Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

19 minut temu, Pablito79 napisał:

Pewnie że żartuje, ale nieźle mi to wyszło :biglol:

Prawie uwierzyłem bo brzmiało sensownie. Niedorzecznie ale sensownie. :mrgreen:

• Haha 1
  • Replies 23k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Godzinę temu, Kukson napisał:

Progres? przy słabym Haasie i Alfie dalej są w ciemnej ... :)

F1 wypuściło gdzieś na socialkach grafikę, ile jaki team nadrobił na okrążeniu względem zeszlego roku. Większość teamów miała po sekundzie z hakiem do przodu, Williams 2,5. Co ciekawe, Ferrari jako jedyne było ja minusie xd

Przecież zawarli umowę z FIA. W umowie pewnie było napisane, że dadzą im spokój pod warunkiem, że odpuszczą sezon :P

Trzeba przyznać, że Q1 ciekawe i walka jak w wyścigu :)Vettel ładnie pojechał ;) 

Najlepsze Q1 jakie oglądałem. Raikonen mistrz ;) fajnie zabierał się za Ocona.

A Robert jako ten który ostatni zdobył punkt dla rodziny Williams w F1 ;)

• Upvote 1
5 godzin temu, Kukson napisał:

A Robert jako ten który ostatni zdobył punkt dla rodziny Williams w F1 ;)

Ja się ciesze, że tej niekompetentnej Baby już nie zobaczymy w świecie F1 !

Biedny Frank... tyle lat pracy, było trzeba było dzieci na balet posyłać ...  :facepalm:

Edited by Intakwrx
  • Upvote 3
19 minut temu, Intakwrx napisał:

Ja się ciesze, że tej niekompetentnej Baby już nie zobaczymy w świecie F1 !

Biedny Frank... tyle lat pracy, było trzeb było dzieci na balet posyłać ...  :facepalm:

Dobrze ze to już koniec tej tragedii ale miałem nadzieje, ze odsuną ja od zespołu i nowy zarządca wyprowadzi zespół pod szyldem Williamsa na prostą. 

Dokładnie :) Powinni taki reset w połowie wyścigu robić częściej :) I obowiązkowo Merce na koniec wtedy.

Gasly ma niezły rollercoaster w swojej karierze. Brawo dla niego :puchar: 

Nie oglądałem z premedytacją, wyglądało na klasyczną nudę. A tu nagle .... ;) 

Mówcie co chcecie, ale F1 brakuje Ecclestone bardziej niż można by się spodziewać. Jak na początku lat 2000-ych Ferrari zaczęło za bardzo dominować to Bernie miał jaja żeby zmienić regulaminy i wyrównać stawkę. W tej chwili Mercedes ma taką przewagę, że bez kar/awarii nie ma ciekawego wyścigu i nikt nie próbuje niczego z tym zrobić. To samo z Williamsem, wiadomo, że to rodzinny biznes, ale Bernie mógłby się finansowo dołożyć do zatrudnienia poważnego managera żeby wspomóc legendarny zespół. A tak zostawiono na pastwę losu biedną Claire i wyszło jak wyszło. 

Nawet się zgodzę. Kiedyś uważałem, że to nie w porządku, aby kierownictwo serii jednym zespołom pomagało (np. finansowo), a innym przeszkadzało (głównie regulaminami), żeby stawka była równa. Teraz absolutna dominacja jednej ekipy jest tak nudna do oglądania, że cała atrakcyjność F1 na tym traci.

5 godzin temu, Tutek napisał:

Mówcie co chcecie, ale F1 brakuje Ecclestone bardziej niż można by się spodziewać. Jak na początku lat 2000-ych Ferrari zaczęło za bardzo dominować to Bernie miał jaja żeby zmienić regulaminy i wyrównać stawkę. W tej chwili Mercedes ma taką przewagę, że bez kar/awarii nie ma ciekawego wyścigu i nikt nie próbuje niczego z tym zrobić. To samo z Williamsem, wiadomo, że to rodzinny biznes, ale Bernie mógłby się finansowo dołożyć do zatrudnienia poważnego managera żeby wspomóc legendarny zespół. A tak zostawiono na pastwę losu biedną Claire i wyszło jak wyszło. 

Claire biedna nie jest, zwyczajnie źle zarządzała zespołem. 

Perez odchodzi z Racing Point po sezonie.:excl:

Czyli co? Vettel do różowych?

• Upvote 1
10 minut temu, pablonas napisał:

Vettel do różowych?

Chyba zielonych ;) 

14 minut temu, Jumpman napisał:

Vettel jeździ tak że wolałbym go więcej nie widzieć

Nie przepadam za nim, ale jakby nie patrzeć, to jeden z kilku wielkich kierowców ostatnich lat. Reszta była tłem ich zmagań. Troszkę by było szkoda...no chyba że to już na prawdę koniec formy.