Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Hamilton trzęsie portkami. 

 

Lewis Hamilton jest coraz bliżej podpisania nowej umowy z Mercedesem. Wiele wskazuje jednak na to, że 36-latek nie wywalczy w niej zapisu dającego mu możliwość wyboru partnera zespołowego. Tym samym Hamilton nie zablokuje transferu George'a Russella.

 

Nie wiedziałem że ma taki zapis a w kontrakcie. 

 

Jeśli informacje się potwierdzą, to w Mercedesie ponownie możemy być świadkami ciekawej walki, tak jak to miało miejsce w roku 2016. Wtedy Lewis Hamilton i Nico Rosberg zażarcie walczyli o tytuł mistrzowski w F1, wywołując przy tym nieraz publiczne kłótnie. Ostatecznie mistrzostwo wtedy zdobył Rosberg, co dało do myślenia Hamiltonowi, który od sezonu 2017 zażądał jasnego podziału w Mercedesie na kierowcę numer jeden i dwa.

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/922969/f1-lewis-hamilton-poniosl-kleske-nie-zablokuje-transferu-do-mercedesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chojny napisał:

Lewis Hamilton jest coraz bliżej podpisania nowej umowy z Mercedesem. Wiele wskazuje jednak na to, że 36-latek nie wywalczy w niej zapisu dającego mu możliwość wyboru partnera zespołowego. Tym samym Hamilton nie zablokuje transferu George'a Russella.

 

Ja bym wolał, żeby nie zablokował transferu GR już w tym sezonie :D , ale trudno liczyć na to, że w ogóle się nie dogadają w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Beavis napisał:

 

Ja bym wolał, żeby nie zablokował transferu GR już w tym sezonie :D , ale trudno liczyć na to, że w ogóle się nie dogadają w tym roku.

 

Pewnie się dogadają ale niefajnie jak wychodzą takie kwiatki, że Ham sobie dobiera kolegę do zespołu, który mu na bank nie zagrozi. Wygląda jak ustawianie wyników. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Hamilton trzęsie portkami. 

 

Lewis Hamilton jest coraz bliżej podpisania nowej umowy z Mercedesem. Wiele wskazuje jednak na to, że 36-latek nie wywalczy w niej zapisu dającego mu możliwość wyboru partnera zespołowego. Tym samym Hamilton nie zablokuje transferu George'a Russella.

 

Nie wiedziałem że ma taki zapis a w kontrakcie. 

 

Jeśli informacje się potwierdzą, to w Mercedesie ponownie możemy być świadkami ciekawej walki, tak jak to miało miejsce w roku 2016. Wtedy Lewis Hamilton i Nico Rosberg zażarcie walczyli o tytuł mistrzowski w F1, wywołując przy tym nieraz publiczne kłótnie. Ostatecznie mistrzostwo wtedy zdobył Rosberg, co dało do myślenia Hamiltonowi, który od sezonu 2017 zażądał jasnego podziału w Mercedesie na kierowcę numer jeden i dwa.

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/922969/f1-lewis-hamilton-poniosl-kleske-nie-zablokuje-transferu-do-mercedesa

I teraz powiedzcie mi co to za sportowiec.  Czyli jeszcze nie wystartowales do zadnego wyscigu i juz sobie zpewniles przewage na starcie. I to ma byc sport ? Paranoja.

Senna sie kiedy wypoweidial o tym w jasny sporob...........

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz powiedzcie mi dlaczego przecietni kierowcy potrafią sobie zorganizować dobry program w profesjonalnym zespole a RK zawsze w jakimś kiblu wyląduje ?

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, turdziGT napisał:

I teraz powiedzcie mi dlaczego przecietni kierowcy potrafią sobie zorganizować dobry program w profesjonalnym zespole a RK zawsze w jakimś kiblu wyląduje ?

Bo oni mają wolna rękę co do swoich startów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, turdziGT napisał:

A Robert nie ? Przeciez nikt mu nie każe kisić sie z Orlenem.

Tu już wchodzą kwestie kontraktu i zapewne nie jest to takie łatwe że RK powie że jedzie WRC i może pojechać na patrząc na Alfę i Orlen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...