Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

W dniu 13.07.2020 o 13:55, chojny napisał:

Chłopaki w różowych bolidach pieją z zachwytu. Widać radość z tego co się teraz dzieje. Czub zapowiada się w tym roku nudny ale dalej dzieje się jak nigdy. 

Nie mów tak.:unsure: Ja gorąco kibicuje Maxowi tam z przodu. 

Edited by Danko
  • Replies 23.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

1 minutę temu, Danko napisał:

Nie mów tak.:unsure: Ja gorąco kibicuje Maxowi tam z przodu. 

A działo się coś? Nuda w czubie. Mercedes odskoczył jeszcze bardziej, RedBull nawet na własnym torze nie miał podejścia, Ferrari nie istnieje. 

16 minut temu, chojny napisał:

A działo się coś? Nuda w czubie. Mercedes odskoczył jeszcze bardziej, RedBull nawet na własnym torze nie miał podejścia, Ferrari nie istnieje. 

No wieeem.. Ferrari to w ogóle jakieś nieporozumienie. Redbullem byłem bardzo zawiedziony, ale ewidentnie strategia była słaba IMO. Bottas zrobił chyba 10 okrążeń więcej na pierwszym stincie niż Max i to właśnie przez to stracił 2 miejsce jak dla mnie. A 1 wyścig mógłby być pikny, gdyby nie DNF... Nie ukrywam, jestem nieco stronniczy, bo bardzo, ale to bardzo polubiłem Maxa. 

Poza nim mocno trzymam kciuki za Lando, który zaczyna coraz bardziej pokazywać, że nie jest byle kim. A team Norris - Ricciardo to będzie duet, obok którego obojętnie nie będzie dało się przejść :biglol:

Oglądacie quali? 2 Williamsy w q2. Odpadają obie alfy i oba hassy. Silniki Ferrari to w tym sezonie qpa :(

Orlen i Kubica to mają nosa. :facepalm:

Alfy zamieniły się z Williamsem na ostatnie miejsce. Dumnie duet Alfy je okupuje.

Tymczasem w Q1 Russel 9-ty i Latifi również z awansem do Q2

Nowy Mercedes sekundę przed zeszłorocznym. 

Chyba chłopaki odjechali za bardzo reszcie i nudny sezon się zapowiada. 

No, może trochę ciekawej walki w środku stawki nas ucieszy. Jenak walka o tytuły raczej rozstrzygnięta. 

1 godzinę temu, Adi napisał:

Alfy zamieniły się z Williamsem na ostatnie miejsce. Dumnie duet Alfy je okupuje.

Tymczasem w Q1 Russel 9-ty i Latifi również z awansem do Q2

Biednemu wiatr w oczy wieje. Zawsze

56 minut temu, turdziGT napisał:

Biednemu wiatr w oczy wieje. Zawsze

Ale gość ma pecha w życiu.

Mam nadzieję i trzymam kciuki, że będzie takie zawirowanie na fotelach kierowcy, że uda mu się gdzieś wcisnąć... ale to raczej sfera marzeń.

Może te Williamsy takie kiepskie przez Roberta były :biglol:

Edited by turdziGT

Kiedyś zatankowałem elpedzi na orlenie właśnie i jakoś słabiej mi bolid szedł

Teraz leje na lotosie i jest lepiej

A podobno mają przejąć to i alfy będą miały lepszą wache....

6 godzin temu, Adi napisał:

Alfy zamieniły się z Williamsem na ostatnie miejsce.

Zaiste, ciekawym kluczem kieruje się prezes Obajtek.

Zamienił stryjek...

• Upvote 1

Cleire ma chwilę satysfakcji.Ciekawe czy Wiliams pokusi się o punkty. Aero,aero a silniki Ferrari kładą zespoły. Upadek legendy.Żeby to silnik był słabą stroną Ferrari to dopiero regulamin trzeba wymyśleć.

Ciekawe jak czuje się Robert, jeśli już na początku sezonu w swojej wypowiedzi daje Alfie za wzór Williamsa i zrobione przez niego postępy w ciągu jednego sezonu.

To naprawdę wygląda na jakieś fatum...

11 minut temu, romek_l napisał:

Ciekawe jak czuje się Robert, jeśli już na początku sezonu w swojej wypowiedzi daje Alfie za wzór Williamsa i zrobione przez niego postępy w ciągu jednego sezonu.

To naprawdę wygląda na jakieś fatum...

To proste. Podczas gdy Alfa stała w miejscu z postępem Williams przeskoczył Alfę dzięki ciężkiej pracy Roberta - posłuchali go i Williams zrobił postęp.

Swoją drogą, to już się robi niedorzeczne. W necie pojawiło się foto, jak Seb gada z szefem Redbulla. I chodzą ploty, że jeszcze w tym sezonie miałby odejść z Ferrari w związku z tym. I że skoro Gio jest rezerwowym Ferrari, to wskoczy na, jego miejsce w luke. I że będzie miejsce w Alfie, to może Robercik by wskoczył. I cały artykuł o tym od razu. O każdym jego uśmiechu i pojawieniu się w padoku są całe eseje. Ileż można :rolleyes:

35 minut temu, Danko napisał:

Seb gada z szefem Redbulla. I chodzą ploty, że jeszcze w tym sezonie miałby odejść z Ferrari

w niemieckim rtl-u  info ze seb odchodzi bo puscil kabla do fia na wlasny zespol

ciekawy byl wywiad z wolffem

powiedzial ze przekret ferrari wyszedl im na dobre bo sie przylozyli do roboty  ;)

tapatalked