Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Jacky X napisał:

Dlaczego teraz ?  Prawdopodobnie za moment Wiliams ogłosi Latifiego.

Marketingowo lepiej to wygląda bo ja odczytuje, że Orlen i RK nie są zadowoleni z jazdy o nic w najgorszym bolidzie. Druga sprawa to bez sensu licytować się z Latifi o posade w najgorszym teamie i płacić ogromne pieniądze.

Wyczuwam Roberta w RP nie koniecznie jako podstawowy kierowca na 2020.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablito79 napisał:

Kubica odchodzi z Wiliamsa ale zostaje w F1

Po południu ma się odbyć konferencja z Kubica i najprawdopodobniej zostanie testowym w Force India.

Hmm, ale za testowego kierowce tez trzeba płacić? Bo zarówno jak Kubica i Orlen ogłosiły pozostanie w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem kiedyś w gronie kilku fanów F1 z przedstawicielem Haasa na Polskę, żeby namówili szefa na Kubicę, każdy by kupił po frezarce i jakoś się budżet zepnie :) Nie rozumiem Guenthera, uparty jest jak osioł, 4 rok się Grosjean z Magnusenem zderzają, Francuz kompletnie nie trzyma ciśnienia, szybki jest ale ciągle coś mu się przydarza, a on nic nie zmienia w składzie. Nie wiem na co on liczy, na cud chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kukson napisał:

Wcale smutny Robert nie jest i nie ma tych wypowiedzi typu nie wiem, czas da odpowiedź na czym stoimy itp. tylko mają z Orlenem na bank jakiś plan co do jego przyszłego sezonu.

 

Też mam wrażenie że kamień spadł mu z serca i wyszedł z tego dramatu z twarzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pablonas napisał:

I nie będzie uczestniczył w "licytacji" do fotela który i tak był niemal pewny dla Latifiego. Co za tym idzie Latifi zapłaci mniej :P Claire musi być wniebowzięta :P

 

Wreszcie się pokerek do czegoś przydał. 

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Roberta za wielki powrót. Dokonał rzeczy wielkiej, zapisał się w historii....i niech teraz ucieka szybko od tego cyrku, zanim zniszczy całkowicie swoje wielkie nazwisko. Z najgorszego teamu, trafi co najwyżej na testowego do drugiej, lub trzeciej od końca drużyny. I to za pieniądze państwowego Orlenu. To tylko nakręci hejterów. Po co to komu?

Robert powinien się ścigać o najwyższe lokaty, a nie uczestniczyć w tle wielkiego widowiska...właśnie po co? Dla podpisania listy obecności? To już było, 2 lata w Williamsie wystarczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pablonas napisał:

Co za tym idzie Latifi zapłaci mniej

 

Myślę, że sumy i kontrakt już jakiś czas temu klepnięte. Stąd też dzisiejsza "decyzja" Orlenu i Roberta. Jakiś honor wizerunkowy na pewno jest.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...