Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 24.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

4 minuty temu, .Misza. napisał:

Jestem ciekaw, czy RIC nie będzie wygranym przez SC. Myślę, że podium jest realne.

Oj będzie miał ciężko,.ale wszystko moze się jeszcze zdarzyć.

Jestem w szoku, bo Vettel dość wysoko na razie.

Edited by Pablito79

VET wysoko, bo nie zjeżdżał.

Chyba nic z RIC nie będzie, myślałem, że będzie w stanie dojść ALB ale na to nie zapowiada się.

Edited by .Misza.

Jak to się mówi tradycyjny program przywrócony tak wiec chyba pora zmienić kanał.

Ooo właśnie Max zakomunikował ze chyba nie dojedzie do końca ma tych oponach.......

No w sumie nic się nie dzieje ale...

Max prowadzi, a że to ostatni wyścig sezonu, to twardo oglądam do końca. A nóż widelec, coś sie zadzieje :D

No i koniec, brawo Max.

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie stawka bedzie bardziej wyrównana. A nie dominacja jednego teamu.

Duże zmiany czekają nas w fotelach na przyszły sezon, nowe nazwiska.

Oby było ciekawiej.

No i wyścig jak wyścig. Brawo dla Maxa chodź w mercedesie nie było widać by mieli ochotę go gonić tym razem, oni swoje wyjeździli wiec teraz to była chłodna kontrola raczej. Szkoda Pereza bo jakoś tak dziwnie to wyglądało tym razem, oby na 2021 był w stawce. 
Teraz pozostaje czekać na dokument od Netflix-a. 

Brawo Max ładnie wyjechane tylko co to zmienia jak wyścig nudny jak flaki z olejem.......

W Williamsie też widać progres :D w tamtym sezonie jeden punkt, a w tym aż zero. To co w 2021 na minusie będą? :P

• Haha 3
4 minuty temu, Kukson napisał:

W Williamsie też widać progres :D w tamtym sezonie jeden punkt, a w tym aż zero. To co w 2021 na minusie będą? :P

Przestan, dzisiaj się ścigali z Williamsem jak równy z równym ;) w zeszłym roku braliby to w ciemno

• Upvote 1

@Kukson to ironia czy jesteś takim laikiem, bo nie załapałem. Jest progres u Williamsa, bo nie jest pewne, że dojadą na końcu. W zeszłym sezonie, ten jeden punkt zdobyty megafuksem jest tylko potwierdzeniem reguły.

Ogolnie to zadziwia mnie postawa VB. Rozumie ze po ostatnim wyścigu nie miał tu nic do udowodnienia a raczej udowodnił ze niezależnie kto zgarnia P1 on zawsze jest drugi. To ze Lewis nie w formie to raczej było pewne pojechał by ten wyścig z jedna ręka jak by było trzeba. Jedynie szkoda ze to GR nie przejął sterów bo to mogło uratować ten wyścig. Poza tym szkoda Pereza i RP. Dziwne ze padł silnik ktory przeciez zmienili na ten wyścig. 

No nic pozostaje czekać na Netflix poza drobnymi wyjątkami to jedyne co sie ekscytująco ogląda.

Bylo w tym sezonie kilka naprawdę ciekawych wyścigów, ale ten do nich nie należał.
Na szczęście oglądałem powtórkę, to sobie mogłem większość przewinąć.
Niemniej miło że nie wygrał Merc.
Forma Ferrari i innych z silnikami Ferrari dramat. Aż przykro patrzeć....

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

56 minut temu, Bosman napisał:

Bylo w tym sezonie kilka naprawdę ciekawych wyścigów, ale ten do nich nie należał.
Na szczęście oglądałem powtórkę, to sobie mogłem większość przewinąć.

To znaczy start i od razu meta :biglol:

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Ogolnie to zadziwia mnie postawa VB. Rozumie ze po ostatnim wyścigu nie miał tu nic do udowodnienia a raczej udowodnił ze niezależnie kto zgarnia P1 on zawsze jest drugi. To ze Lewis nie w formie to raczej było pewne pojechał by ten wyścig z jedna ręka jak by było trzeba. Jedynie szkoda ze to GR nie przejął sterów bo to mogło uratować ten wyścig.

Turdzi, z całą sympatią, ale najzwyczajniej się czepiasz, nie rozumiejąc chyba w ogóle przyczyny takiej sytuacji - wszystkie jednostki Mercedesa zostały skręcone w obawie przed przegrzaniem, więc dziś po prostu nie miały podejścia do Maxa, który do tego pojechał pewnie i bezbłędnie.

Może i Bottas przyjechał drugi, ale za to na koniec jakie piękne, kształtne bączki kręcił. Jak od cyrkla!:wrrum:

A ja oglądałem całość, tekst Maxa że mogą dać łagodniejszą mapę bo i tak mają sporą przewagę pozamiatał, chociaż wyścig nuda. No i zasłużone gratulacje dla Maxa, przez pecha niedużo zabrakło do P2 na koniec... 

super wyścig:thumbup: bardzo mi się podobał, zdążyłem pomyć podłogi w całym domu i w dalszym ciągu być na bieżąco. Dzięki temu co miałem zrobić po wyścigu miałem zrobione w trakcie i mogłem jeszcze wyskoczyć na gokarty. Nie spodziewałem się tak owocnego dnia:mrgreen:

• Haha 4
  • Upvote 1
Godzinę temu, H4lik napisał:

wszystkie jednostki Mercedesa zostały skręcone w obawie przed przegrzaniem, więc dziś po prostu nie miały podejścia do Maxa, który do tego pojechał pewnie i bezbłędnie.

Zaraz zaraz to znaczy ze Mercedes na skręconych silnikach przyjeżdża dalej 30 sek przed resztą stawki i to wszystko na oczach  FIA ? Sorry ale dla mnie to coś tu jest nie tak.