Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

I zaraz się okaże, że bolidem drugiej kategorii w sezonie 2020 będzie śmigał Jeżyk* i zajmie miejsce Roberta do bycia "wiecznie drugim".

*Zwany również "Naszym Brytem".

• Replies 24.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

18 godzin temu, Durbos napisał:

albo powrót do profesjonalnego zarządzania

No tak ale w tym wypadku sprzedaje sie udzialy a nie zastawia majatek.

Jutro od 15.00 zaczyna się online wyścig DTM , ma torze Suzuka 12h z udziałem Roberta default_smile.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1
14 godzin temu, carfit napisał:

Jutro od 15.00 zaczyna się online wyścig DTM , ma torze Suzuka 12h z udziałem Roberta default_smile.png

Gdzieś transmisja?

Gdzieś transmisja?

Jak ktoś ma Iracing to tam , ale Orlenteam na Insta pisał ze będzie prowadzić live , od 14.30 kwalifikacje

• Upvote 1
12 minut temu, gumas_72 napisał:

w komentach piszą, że Kubica o 19?

tak w 3 splicie 

• Upvote 1

Dziękuję za informację. :)

Oglądałem i były emocje do samego końca. Żałuję jedynie, że prowadzący trochę się chyba zestresowali, że rozmawiają z Robertem i właściwie to on ją prowadził, a czułem, że można było wyciągnąć od niego sporo i np. złapać temat Richarda Burnsa, sławetnych zawodów w Colina, albo podpytać o rallycross, bo czuję, że go ten temat interesuje, a nie ukrywam, że chciałbym chociaż raz obejrzeć te zawody na żywo, z przyjemnością z Robertem za kierownicą, za te kilka lat, jak już machnie mistrza F1 :D ale rozumiem, że i pora była późna i chłopaki po dwunastu godzinach zmęczeni, więc i tak było fajnie.

Ale tak po prawdzie - na dłuższą metę to nie dla mnie siedzieć i oglądać, jak ktoś gra.

Wczoraj siedziałem przed monitorem bardziej w ramach ciekawostki i przyznać muszę, że granie (nie oglądanie) jako forma rozrywki, bardzo fajna sprawa, tylko nakład początkowy, żeby to miało ręce i nogi, jest dość spory i mi wychodził koszt używanego samochodu miejskiego (jeśli liczyć od podstaw, więc zestaw komputerowy, trzy monitory, lub jeden duży zakrzywiony panoramiczny, fotel plus mocowania, kierownica, ręczny, pedały no i zakup gry/licencji).

Tak, wiem, można grać na 15-calowym laptopie, siedząc na taborecie, ale tutaj chyba nie o to chodzi... :)

wcale nie jest tak drogo, komputer i tak masz, duzy TV Pewnie też, podepniesz po HDMI, iRacing kosztuje 9$ + jakis maly abonament. Przyzwoita kiera G920/G29, to okolo 600zl, stand sobie zrobisz sam albo tez kupisz uzywke za 600zl. i ogień.

• Like 2

„Jeżeli chodzi o symulatory rajdowe, to jest tylko jeden król i to jest stary dobry rysiek czyli Richard Burns Rally. Gdy już jeździłem w F1 i mieliśmy jakieś dalekie grand prix po sobie to wszyscy szli na plażę się opalać, a ja wyjmowałem z tory 7-kilowego laptopa, G25 i upalałem z czego się śmiali inni. Online w niego trochę grałem, tylko pod innymi nickami. Był KopeckyFan był też pewien egipcjanin, który dużo upalał i się nazywał Trebor Acibuk, ale z tym to już przesadziłem i ktoś po paru miesiącach się skapnął” – wspominał Kubica.

Ten człowiek mnie nigdy nie przestanie zaskakiwać. A wklejam to po 2h upalania bloba WRC w Rysiu :) 

@H4lik tak jak Jumpman pisze. Szukaj rozwiązań a nie przeszkód. Zacznij od sensownej kiery i zwykłego stołu / krzesła, gry to nawet po 40-50 zeto na promocjach, a potem możesz rozbudowywać stanowisko jak złapiesz bakcyla.

13 godzin temu, HoQ napisał:

@H4lik tak jak Jumpman pisze. Szukaj rozwiązań a nie przeszkód. Zacznij od sensownej kiery i zwykłego stołu / krzesła, gry to nawet po 40-50 zeto na promocjach, a potem możesz rozbudowywać stanowisko jak złapiesz bakcyla

ja kupiłem jakieś 2 lata temu od razu cały zestaw: kierownica, siedzenie i stelaż za 1400 zł, sprzęt był używany ale w bardzo dobrym stanie (znalezione na OLX) jak na domowe warunki 

spełnia swoje zadanie. Nie wiem czy sens jest pakowania większej kasy w sprzęt do domu, bo osobiście kilka razy byłem tutaj http://www.agracing.pl/oferta/  i wiem, że trzeba naprawdę 

sporo gotówki żeby takie jedno stanowisko przygotować. 

02ed7b26-9d91-4a93-bbd7-7c68cbb54b16.jpg

82021c08-d6cb-4f36-9062-63a37590a89f.jpg

• Like 1

@leinadprawda, złożenie takiego zestawu to kosmiczne kwoty.. Choc mnie tak samo zniechęca brak miejsca na to.. Nie wyobrazam sobie co chwilę tego rozbierać i chować po kątach, a zeby cos takiego stalo "na stale" potrzebny jest dodatkowy pokój tak naprawdę :/

Jest dokładnie tak jak mówisz. Sam miałem dość chowania i rozkładania, w końcu zestaw przez długi czas był rozłożony na środku pokoju, dopóki 1.5 roczna córa nie pogryzła wieńca kierownicy. Na szczęście dorobilem się pokoju "multimedialnego" i nikt i tam (oprócz żonki oczywiście) nie wchodzi :D

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

oglądacie 24 Nurburgring ? 

Dzieje się 

2 godziny temu, carfit napisał:

oglądacie 24 Nurburgring ? 

Dzieje się 

Hmm...mają 8 biegów, a na najdłuższej prostej jedzie 265km/h na szóstym biegu, dlaczego tak ze-stopniowana skrzynia?

Tez mnie to dziwi. Widzieli wypadek? Trochę glupi sposób na skończenie wyścigu mam wrażenie. Dwa zakręty dalej miałby sporo miejsca :(

Skąd pomysł, że GT3 ma 8 biegów? Tam siedzi 6.

Co do wypadku(ów) Roberta. Niestety wychodzi jego brak doświadczenia w WIRTUALNYM ściganiu. W realu na torze każdy na siebie bardziej uważa bo wszelki kontakt jest bardziej bolesny i na pewno DROŻSZY. Tutaj niestety wolniejsze klasy niespecjalnie chcą ustępować, a do tego Nurb to taki tor (wąski i szybki), że drobny błąd typu nieplanowany wjazd na kerba = koniec jazdy. Trzeba BARDZO uważać przy dublach. 
Max Verstappen też miał na początku problem z przestawieniem się do wirtualnej rzeczywistości i miał masę dzwonów. Obecnie jest w absolutnym TOPie iRacing.

• Upvote 1
20 godzin temu, pablonas napisał:

Co do wypadku(ów) Roberta. Niestety wychodzi jego brak doświadczenia w WIRTUALNYM ściganiu. W realu na torze każdy na siebie bardziej uważa bo wszelki kontakt jest bardziej bolesny i na pewno DROŻSZY. Tutaj niestety wolniejsze klasy niespecjalnie chcą ustępować, a do tego Nurb to taki tor (wąski i szybki), że drobny błąd typu nieplanowany wjazd na kerba = koniec jazdy. Trzeba BARDZO uważać przy dublach. 
Max Verstappen też miał na początku problem z przestawieniem się do wirtualnej rzeczywistości i miał masę dzwonów. Obecnie jest w absolutnym TOPie iRacing.

Ten wypadek nie wygląda realistycznie, normalnie przy trąceniu w lewy tył, tył samochdu powienien stacić przyczepność i zacząć się przemieszczać w prawo, czyli samochód powinien zacząć się obracać w lewo. Na symulatorze samochód zachowuje się tak jakby czyms lewy przodem zawadził i poszedł w bande.

Ten wypadek nie wygląda realistycznie, normalnie przy trąceniu w lewy tył, tył samochdu powienien stacić przyczepność i zacząć się przemieszczać w prawo, czyli samochód powinien zacząć się obracać w lewo. Na symulatorze samochód zachowuje się tak jakby czyms lewy przodem zawadził i poszedł w bande.

Racja. Przedziwnie to wygląda.

Wygląda to tak, jakby samochód, w ktory uderzył zaczal hamować i dostał strzał w te miejsce.. Wtedy mógłby tak odbić, ale to raczej nie bylo miejsce na hamowanie :ph34r:

Ogólnie to zdecydowanie podpisuje sie pod wypowiedzią @pablonas.. Widać to zarowno w randomowych lobby, jak i bardziej pro zawodach.. Mimo wszystko jak sie rozbijesz, to tylko wyścig przegrywasz. To nie boli, nie wymaga wymiany drogich komponentów. A na np. na Nurbie maly kontakt moze spowodować spustoszenie.. Na lusterka mam wrażenie też uwagi tak się nie zwraca, choć sam nie wiem 

1 godzinę temu, chojny napisał:

Generalnie coś poszło nie tak...

Racja. 

Nasi mistrzowie biorą udział w rozgrywkach, w których są skazani na przegraną z pryszczatym nastolatkiem, który nie ma nawet przyjaciół, poza netem ;)

A my udajemy, że tym się emocjonujemy. 

:facepalm:;)

W dniu 26.04.2020 o 12:18, pablonas napisał:

Co do wypadku(ów) Roberta. Niestety wychodzi jego brak doświadczenia w WIRTUALNYM ściganiu.

Serio serio? Robert od dawna się ściga w iRacing, bodajże w 2017 przyznał to w wywiadzie, tyle że zazwyczaj używa pseudonimów żeby nie robić z tego sensacji. Pisanie o nim że nie ma doświadczenia w wirtualnym ściganiu jest dość zabawne, bo ludzie siedzący w temacie wiedzą, że nie raz pozamiatał zawody :)

Edited by skwaro