Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 22.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Bliski wywołania pierwszej czerwonej flagi pod koniec popołudniowej sesji był, nie do uwierzenia, Roman Grosjean, który wypadł z toru i uszkodził tył bolidu (mina Gunthera bezcenna). Udało się wrócić do boksu o własnych siłach. Po chwili Kimi zatrzymał się na torze (prawdopodobnie kalibracja czujników poziomu paliwa) i pokazano na chwilę czerwoną flagę. W mercedesie doszło do awarii elektroniki i nie powrócili już na tor.

Wyniki dzisiejszego dnia:

cxzczxc.png

Edited by Szokers

Najbardziej miarodajne jest to, że czołówka z zeszłego roku, jest za Williamsem, a cała stawka mieści się w 1,5 sekundy. 

Tu się duuuużo zmieni, jeszcze podczas następnych  testów, a później podczas pierwszego Q1 jeszcze bardziej.

6 godzin temu, Szokers napisał:

Wczoraj w padoku afera z róziowym mercedesem, ale srebrne strzały też nie będą miały łatwo z tym wolantem i zmienną geometrią.

Niby nowość, a jednak Renault miało to już w 2011 roku:

• Haha 5
23 godziny temu, carfit napisał:

Prywatnie jeździ tym co ja mam ( dzięki jego zasłudze ) :biglol:

Nie planuje wzorem LH sprzedać kopcących potworów i przesiąść się na coś elektrycznego?

1:15.832 Bottasa

Pierwsza liga otwiera się !

Kto w tym roku następny ?

Na oponach M !

Edited by Intakwrx

No tak, dzisiejsze czasy będą pewną wykładnią. 

Podrzućcie linka, gdzie można obserwować czasy. 

System regulacji zbieżności w Mercedesach zobaczymy tylko w tym sezonie, FIA właśnie wprowadziła nowy zapis w regulaminie na 2021

Cytat

The re-alignment of the steered wheels, as defined by the position of the inboard attachment of the relevant suspensions members that remain a fixed distance from each other, must be uniquely defined by a monotonic function of the rotational position of a single steering wheel.

To tylko testy, ale GRATULACJE dla ROBERTA !

Super czas !

Choć sektor trzeci trochę jeszcze kuleje :upside-down-face_1f643-small:

Na razie bolid super na Monako, a słabizna na Monzę