Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

Cytat

Z kącika statystyka

Był to 4. wyścig długodystansowy Roberta Kubicy w karierze. Nie ukończył żadnego, we wszystkich poprzednich powodem wycofania była awaria auta.

• Replies 24k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Tja. Mysle ze Robert i tak sprawdzil to co mial sprawdzić i sam wyniki nie ma znaczenia ale fakt pozostaje faktem,  z pustego się nie naleje.

Hamilton trzęsie portkami. 

Lewis Hamilton jest coraz bliżej podpisania nowej umowy z Mercedesem. Wiele wskazuje jednak na to, że 36-latek nie wywalczy w niej zapisu dającego mu możliwość wyboru partnera zespołowego. Tym samym Hamilton nie zablokuje transferu George'a Russella.

Nie wiedziałem że ma taki zapis a w kontrakcie. 

Jeśli informacje się potwierdzą, to w Mercedesie ponownie możemy być świadkami ciekawej walki, tak jak to miało miejsce w roku 2016. Wtedy Lewis Hamilton i Nico Rosberg zażarcie walczyli o tytuł mistrzowski w F1, wywołując przy tym nieraz publiczne kłótnie. Ostatecznie mistrzostwo wtedy zdobył Rosberg, co dało do myślenia Hamiltonowi, który od sezonu 2017 zażądał jasnego podziału w Mercedesie na kierowcę numer jeden i dwa.

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/922969/f1-lewis-hamilton-poniosl-kleske-nie-zablokuje-transferu-do-mercedesa

tyle że na ten sezon Bottas i Russell mają już kontrakty, więc pewnie małe szanse na jakieś zmiany, więc ten zapis raczej i tak by niewiele wniósł, bo nie zakładam że zatrudnili Bottasa żeby zaraz go wywalać

8 minut temu, chojny napisał:

Lewis Hamilton jest coraz bliżej podpisania nowej umowy z Mercedesem. Wiele wskazuje jednak na to, że 36-latek nie wywalczy w niej zapisu dającego mu możliwość wyboru partnera zespołowego. Tym samym Hamilton nie zablokuje transferu George'a Russella.

Ja bym wolał, żeby nie zablokował transferu GR już w tym sezonie :D , ale trudno liczyć na to, że w ogóle się nie dogadają w tym roku.

17 minut temu, Beavis napisał:

Ja bym wolał, żeby nie zablokował transferu GR już w tym sezonie :D , ale trudno liczyć na to, że w ogóle się nie dogadają w tym roku.

Pewnie się dogadają ale niefajnie jak wychodzą takie kwiatki, że Ham sobie dobiera kolegę do zespołu, który mu na bank nie zagrozi. Wygląda jak ustawianie wyników. 

• Upvote 1

w portowym radio podali ze ham podpisal kontrakt z mercedesem

#hamlivesmatter  :mrgreen:

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

1 godzinę temu, chojny napisał:

Hamilton trzęsie portkami. 

Nie wiedziałem że ma taki zapis a w kontrakcie. 

Jeśli informacje się potwierdzą, to w Mercedesie ponownie możemy być świadkami ciekawej walki, tak jak to miało miejsce w roku 2016. Wtedy Lewis Hamilton i Nico Rosberg zażarcie walczyli o tytuł mistrzowski w F1, wywołując przy tym nieraz publiczne kłótnie. Ostatecznie mistrzostwo wtedy zdobył Rosberg, co dało do myślenia Hamiltonowi, który od sezonu 2017 zażądał jasnego podziału w Mercedesie na kierowcę numer jeden i dwa.

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/922969/f1-lewis-hamilton-poniosl-kleske-nie-zablokuje-transferu-do-mercedesa

I teraz powiedzcie mi co to za sportowiec.  Czyli jeszcze nie wystartowales do zadnego wyscigu i juz sobie zpewniles przewage na starcie. I to ma byc sport ? Paranoja.

Senna sie kiedy wypoweidial o tym w jasny sporob...........

I teraz powiedzcie mi dlaczego przecietni kierowcy potrafią sobie zorganizować dobry program w profesjonalnym zespole a RK zawsze w jakimś kiblu wyląduje ?

• Like 2
  • Upvote 1
22 minuty temu, turdziGT napisał:

I teraz powiedzcie mi dlaczego przecietni kierowcy potrafią sobie zorganizować dobry program w profesjonalnym zespole a RK zawsze w jakimś kiblu wyląduje ?

Bo oni mają wolna rękę co do swoich startów. 

A Robert nie ? Przeciez nikt mu nie każe kisić sie z Orlenem.

40 minut temu, turdziGT napisał:

A Robert nie ? Przeciez nikt mu nie każe kisić sie z Orlenem.

Tu już wchodzą kwestie kontraktu i zapewne nie jest to takie łatwe że RK powie że jedzie WRC i może pojechać na patrząc na Alfę i Orlen.

Nie no to jasna sprawa , ja pije do tego jak podąża jego kariera wyścigowa.

41 minut temu, czekker napisał:

A z innej beczki..

Ktoś wie kiedy rusza 3sezon na netflix?

Podobno w okolicy 10 marca. 

• Like 1
Godzinę temu, -=nikon=- napisał:

No to Panowie i Panie co sądzicie o zmianach które mają pojawić się w tym sezonie? 

V12 i Kubica w Ferrari? 

• Upvote 1