Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

31 minut temu, pablonas napisał:

Chyba Robert się starzeje, że na takie wspominki go wzięło ;) Polecam gorąco.

Fajny facet ten Robert, widać nostalgię, ale też trochę smutku.

Oby następne wejścia były z dobrą perspektywą.

Trochę to nietypowe było, zawsze miałem go za introwertyka...a tu... :) 

• Replies 22.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Według mnie, oprócz osobistego wątku Robert chciał przekazać co jest ważne, aby motorsport rozwinął się w naszym kraju.

Nie tor F1 lub pokaz w centrum W-wy, choć fajne i pomocne, ale tory kartingowe i praca od podstaw.

Mistrzostwa świata w kartingu wtedy w Polsce to dla młodych kierowców było coś !

• Upvote 2
42 minuty temu, Jacky X napisał:

Wiliams sprzedany,Claire na wylocie,F1 idzie powoli drogà DTM i to nie jest Prima Aprilis.

Masz jakieś pewne źródło? 

@rosaskc Może ktoś kto planuje zrobić jak Racing Point. Kopiujesz mercedesa, a do tego masz sporą fabrykę w której możesz dopracowywać auto między sezonami. 

Edited by Nosek kreseczka

36 minut temu, Jumpman napisał:

FB_IMG_1598000255637.jpg

Podobno tylko krowa zdania nie zmienia ;) 

9013BB86-AD4B-4627-9FDF-890744739744.jpeg

Edited by Zyzol

Ogólnie to przykro na to patrzeć musze przyznać a Wystarczyło zatrudnić odpowiedniego człowiek jak ktos sie na tym nie zna.....

10 godzin temu, Jumpman napisał:

FB_IMG_1598000255637.jpg

Cóż pisać? Jedyne co przychodzi do głowy to to, że Claire „ciężko zapracowała” na taki koniec zespołu swojego ojca. 

• Upvote 1
W dniu 21.08.2020 o 10:59, rosaskc napisał:

Kto to kupił?

rtl sport w niemczech zrobil wrzute ze williamsa kupil bernie ecclestone przez podstawiona spolke  ;)

tapatalked

Hulk ma wejść za Groszka podobno. Uff, bo rozmawiał też z Alfą ...

Godzinę temu, OBK CVT napisał:

rtl sport w niemczech zrobil wrzute ze williamsa kupil bernie ecclestone przez podstawiona spolke  ;)

tapatalked

A moze to Robert kupił i właśnie idzie się rozliczyć :biglol:

Screenshot_20200828-214534_Instagram.jpg

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

A moze to Robert kupił i właśnie idzie się rozliczyć :biglol:

Screenshot_20200828-214534_Instagram.jpg

Ale że aż za tyle? 

2 godziny temu, przemekka napisał:

Płacił w silnej polskiej walucie. ;)

Bonami turystycznymi? 

To by wiele wyjaśniało. 

• Like 2
  • Haha 4

Po 43 latach i 739 wyścigach Grand Prix rodzina Williams odchodzi z Formuły 1. Claire Williams rezygnuje z prowadzenia zespołu po GP Włoch, a po sprzedaży ekipy nowym właścicielom z Dorilton Capital rodzina oddaje stery – rozpoczyna się nowy rozdział ekipy z Grove. Nazwa zespołu, jak deklarowano wcześniej, pozostaje bez zmian.

Przed nowymi właścicielami pierwsza piekielnie ważna decyzja: kto poprowadzi ten okręt na spokojniejsze wody? Na giełdzie nazwisk pojawia się już m.in. przybyły z McLarena Simon Roberts, który pracuje w Williamsie od początku czerwca jako dyrektor zarządzający.

Sokolim Okiem

118835674_3404358586288796_8508706581110856378_o.jpg

Zgodnie z przewidywaniami Claire doprowadziła do upadku legendy...

• Sad 2

Ciężko się nie zgodzić.. Ale jej odejście powinno wyjść na dobre, team może jeszcze uda się uratować. W tym sezonie jakoś im idzie, zrobili progres niezły. 

Wydaję mi się, że odejście Claire spowodowane jest tym... że od roku jest zatrudniona na pół etatu w Ferrari i dlatego tam jest teraz taki syf :biglol:.

• Haha 2
29 minut temu, Pablito79 napisał:

Wydaję mi się, że odejście Claire spowodowane jest tym... że od roku jest zatrudniona na pół etatu w Ferrari i dlatego tam jest teraz taki syf :biglol:.

Powaznie czy sobie jaja robisz? 

A ja mam nadzieję, że to jest coś większego .Wiliams to legenda ,podobnie jak McLaren,Ferrari. Mam nadzieję ,że niebawem ten ostatni opuści stawkę i cała ta strasznie nudna obecnie seria się rozpadnie . To były całe lata dziwnych przepisów technicznych i liczę na szybki koniec. Wspominam stare wyścigi i emocje,jak ...Wiliamsa.Niebawem potentaci zaczną inwestować w elektromobilność.Bedzie mi brakować ryku silnika.Ale może chociaż będzie fajne ściganie.Idzie nowe.

11 godzin temu, chojny napisał:

Powaznie czy sobie jaja robisz? 

Pewnie że żartuje, ale nieźle mi to wyszło :biglol:

17 godzin temu, Danko napisał:

W tym sezonie jakoś im idzie, zrobili progres niezły. 

Progres? przy słabym Haasie i Alfie dalej są w ciemnej ... :)