Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ipsx82 napisał:

Tak to szef, kiedyś ten z kręconymi włosami skrytykował tego szefa na kanale za wygląd (ubiór) w transmisji live to odgryzł się mu na zasadzie " co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"

 

No to już wiesz wszystko o człowieku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Idzie całkiem dobrze, choć zegar tyka. Jestem pewien, że rzeczy wyglądają dobrze. Każdego tygodnia coś się dzieje - czasem pozytywnie, czasem negatywnie, ale czuję się pewnie. Chcę się ścigać i nad tym pracuję, ale będę prawdopodobnie łączył różne programy" - powiedział Robert Kubica o swojej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jacky X napisał:

"Idzie całkiem dobrze, choć zegar tyka. Jestem pewien, że rzeczy wyglądają dobrze. Każdego tygodnia coś się dzieje - czasem pozytywnie, czasem negatywnie, ale czuję się pewnie. Chcę się ścigać i nad tym pracuję, ale będę prawdopodobnie łączył różne programy" - powiedział Robert Kubica o swojej przyszłości.

 

Lata lecą a przekaz się nie zmienia... 

 

 

 

FoolhardyNaiveChrysomelid-small.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w Ferrari to naprawdę niezłe jaja

A co do RK. Wytłumaczy ktoś racjonalnie jego tempo po pierwszej zmianie opon? :wub: Kocham ten zespół :wub:

Ja myślę że nic się w tempie nie zmieniło ale rozwiązali jakiś problem u russella po prostu bo zgłaszał że coś jest nie tak przed pierwszym pitem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...