Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 22.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Tak zdechł - ale GR już jeździ...ponoć za dużo chcieli wycisnąć z tego merca ;-) 

A z okazji wyniku RK nawet zrobiłem sobie print screena na pamiątkę ;-)

1 godzinę temu, chojny napisał:

Nic w sumie nie znaczy a cieszy. 

Dla mnie ma przekaz. Tylu "znawców" na świecie krytykowało go, ze to juz nie to, ze bla bla bla. To jest klarowna wiadomosc, ze jezeli ma srodki, to moze walczyć o realne wysokie miejsca.. A juz na pewno nie siedzieć na koncu stawki :(

• Upvote 1

No, no, na czasy podczas testów nie warto patrzeć...ale miło to widzieć ;)

Nie mogę nawet oderwać wzroku. 

Nawet ten Pan się nie powstrzymał przed małym pstryczkiem w nos ;)

https://twitter.com/DanielObajtek/status/1232658962333544448?s=20

No i ta wypowiedź Roberta że trudniej było zrobić rok temu 1:19 niż dzisiaj 1:17. No cudeńko :)

• Like 3
  • Haha 1
  • Upvote 1

No faktycznie, to tylko... albo aż testy i czasy nie są aż takie ważne.

Ale przyjemnie się ogląda jak Robert na czele :D.

Mam nadzieję, że Claire ma teraz ból głowy.

Pomijam fakt, że pierwszy raz w życiu będę musiał kibicować Alfie Romeo :biglol:.

To tylko testy ale pokazał nawet Rosbergowi, że jak ma czym to pojedzie na odpowiednim poziomie.

Ech ..... w przyszły wtorek mialem szanse mu osobiście pogratulować , bilety do Włoch kupione , ale niestety koronawirus :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 minutę temu, turdziGT napisał:

Od rana i cała seria dostepna od razu

Czyli trzeba wolne wziąć :D

• Haha 2
3 godziny temu, Danko napisał:

Dla mnie ma przekaz. Tylu "znawców" na świecie krytykowało go, ze to juz nie to, ze bla bla bla. To jest klarowna wiadomosc, ze jezeli ma srodki, to moze walczyć o realne wysokie miejsca.. A juz na pewno nie siedzieć na koncu stawki :(

Dokładnie  :) Przecież  to nie jest tak,że tam jedzie Kubica ,a reszta w innych bolidach to kucharze,fizjoterapeuci i facet od ogarniania artykuł ów piśmienniczych :D

Godzinę temu, carfit napisał:

Ech ..... w przyszły wtorek mialem szanse mu osobiście pogratulować , bilety do Włoch kupione , ale niestety koronawirus :(

Test zapewne będą gdzieś przeniesione ale jak rozumiem nie wiadomo jeszcze na kiedy i gdzie?

Test zapewne będą gdzieś przeniesione ale jak rozumiem nie wiadomo jeszcze na kiedy i gdzie?

Teraz testów nie ma , oprócz symulatorów , ale mieliśmy jechać prywatnie , niestety sytuacja się dynamicznie zmieniła , mieliśmy zwiedzać fabrykę e Maranello ale zamknęli wszystko :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk