Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, OBK CVT napisał:

 

 

aczkolwiek zmiana toru i wypychanie z asfaltu hamiltona to chamowka do szescianu

w koncu trafi na maksia i bedzie mial cieplo  ;)

 

tapatalked

Normalna wyscigowa walka. Ciarki mi dzisiaj przeszły przy genialnym manewrze Vettela, a później Strolla... prędkości znacznie mniejsze ale mogło się skończyć dzwonem centralnie w bok bolidy jak tydzień temu na Spa w F2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OBK CVT napisał:

 

 

aczkolwiek zmiana toru i wypychanie z asfaltu hamiltona to chamowka do szescianu

w koncu trafi na maksia i bedzie mial cieplo  ;)

 

tapatalked

 

Już na maksa trafił, w austrii i jak widać szybko sie uczy, dla mnie świetna twarda walka, kluczowy moment wyścigu. Obstawiam, że Hamilton zrobił by to samo, tylko zwykle tak robić nie musi, bo jak już jest z przodu to od wielu lat jedzie niezagrożony. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialny wyścig , byłem akurat na grillu , ale z telefonem w łapie , strasznie kibicowałem LEC , i udało się ! Monza jest the best  !

Szkoda tylko że Robcio się męczy w tym bolidzie , mimo fenomenalnych startów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to tak że Robert ustawił sobie na treningach auto, potem Gorge mu podprowadził skrzydło przednie i możliwe że ustawienia skopiował i aż sam się zdziwił

a szkoda bo Robert ma rewelacyjne starty, ale potem średnio się to ogląda jak inni przejeżdżają obok niego jakby stał w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kubanow napisał:

wygląda to tak że Robert ustawił sobie na treningach auto, potem Gorge mu podprowadził skrzydło przednie i możliwe że ustawienia skopiował i aż sam się zdziwił

 

Może taki maja układ. Robert ma poprawiać a George z tego korzystać. 

 

11 minut temu, kubanow napisał:

a szkoda bo Robert ma rewelacyjne starty, ale potem średnio się to ogląda jak inni przejeżdżają obok niego jakby stał w miejscu

 

Ciekawe czy kiedykolwiek zwyczajnie powie jak jest, jak było a nie tylko ciągle te same enigmatyczne "jest jak jest". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby czas się pakować?

 

 

 

-Kolejna wielka torba pieniędzy dotrze do Williamsa - stwierdził podczas Grand Prix Włoch Charrel Jalving. Według jego informacji, brytyjski zespół miał dobić targu z Nicholasem Latifim i to on zajmie miejsce w ekipie w roku 2020.

 

 

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/842339/f1-williams-mial-podjac-decyzje-ws-roberta-kubicy-kolejna-wielka-torba-pieniedzy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kukson napisał:

Nie ma co prześcigać się z pieniędzmi za gwarancje ostatniego miejsca w wyścigu bo to głupota. Mam nadzieje, że są jakieś rozmowy z Haasem.

 

Może Vettela wywalą, gość potrzebuje odpoczynku i Kubek na rok do Ferrari jako support dla młodego. 

 

Ale by to była eka!!! 

 

Przyszły sezon byłby epicki. 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pablonas napisał:

A własnie. HAAS oficjalnie rozstał sie z Rich Energy...

 

 

Czyli potrzebują hajsów....

 

 

https://pl.motorsport.com/f1/news/haas-rozstaje-sie-z-rich-energy/4536959/?fbclid=IwAR0IqmM8nGa6ZSihsImlSKmj_1F7psW1JGb3PmaRaeVqdoLuqYuoyYOTvxU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...