Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, chojny napisał:

 

Doskonała wiadomość, bo już miałem drugi raz pierwszy sezon odpalać. 

 

Już się nie mogę doczekać odcinka z Mercedesem. 

I znowu będzie trzeba znaleźć czas by całość obejrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wygląda niż rok temu. 

 

Na testach w zeszłym roku byli mały krok za czołówką. Nawet Robert pytany, który zespół zrobił na nim największe wrażenie, bez zastanowienia odpowiedział : Sauber.

Pozniej z wyścigu na wyścig było już gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adi napisał:

Pozniej z wyścigu na wyścig było już gorzej. 

o Haasie można powiedzieć to samo :-) początek sezonu dobry a potem w dół...

Ktoś wie ile czasu ma dostać Kubica w testach ? Mam nadzieję że chociaż 1 dzień pojeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, turdziGT napisał:

To finalne barwy ? 

 

„To malowanie nie tylko kreuje unikalny wygląd, ale również pomaga zespołowi zakamuflować C39, zostawiając detale na oficjalną prezentację, która odbędzie się 19 lutego” – pisze zespół.

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2019 o 23:27, carfit napisał:

Oficjalka z pewnością będzie , proszę mnie z nią absolutnie nie łączyć ! ,  ale nie będziecie rozczarowani ;) , tak myślę :biglol:

Czyli coś kolejny o czym się dowiedziałem przypadkiem + bonus :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2020 o 19:12, lukasdraz napisał:

 

„To malowanie nie tylko kreuje unikalny wygląd, ale również pomaga zespołowi zakamuflować C39, zostawiając detale na oficjalną prezentację, która odbędzie się 19 lutego” – pisze zespół.

Szkoda bo fajnie wygląda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adi napisał:

O Robercie nic w trailerze. A podobno jest bohaterem jednego z odcinków. 

 

Też się nie mogę doczekać, to znacznie ciekawsze, niż regularny sezon F1 ;)

 

9. Blood, sweat and tears (Krew, pot i łzy)

Ten odcinek powinien zaciekawić nas najbardziej, bo będzie dotyczył Williamsa. To właśnie w nim powinniśmy zobaczyć fragmenty nagrań z Robertem Kubicą – z Warszawy oraz Włoch z jego przejażdżki rowerowej. Sporo będzie też o George Russellu, który w kulminacyjnym momencie odcinka będzie opisywał problemy w prowadzeniu się auta. Nie zabraknie wypowiedzi Claire Williams.

 

- powrotroberta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rosaskc napisał:

 

9. Blood, sweat and tears (Krew, pot i łzy)

Ten odcinek powinien zaciekawić nas najbardziej, bo będzie dotyczył Williamsa. To właśnie w nim powinniśmy zobaczyć fragmenty nagrań z Robertem Kubicą – z Warszawy oraz Włoch z jego przejażdżki rowerowej. Sporo będzie też o George Russellu, który w kulminacyjnym momencie odcinka będzie opisywał problemy w prowadzeniu się auta. Nie zabraknie wypowiedzi Claire Williams.

 

- powrotroberta.pl

 

3 godziny temu, Adi napisał:

O Robercie nic w trailerze. A podobno jest bohaterem jednego z odcinków. 

 

Też się nie mogę doczekać, to znacznie ciekawsze, niż regularny sezon F1 ;)

Netflix w ostatniej chwili zrezygnował z wypuszczenia  odcinka tylko o Kubicy z powodów takich:

 

"Wskutek decyzji montażystów i producentów, wycięto niektóre fragmenty zrealizowane z Kubicą.

Producenci "Drive to survive" postanowili bowiem więcej uwagi poświęcić Williamsowi i uwypuklić dramat, jaki rozegrał się w brytyjskim zespole przed startem sezonu 2019. Widzowie zobaczą z jednej strony wypowiedzi Claire Williams, zapewniające o odbiciu się zespołu od dna, które zostaną zestawione z faktami - m.in. spóźnieniem na zimowe testy F1.

Wskutek wydarzeń z roku 2019 nieco zmieniono koncepcję i jeden z odcinków poświęcono Anthoine'owi Hubertowi, który zginął wskutek wypadku w wyścigu Formuły 2 na torze w Belgii"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...