Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

Faktem jest, że statek obrócono w poniedziałek, jak tylko Nikita wypełnił swoje obowiązki w ramach weekendu GP.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

• Replies 24.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

45 minut temu, Bosman napisał:

Faktem jest, że statek obrócono w poniedziałek, jak tylko Nikita wypełnił swoje obowiązki w ramach weekendu GP.

Miał pilną robotę w Egipcie to się w Bahrajnie musiał uwijać. Składa się. 

Fajne podsumowanie kwestii limitów toru od kol. Sokoła:

https://sokolimokiem.com/sedziowska-naiwnosc/?fbclid=IwAR2m8_LTHVYus_oBPWNW6R_QtmkgCn6m3Uo2X7uIzwQ6pZDeBcXC03KVwXo

Jednego nie rozumiem. Skoro dyrekcja wyścigu miała 2 ludzi zajmujących się tylko obserwowaniem czy granica toru nie jest przekraczana w zakręcie 4 i ogólnie nie była regularnie przekraczana przez nikogo poza LH, to dlaczego z ostrzeżeniem czekali pół wyścigu zamiast je dać po 1-2 takich wyjazdach?

5 minut temu, Bosman napisał:

Fajne podsumowanie kwestii limitów toru od kol. Sokoła:

https://sokolimokiem.com/sedziowska-naiwnosc/?fbclid=IwAR2m8_LTHVYus_oBPWNW6R_QtmkgCn6m3Uo2X7uIzwQ6pZDeBcXC03KVwXo

Jednego nie rozumiem. Skoro dyrekcja wyścigu miała 2 ludzi zajmujących się tylko obserwowaniem czy granica toru nie jest przekraczana w zakręcie 4 i ogólnie nie była regularnie przekraczana przez nikogo poza LH, to dlaczego z ostrzeżeniem czekali pół wyścigu zamiast je dać po 1-2 takich wyjazdach?

Żeby nie urazić Lewisa? Nie zauważyłeś jaki on wrażliwy jest na jakąkolwiek krytykę jego osoby i z czym natychmiast ją wiąże?

Jest cwany jak cholera i wie jak poustawiać ludzi aby robili to co chce lub nie podejmowali przeciwko niemu żadnych niekorzystnych działań. 

To samo z kontraktem drugiego kierowcy w Mercedesie, na który ma wpływ. Chce kontrolować sytuacje i dlatego czasem daje wygrać Bottasowi aby ten żył nadzieją i był dla Lewisa bezpiecznym drugim. 

Nie zostawia wiele przypadkowi, właściwie to niczego nie zostawia przypadkowi, ma taką pozycje, bolid, umiejętności, że ustawia pod siebie F1. I co w takiej sytuacji napisać? Można nielubi, można się wściekać ale facet jest geniuszem tego sportu i ma do tego pewnie bardzo dobrych doradców.  

• Like 2
  • Upvote 2

No racja, trudno się nie zgodzić z powyższym tylko czy to jest jeszcze sport, czy to jest jeszcze fair play?

11 minut temu, Ayu napisał:

No racja, trudno się nie zgodzić z powyższym tylko czy to jest jeszcze sport, czy to jest jeszcze fair play?

Tak średnio fair bym powiedział, tak średnio... 

Dlatego zawsze fajnie jak pojawia się ktoś oderwany od układów, powiązań, mający czyste konto i głowę. 

• Like 1
  • Upvote 1
6 minut temu, chojny napisał:

Dlatego zawsze fajnie jak pojawia się ktoś oderwany od układów, powiązań, mający czyste konto i głowę. 

Ciekawe czy podejście do L kiedykolwiek się zmieni czy będzie wyglądać to tak już zawsze do czasu gdy miłościwie panujący odejdzie na emeryturę. 

Wydaję mi się, że trochę naginacie rzeczywistość i wszędzie szukacie teorii spiskowej z LH w tle. Przecież w trakcie wyścigu mówili, ze RedBull nie doczytał stanowiska organizacji/sędziów, że nie będzie zwracać uwagi na limity toru (podczas wyścigu), że sztuczna trawa, malowanie to określa. I Mercedes to wykorzystał. Sami się dziwili, że po oficjalnym stanowisku nagle sędziowie zmienili zdanie w trakcie wyścigu I to było nie fair, bo albo rybka albo ci..pka.
Co do pozycji LH w tym sporcie, jego wymagań co do umowy, kontraktu i takie tam...jego prawo, ma możliwości, to korzysta ze swojej pozycji i każdy by tak robił, w końcu walczy o swoje pieniądze na emeryturę ;) Robi to każdy sportowiec na topie, bo wie, że prędzej czy później jego czas minie. Można go lubić (LH) czy nie, ale wciąż jest dobry w tym co robi. Z resztą to samo można powiedzieć o MV, który też ma swoje fochy, że zachowuje się jak dzieciak...ale też jest wspaniałym kierowcą, no i ma dobry bolid teraz :)
Sezon zapowiada się ciekawie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Upvote 3
17 godzin temu, chojny napisał:

Aż miło się ogląda. Mam nadzieję, że Go ten sport nie zniszczy i osiągnie w nim sukces.

25 minut temu, Pablito79 napisał:

Aż miło się ogląda. Mam nadzieję, że Go ten sport nie zniszczy i osiągnie w nim sukces.

Dziwnie nie? Zero gwiazdorstwa, przychodzi chłopak z plecaczkiem, szatnia jak na SKSach w podstawówce, cieszy się z tarczy do rzutków, innym otwiera drzwi, wsiada do auta i zwyczajnie robi swoje. 

Posprawdzałem jego wcześniejsze dokonania i nie ma tam nic spektakularnego, więc tym bardziej szacunek jak sobie poradził w pierwszym wyścigu.  

• Upvote 2
18 minut temu, chojny napisał:

Dziwnie nie? Zero gwiazdorstwa, przychodzi chłopak z plecaczkiem, szatnia jak na SKSach w podstawówce, cieszy się z tarczy do rzutków, innym otwiera drzwi, wsiada do auta i zwyczajnie robi swoje. 

Posprawdzałem jego wcześniejsze dokonania i nie ma tam nic spektakularnego, więc tym bardziej szacunek jak sobie poradził w pierwszym wyścigu.  

Podobno był na jakichś testach w JP i zrobił dopiero czwarty czas, ale na jednej z szykan siedział Takuma Sato i powiedział żeby jego wybrali, bo ma najlepszą technikę jazdy...

wszystko fajnie, ale liczyłem że wyskoczy z tego samochodu zanim odliczą do 1 i jeszcze przeciskając się pod Halo:biglol:

Teraz, skwaro napisał:

Podobno był na jakichś testach w JP i zrobił dopiero czwarty czas, ale na jednej z szykan siedział Takuma Sato i powiedział żeby jego wybrali, bo ma najlepszą technikę jazdy...

Czasem tak jest, że czas to nie wszystko a wprawne oko dostrzega inne cechy, które dają gwarancje że zawodnik ma wielki potencjał i talent. Jak jest do tego pracusiem to będą z niego ludzie. 

1 minutę temu, radekk napisał:

wszystko fajnie, ale liczyłem że wyskoczy z tego samochodu zanim odliczą do 1 i jeszcze przeciskając się pod Halo:biglol:

Jest niewielkich rozmiarów ale nie aż tak niewielkich  :P

6 minut temu, chojny napisał:

Czasem tak jest, że czas to nie wszystko a wprawne oko dostrzega inne cechy, które dają gwarancje że zawodnik ma wielki potencjał i talent. Jak jest do tego pracusiem to będą z niego ludzie. 

Szczególnie że Sato sroce spod ogona nie wypadł...

• Upvote 1

Tez tak uważam 

Screenshot_20210331-113854_Facebook.jpg

• Upvote 1

jak się to ogląda to zastanawiam się co ta reszta robi na tym torze.

Podczas wyścigu patrzyłem głównie na tabelkę jak pnie się w górę i brakowało mi żeby móc popatrzeć na taką jazdę a nie tylko jakieś mazespiny czy zwykłe spiny i 1 i 2 pozycję

• Upvote 1

Jak zwykle doskonała jazda Checo. Gdyby to był kto inny, to spora szansa, że gdzieś popełniłby błąd.
Ale to niestety też pokazuje jaką przewagę nadal mają MB i RBR nad resztą stawki, a to już nie jest taka dobra wiadomość.
Z drugiej strony fajnie że między MB a RBR się chyba wyrównało.

11 godzin temu, radekk napisał:

jak się to ogląda to zastanawiam się co ta reszta robi na tym torze.

Orze jak może:P A że w walce z najszybszym autem niewiele może, to tak to wygląda

Edited by Zyzol

Ja jestem bardzo ciekawy co Checo zdziała tym sezonie. Z jakiś tam przyczyn jest niesamowite ciśnienie na kierowcę nr.2 w RB co się odbija na ich jeździe i wynikach.

I znowu problemy Haasa z sponsorem. 

Screenshot_2021-04-01-14-57-37-375_com.twitter.android.jpg

Edited by -=nikon=-
1 minutę temu, -=nikon=- napisał:

I znowu problemu Haasa z sponsorem. 

Screenshot_2021-04-01-14-57-37-375_com.twitter.android.jpg

Niech walną zdjęcie Putina i będzie po sprawie.