Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

6 godzin temu, chojny napisał:

czy można zawodnikowi zrobić coś gorszego

pamietam jego niesympatyczne gledzenie o kubicy dla sky i jakos mi go nie zal  ;)

tapatalked

• Upvote 1
  • Replies 23.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

7 minut temu, FOR CVT napisał:

pamietam jego niesympatyczne gledzenie o kubicy dla sky i jakos mi go nie zal  ;)

tapatalked

Było, minęło. Facet miał szansę na wielką karierę. 

Gdyby miał przejść do innego, średniego zespołu, można się zastanowić ale szansy na przejście do zespołu topowego się nie marnuje, takich rzeczy się nie robi.   

Tak do końca to nie wiadomo ile by osiągnął w topowym zespole...auto to jedno umiejętności to drugie. 
Nie mówię że ich nie ma, ale jak dla mnie to chłopak też nie błyszczy taki Hulkenberg niby materiał na mistrza był ale jak wyszło tak wyszło. 
To moje prywatne zdanie po 2 jego sezonach

Godzinę temu, Nargond napisał:

Tak do końca to nie wiadomo ile by osiągnął w topowym zespole...auto to jedno umiejętności to drugie. 
Nie mówię że ich nie ma, ale jak dla mnie to chłopak też nie błyszczy taki Hulkenberg niby materiał na mistrza był ale jak wyszło tak wyszło. 
To moje prywatne zdanie po 2 jego sezonach

W aktualnej stawce były wicemistrzem pewnie. 

25 minut temu, chojny napisał:

W aktualnej stawce były wicemistrzem pewnie. 

Przewaga Mercedesa jest tak duża że chyba połowa kierowców z obecnej stawki byłaby w nim wice... 

• Upvote 4

patrząc po 2 ostatnich latach, to na tle kolegów z zespołu Jerzy robi niezłe czasówki, ale totalnie zawodzi w tłoku na starcie czy po restartach.

3 godziny temu, skwaro napisał:

Przewaga Mercedesa jest tak duża że chyba połowa kierowców z obecnej stawki byłaby w nim wice... 

No dokładnie, wiec odpowiedź na pytanie co by było gdyby, była dość prosta. 

• Upvote 1
Godzinę temu, Bosman napisał:

patrząc po 2 ostatnich latach, to na tle kolegów z zespołu Jerzy robi niezłe czasówki, ale totalnie zawodzi w tłoku na starcie czy po restartach.

Z tak mocnym autem problem by się rozwiązał. 

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Albo pani Farfus ;) Podziwiam cierpliwość faceta :)

Po co ludzie to robią? W sensie, jaka jest wartość ze stresowania żony? Nie wiem, może to aktorka i udaje niepewność/strach, ale jeśli nie - to czemu miało to służyć?

No i gdzie są kakakaski?

Po prostu chcą się przejechać a potem się okazuje że strach zagląda w oczy ;) Co prawda nie żoną tylko z kumplem na NR tak miałem, bardzo chciał na prawy a potem darł ryja że wolniej i że się zabijemy przez całe kółko ;) A kaski na NR nie są wymagane.

• Upvote 1
2 godziny temu, skwaro napisał:

darł ryja że wolniej

Z pierwszym lepszym leszczem też bym darł ryja. Z profesjonalnym kierowcą rajdowym bądź wyścigowym, nie

19 minut temu, Dzyndzel napisał:

Z pierwszym lepszym leszczem też bym darł ryja. Z profesjonalnym kierowcą rajdowym bądź wyścigowym, nie

No ja właśnie jestem pierwszym leszczem nie profesjonalnym kierowcą, do tego tor znałem tylko z PlayStation :)

5 minut temu, Dzyndzel napisał:

Ja też:D, dlatego tam się nie wybieram jako kierowca

Dużo tracisz, wystarczy jechać na miarę swoich możliwości :)

1 minutę temu, rombu napisał:

Spojrzyj na stan budżetu państwa.

Budżet jest w dramatycznym stanie. Nie mniej jednak nie przeszkadza to rządzącym rozrzucać hajs na lewo i prawo, więc nie wyciągałbym z tego daleko idących wniosków.

• Sad 1
  • Upvote 1