Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Kubica miał w tym sezonie wygrywać ! Skoro jak tylko szybciej pojechał to sie złom BMW rozsypywał... podejrzewam że jego wcześniejsza czasem zachowawcza jazda w tym sezonie była wynikiem oszczędzania tej złomiastej skrzyni... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że jego wcześniejsza czasem zachowawcza jazda w tym sezonie była wynikiem oszczędzania tej złomiastej skrzyni... :(

 

Hmmm...może coś w tym jest, ale głównym problemem w tym sezonie były jednak ustawienia bolidu. Główny inżynier Roberta pracę w F1 zaczął dopiero w tym sezonie i przez to niejako doktoryzuje się na Robercie. Poza tym nie jest tajemnicą, że BMW jest trochę słabsze od Ferrari i McLarena.

 

 

A - ktoś ostatnio mówił, że na torach Hermana Tilke jest mało wyprzedzań - myślę, że po dzisiejszym wyścigu zmieni zdanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - ktoś ostatnio mówił, że na torach Hermana Tilke jest mało wyprzedzań - myślę, że po dzisiejszym wyścigu zmieni zdanie

 

W deszczu na każdym torze jest dużo wyprzedzanie,przykładem jest zeszłoroczne GP Węgier,gdzie tor jest wybitnie trudny jeśli chodzi o wyprzedzanie,a wszyscy pamiętaja jak szalał Kubica albo Alonso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - ktoś ostatnio mówił, że na torach Hermana Tilke jest mało wyprzedzań - myślę, że po dzisiejszym wyścigu zmieni zdanie

 

W deszczu na każdym torze jest dużo wyprzedzanie,przykładem jest zeszłoroczne GP Węgier,gdzie tor jest wybitnie trudny jeśli chodzi o wyprzedzanie,a wszyscy pamiętaja jak szalał Kubica albo Alonso.

 

Czyli w przyszłym sezonie na paru zakrętach zraszacze powinni zainstalować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - ktoś ostatnio mówił, że na torach Hermana Tilke jest mało wyprzedzań - myślę, że po dzisiejszym wyścigu zmieni zdanie

 

W deszczu na każdym torze jest dużo wyprzedzanie,przykładem jest zeszłoroczne GP Węgier,gdzie tor jest wybitnie trudny jeśli chodzi o wyprzedzanie,a wszyscy pamiętaja jak szalał Kubica albo Alonso.

 

Czyli w przyszłym sezonie na paru zakrętach zraszacze powinni zainstalować :P

 

Nie bedzie kontroli trakcji, wiec mysle, ze bedzie wiecej zalezalo od kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc Robert mial na tyle paliwa, aby jechac juz bez pit stopu, a wiec realne bylo miejsce 1-2 (jesli Raiko by go wyprzedzil). Szkoda, wielka szkoda.

 

jakos to mi sie realne nie wydawalo. jego pit trwal 6 sekund. ale wszyscy o tym mowia, wiec nie wiem ile w tym prawdy. a sam kubica na pytanie o to odpowiedzial w stylu "jeszcze troche zostalo" lub podobnie, nic konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc Robert mial na tyle paliwa, aby jechac juz bez pit stopu, a wiec realne bylo miejsce 1-2 (jesli Raiko by go wyprzedzil). Szkoda, wielka szkoda.

 

jakos to mi sie realne nie wydawalo. jego pit trwal 6 sekund. ale wszyscy o tym mowia, wiec nie wiem ile w tym prawdy. a sam kubica na pytanie o to odpowiedzial w stylu "jeszcze troche zostalo" lub podobnie, nic konkretnie.

 

6 sek, bo dotankowal. Zjechal na zmiane opon, a nie zatankowania z powodu konczacego sie paliwa, tak mysle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 sek, bo dotankowal. Zjechal na zmiane opon, a nie zatankowania z powodu konczacego sie paliwa, tak mysle :mrgreen:

 

wedlug mnie 6 sekund to postoj by trwal jakby jechalo sie na 2 postoje, czyli 6 sekund to paliwo na 1/3 dystansu. czy to znaczy ze na starcie kubica mial paliwa na 2/3 dystansu?

 

popatrz sobie na rozkład postojów: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=6849

kubica 26,805. heidfield 30,377 i 29,351 (a byl zmuszony dwa razy zmieniac opony).

vettel co jechal na jeden postoj mial 32,182.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc Robert mial na tyle paliwa, aby jechac juz bez pit stopu, a wiec realne bylo miejsce 1-2 (jesli Raiko by go wyprzedzil). Szkoda, wielka szkoda.

 

Doktor twierdzi inaczej :

 

http://autoklub.pl/17306,item,0,,f1.html

 

Moze sciemnia, by umniejszyc wrazenie porazki: "Nic wielkiego sie nie stalo, bo Robert i tak nie mial szans na podiom, gdyz czekal ko jeszcze jeden pit stop"? Robert sam mowil, ze starczylo by mu paliwa, w sumie to koncu nie wiem jak bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jazda Roberta. Szkoda, że zakończona awarią :( Gratulacje dla Kimiego :!:

Mistrzostwa rozstrzygną się w ostatnim wyścigu :D

 

PS

Gdyby jeszcze tak ilość Werbungów ograniczyli.... :roll:

Wystarczy nagrać wyścig, a potem przewijać reklamy :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nagrać wyścig, a potem przewijać reklamy

Wolisz sex na żywo, czy na wideo? :wink: :mrgreen:

Robicie sobie w realu przerwy reklamowe :?: :P

 

Tu się zgadzam. Sportu nie da się oglądać z nagrania - traci cały urok, bo pokusa użycia przycisku "FFWD" jest zbyt wielka :twisted:.

Wolę się zajęć dziećmi, rodziną, a wyścig oglądnąć w spokoju wieczorem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...