Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 23.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Też właśnie obejrzałem. Jakie szczęście, że Grożek cały. Auto rozpadło się na dwie części, wybuch zbiornika, dziura w barierze ogromna. Szok.

10 lat temu wyszedł by w czarnym worku. Masakra oszukał smierc i przeznaczenie 

Niewiarygodne, dałbym głowę, że ziścił się najgorszy możliwy scenariusz. Jakieś ułamki sekund decydowały o wszystkim. Kokpit jest wprasowany w barierę. Szok i masakra.

Groszek to jednak debil jest .....

• Upvote 1
1 minutę temu, carfit napisał:

Groszek to jednak debil jest .....

Dokładnie sam spowodował ten wypadek

Zastanawiam sie, jak On zdołał przeżyć i uciec. Przeciez przednia czesc bolidu nie istnieje.

I cały kokpit się palił ...oglądam i nie dowierzam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

przód z kierowcą sie przebił przez barierkę, a tył nie dał rady i rozerwało bolid na 2 kawałki

pożar wybuchł w części co została przed barierką, dlatego nic większego mu się nie stało

gdyby nie system halo to nie miał by żadnych szans

Edited by kubanow
przód z kierowcą sie przebił przez barierkę, a tył nie dał rady i rozerwało bolid na 2 kawałki

pożar wybuchł w części co została przed barierką, dlatego nic większego mu się nie stało

gdyby nie system halo to nie miał by żadnych szans

? Przecież wychodził przed barierą, widać jak ja przeskakuje

Ok druga powtórka trochę wyjaśnia

przeskakuje zza barierek w kierunku toruobraz.thumb.png.718a5d3c783eeb82983e955a15bc44cb.png

Tak tak dopisałem, że kolejne ujęcia to pokazują tak czy inaczej fura szczęścia i drugie życie dostał

W takich momentach cieszy to, że śmierć innych kierowców w dawnych latach nie poszła na marne i zmiany w dziedzinie bezpieczeństwa przynoszą efekt.

• Upvote 3

To prawda ale trzeba poczekać parę godzin. Peterson tez nie mial żadnych poważnych obrażeń a zmarł na skutek szoku parę godzin później.