemperowaną" strategię. Poza tym jest jeszcze Ferrari z Kimim i Felipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Panowie, w/g mnie lepiej być drugim kierowcą w teamie Mercedesa i góra 3-4 w całej stawce niż być liderem w gorszym zespole BMW i wąchać spaliny za czołówką będąc na 5-7 pozycji :twisted:

 

Poza tym jeśli (a to pewne) Kubica ZAWSZE killował Hamiltona w kartach to tutaj też by go skillował mimo jakiegoś lobby, szybko by się stworzyło lobby Kubicy że młody chłopaczek z IV RP kosi jakiegoś Angola, i przynajmniej Kubica jest miły :lol: Przecież auta mają te same, nie słyszałem żeby drugi kierowca dostawał specjalnie gorszy samochód :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kubica ZAWSZE killował Hamiltona w kartach to tutaj też by go skillował mimo jakiegoś lobby, szybko by się stworzyło lobby Kubicy że młody chłopaczek z IV RP kosi jakiegoś Angola, i przynajmniej Kubica jest miły :lol: Przecież auta mają te same, nie słyszałem żeby drugi kierowca dostawał specjalnie gorszy samochód :roll:

 

Alonso też jest miły.... i też killować dawał rade Hamiltona :razz:

 

BMW jest rozpędzoną obecnie maszyną z roku na rok coraz lepszą, McLaren może podzielić los Renaulta z tego sezonu, choć ciśnienie Anglików może być na tyle duże żeby wygrał ich chłopak że dadzą radę utrzymać sie na szczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Panowie, w/g mnie lepiej być drugim kierowcą w teamie Mercedesa i góra 3-4 w całej stawce niż być liderem w gorszym zespole BMW i wąchać spaliny za czołówką będąc na 5-7 pozycji :twisted:

 

Skąd masz te tajne informacje, że McL będzie taki szybki w przyszłym roku, a BMW nie? :mrgreen:

Nie będą mogli korzystać z osiągnięć Fiata, więc trudniej im będzie, pewnie będą musieli ściągać od... BMW. :mrgreen:

 

 

Zgadzam się prawie ze wszystkim co WuRC ostatnio napisał w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 

Dlatego że Denis niańczył Hamiltona dziesięć lat, włożył weń kupę szmalu i teraz łatwo nie zrezygnuje ze swego prodigy kida... Jakoś w tym roku Hamilton nie był tym drugim, uczniem starego wyjadacza. To starego wyjadacza w końcu szlag trafił, że nie dostał tego, czego oczekiwał.

 

Lepiej być drugim czy piątym lub szóstym?

 

Nie wiem, czy z punktu widzenia ambitnego zawodnika bycie skazanym na stołek wyrobnika punktów do mistrzostw producentów jest dobrą perspektywą. Wątpię.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg plotkarskich spekulacji najprawdopodobniej wyląduje w RBR albo Toyocie

 

Wg Autoklopa jednym z warunków rozstania się jest niemożność posadzenia alonsowego dupska w żadnym z konkurencyjnych dla McLarena teamów. Zatem może niekoniecznie Renault czy Toyota:

 

http://autoklub.pl/17663,item,0,,f1.html

 

Swoją drogą jakie macie przypuszczenia odnośnie drugiego kierowcy w McLarenie ? Ja stawiam na powrót de la Rosy, albo na Fisico.

 

Mamy:

 

http://autoklub.pl/17675,news.html

 

podstarzały mistrz nadawałby się do oszlifowania młodego i do pracy na punkty w mistrzowstwach producentów.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Autoklopa jednym z warunków rozstania się jest niemożność posadzenia alonsowego dupska w żadnym z konkurencyjnych dla McLarena teamów. Zatem może niekoniecznie Renault czy Toyota:

 

http://autoklub.pl/17663,item,0,,f1.html

 

Wg. menegera Alonso może on przejść do dowolnego teamu:

http://www.f1.v10.pl/Alonso,moze,odejsc ... ,4214.html

 

 

podstarzały mistrz nadawałby się do oszlifowania młodego i do pracy na punkty w mistrzowstwach producentów.

 

O, no faktycznie ta rezygnacja z DTM jakoś dziwnie zbiegła się z rezygnacją Alonso...tylko czy stary mistrz będzie wystarczająco szybki ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz te tajne informacje, że McL będzie taki szybki w przyszłym roku, a BMW nie? :mrgreen:

 

A skąd Ty wiesz, że zespół, który jest w F1 dłużej, niż Ty zużywasz powietrze, nagle zaliczy totalną padakę? Prorok jesteś, czy co?

 

Nie będą mogli korzystać z osiągnięć Fiata, więc trudniej im będzie, pewnie będą musieli ściągać od... BMW. :mrgreen:

 

Myślałeś już o tym, żeby nabrać trochę pokory? Tak ogólnie?

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazushito Yakitaki, myślałeś już o tym, żeby wyjąć kij który połknąłeś? Tak ogólnie?

 

O, widzę od kijów w cudzych trzewiach też jesteś mastahem. Jest jeszcze jakaś dziedzina życia, w której nie musisz mieć ostatniego zdania, jakie by ono nie było, byle wypowiedzieć je stanowczo, dobitnie i z przytupem godnym Krynicy Wiedzy Wszelakiej?

 

Drogi Morderatorze, już kończę.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...