Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.09.2019 o 15:39, Bosman napisał:

Tymczasem RK wykazał sie niezłym refleksem na tym zepsutym pit-stopie (sprawdziłem na onboardzie, miał zielone na lizaku jak ruszał):

 

 

 

Tu z dodanym widokiem ze strony RK

 

Ewidentnie dali mu zielone. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ...

 

"Mówi się, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staję się prawdą. Wierna tej zasadzie wydaje się być Claire Williams. Brytyjka, gdy tylko jest pytana o przyszłość zespołu i jego finanse, zapewnia o świetnej sytuacji i świetlanych perspektywach. Gdyby się wsłuchać w jej słowa, to można odnieść wrażenie, że już za chwilę, już za momencik Williams zacznie wygrywać w F1. Niestety dla Williams, jej zespół jest notowany na giełdzie i musi składać raporty ze swojej działalności. We wtorek poznaliśmy wyniki za pierwsze sześć miesięcy 2019 roku. Firma ma 18,8 mln funtów straty. Napisać, że wygląda to źle, to nic napisać "

 

To teraz wiadomo dlaczego pakiety robią tylko dla GR i czemu tak długo robili kierownice dla RK , która i tak nie do końca zrobiona  tak jak chciał Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ipsx82 napisał:

"Mówi się, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staję się prawdą. Wierna tej zasadzie wydaje się być Claire Williams. Brytyjka, gdy tylko jest pytana o przyszłość zespołu i jego finanse, zapewnia o świetnej sytuacji i świetlanych perspektywach. Gdyby się wsłuchać w jej słowa, to można odnieść wrażenie, że już za chwilę, już za momencik Williams zacznie wygrywać w F1. Niestety dla Williams, jej zespół jest notowany na giełdzie i musi składać raporty ze swojej działalności. We wtorek poznaliśmy wyniki za pierwsze sześć miesięcy 2019 roku. Firma ma 18,8 mln funtów straty. Napisać, że wygląda to źle, to nic napisać "

 

Jaki Pan/Pani taki kram. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kukson napisał:

Takie informacje raczej nie zapowiadają aby sezon 2020 był lepszy niż obecny więc pakowanie w ten team pieniędzy jest bez sensu i oby Orlen próbował z Robertem innych opcji na pozostanie w F1.

Wiliams był chyba jedyną szansą dla Kubicy na 2019r.  To był dobry ruch na zrzucenie rdzy. Ale teraz trzeba się ewakuować do Alfy albo Hassa bo Wiliams nie zaliczy wzrostu formy w 2020r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiliams był chyba jedyną szansą dla Kubicy na 2019r.  To był dobry ruch na zrzucenie rdzy. Ale teraz trzeba się ewakuować do Alfy albo Hassa bo Wiliams nie zaliczy wzrostu formy w 2020r.
Jak to nie przecież cały 2018 zbierali dane teraz gr robi formę . to w przyszłym roku Idą na majstra jak nic

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kubanow napisał:

Jak to nie przecież cały 2018 zbierali dane teraz gr robi formę . to w przyszłym roku Idą na majstra jak nic

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Excel im się zaraz zapełni/wysypie od tej ilości danych

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Jak powiedział Gunther Steiner w rozmowie z meinsportpodcast.de, ekipa wybiera między Nico Hulkenbergiem i Romainem Grosjeanem. Decyzję ma nadzieje ogłosić w przyszłym tygodniu."

https://powrotroberta.pl/2019/09/steiner-wybiera-miedzy-grosjeanem-i-hulkenbergiem.html

Haas chyba odpada ale kto wie...

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ManoLEE napisał:

Haas to nie jedyny zespół którym interesuje się Kubica i Orlen może uda się jeszcze coś lepszego ;)

Problem w tym,że kubek i orlen to się mogą interesować każdym zespołem ale co z tego skoro bez wzajemności ? 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miki_mi2 napisał:

Skąd taki wniosek ? 

 

W dniu 13.09.2019 o 09:07, miki_mi2 napisał:

Problem w tym,że kubek i orlen to się mogą interesować każdym zespołem ale co z tego skoro bez wzajemności ? 

Ponieważ wiesz, że nikt Kubicą nie jest zainteresowany... Zamiast wspierać Polaka, gadasz takie głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ManoLEE napisał:

Zamiast wspierać Polaka, gadasz takie głupoty.

Wspieranie Polaka to jedno, ale własna, krytyczna ocena faktów to drugie :) Ja również mam nadzieję, że KUB będzie jeździł w 2020, najlepiej w czymś lepszym niż w Williamsie, ale na stan mojej wiedzy i tego co już zostało napisane/powiedziane to słabo to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM??

 

Audi jest zainteresowane startami Roberta Kubicy w serii DTM. Niemiecki zespół miał odbyć pierwsze rozmowy z Polakiem na ten temat w ubiegły weekend. Dla Kubicy byłaby to opcja awaryjna na wypadek wypadnięcia ze świata F1.

 

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/843637/f1-robert-kubica-na-celowniku-audi-odbyly-sie-pierwsze-rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM to już będzie oficjalne pożegnanie z F1 na zawsze jako kierowca nie licząc ewentualnej "zabawy" na symulatorze dla któregoś z teamu. Z drugiej strony jeżeli ma zostać w Williamsie i ma być powtórka z tego sezonu to może lepiej aby zmienił serie bo wyłożenie dużych pieniędzy aby walczyć z kolega z teamu o przedostatnie miejsce nie jest warte aż tak dużych kwot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...