Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 24k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

No dziwne. Długo schodzi.

Ważne teraz żeby jak najmniej stracić jadąc na 7 miejscu. Dobrze by było nie dać się zdublować liderowi klasy. Do tego momentu jeszcze wszystko może się zdarzyć.

Niekoniecznie. Jeśli teraz dolali pod korek to przejadą więcej kółek od reszty rywali w klasie i zyskają pozycję. Może to niegłupie było.

5 minut temu, pablonas napisał:

Niekoniecznie. Jeśli teraz dolali pod korek to przejadą więcej kółek od reszty rywali w klasie i zyskają pozycję. Może to niegłupie było.

Zobacz że reszta teraz zaczyna tankować. I dziki temu będą mieli jeden przejazd przez box w zapasie.

Wznowienie. Trzymamy kciuki żeby Andersen się nie poobijał odrabiając pozycje.

• Upvote 1
6 minut temu, pablonas napisał:

Wydaje mi się czy dym idzie z auta?

Już samochód w boxie.

Tyle szczęścia że znowu SC

Edited by -=nikon=-

Żółta flaga. Dla nas to dobra wiadomość.

Ja nie ogarniam :blink:. Dziwne to wszystko. Moze.dlatego, że właśnie wrocilem od szwagra z urodzin:biglol:

• Haha 1
15 minut temu, Zyzol napisał:

znaczy teamie, duńskim

może gang Olsena przyczyna ;) 

No to się najeździł Robert. Ten to ma pecha. Czas wracać do rajdów :)

• Upvote 1
7 minut temu, Kukson napisał:

No to się najeździł Robert. Ten to ma pecha. Czas wracać do rajdów :)

Większego pecha w tym sporcie serio chyba nikt nie ma. Pora na WRC bez żadnych LMP czy innych wynalazków. 

Problemem tych fajnych projektów jest to, że są oparte o najsłabsze teamy w danej kategorii wyścigowej.

• Thanks 1
  • Upvote 1
4 minuty temu, Kukson napisał:

Problemem tych fajnych projektów jest to, że są oparte o najsłabsze teamy w danej kategorii wyścigowej.

I tu cały pies jest pogrzebany. Choć w tej kategorii patrząc na ekipę Toyoty im też się trafiają awarie i długie postoje podczas wyścigów, potrafi braknąć energii by wygrać wygrany wyścig. Dla większości LMP2 to zawsze uzupełnienie programu wyścigowego nie podstawa. W przypadku RK "my" liczymy na wyścigi w których będzie walczył o zwycięstwo i tu LMP2 nigdy tego nie da bo zawsze będzie to 2 klasa podczas wyścigu i uczucia będą mieszane. Lubię wyścigi WEC ale RK tam nie widzę, mimo że to kosmita i pokazał jak szybko może się zaadaptować w obcym samochodzie. Chyba że trafi do ekipy które wracają do tego biznesu w nowej kategorii bo obie one powinny teoretycznie włączyć z sobą i dać szansę o walkę o puchary. 

• Thanks 1
56 minut temu, Kukson napisał:

Czas wracać do rajdów

47 minut temu, -=nikon=- napisał:

Pora na WRC

Tylko w "środku" sezonu, to również taka robota po łepkach. Profesjonalizmu zero.

Mimo wszystko z całego serca kibicuję temu ruchowi.

Dla mnie wystarczyłoby WRC2 aby "odkurzyć" sobie rajdy.

• Like 2
  • Upvote 1

:biglol::biglol::biglol::biglol::biglol: 

Niedziela. RK ze swoim teamem jechal cala noc w jakimś wyscigu 24H. Wstaje ale bez pośpiechu najpierw ide sobie zrobić kawę zanim sprawdzę wyniki. Nauczony doświadczeniami wiem ze nie ma się co spieszyć bo różnie to moze byc. 

Odpalam internet i zonk. Na całe szczęście kawa dobra :facepalm::biglol:

• Haha 1