Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie trzecie wyścigu Kubica był szybszy od Russela. Kiedy zostało mu do niego 1,5s Russel zjechał na PIT STOP. Po pit stopie Kubicy było już różnicy 8s. Warto zauważyć, że Robert miał używany silnik w słabszej specyfikacji. Więc chyba nieźle jechał pierwszą część wyścigu.

 

PS Bolid Wiliamsa w jednym zestawieniu jest najlepszy. Najlepiej się pali :D

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kukson napisał:

Życzyłbym mu pozostania w F1 ale w takim syfie jakim jest Williams to nie ma sensu i w przyszłym sezonie wątpię aby się poprawiło jeżeli kolejny rok gniją na dnie.

 

Widzę to tak samo, od początku sezonu się nie poprawiło nic a wręcz przeciwnie, wygląda jakby łaskę robili że postawiają ten złom na start. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Fiji napisał:

Max maksymalnie zawiódł tysiące fanów, Franky zrobił fajne wrażenie bo takich rzeczy jednak nie widuje się na codzień, a walka na Porsche Supercup chwilami była ciekawsza niż f1.

 

 

Niezłe miejsca miałeś ! Kiedyś byłem na Spa, ale dużo bliżej nawrotu. Miło wspominam, mimo, że to najdłuższy tor, więc kierowców widzi się rzadziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Wiliamsa Haas to mocarz ale trudno powiedzieć żeby brylowali w tym roku. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę,że mogą liczyć na wsparcie Ferrari, podobnie jak Alfa zresztą, która w wynikach jest blisko Haasa.

 

Wydają mi się oceny Kubicy po SPA niesprawiedliwe. Russel znowu miał mocny wynik a Kubica wlókł się za nim. Ale to Russel spartolił start a potem Kubica gonił go z 8 sekund do 1,5.   Te komentarze nie są fair. Fajnie by było jakby na 2020r Kubica trafił właśnie do Hassa lub Alfy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ponad Wiliamsa będzie super , następny sezon w tej stajni będzie rokiem straconym, nie wierzę w nagłą zmianę technologi konstruowania bolidów. Zostali w dalekim tyle i ciężko im będzie  kogokolwiek przeskoczyć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus Kubicy jest taki, że rok temu mówili specyjaści ,że nie będzie mógł w jakichś tam warunkach jeździć a teraz wiadomo, że jeździ i trenował cały rok. Jest czynnym  i sprawnym zawodnikiem więc piłka jest w grze. Jeśli zaczepi się gdzieś na 2020r to jeszcze wiele jest możliwe, jeśli nie to koniec bajki bez happy endu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - niestety prawda...
Ogólnie chodziło w tym zestawieniu o same cyferki - 0 wygranych kwalifikacji z Russellem i 2 razy przed nim (podkreślili jednak w tamtym miejscu że z powodów problemów Russella) 
Więc taka sucha matma bez szerszej perspektywy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/F1/7,96296,25100879,robert-kubica-uznany-najgorszym-kierowca-f1-trudno-znalezc.html

 

Mówiłem, że wybór Williamsa to błąd. Będzie się ciągnąć za Kubicą jak smród po gaciach. Ale co sobie pojeździł to jego. Przynajmniej miał praktykę.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Izotom napisał:

http://www.sport.pl/F1/7,96296,25100879,robert-kubica-uznany-najgorszym-kierowca-f1-trudno-znalezc.html

 

Mówiłem, że wybór Williamsa to błąd. Będzie się ciągnąć za Kubicą jak smród po gaciach. Ale co sobie pojeździł to jego. Przynajmniej miał praktykę.

Każdy kto ma trochę oleju w głowie wie ,że to są bzdury.  Plus jest ogromny bo Kubica jest przetestowany. Jest czynnym zawodnikiem, poznaje opony i wiadomo, że daje radę.  Gorzej , że lizydupy z prasy robią mu "zły" PR.

 

Mnie zastanawia jedno rozwiązanie.  Hulkenberg może iść do Hassa a może zmienić Giovinazziego w Alfie. A dlaczego Hulko nie może iść do Hassa a Kubica zmienić GIO ????   W końcu Kubica w Alfie były "swój". świetnie mówi po włosku i traktują go jak swojego.  To najlepsza opcja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jacky X napisał:

Kubica zmienić GIO ????   W końcu Kubica w Alfie były "swój". świetnie mówi po włosku i traktują go jak swojego.  To najlepsza opcja !!!

 

To się nie uda - Alfa to młodzieżówka dla Ferrari ... i obok kimiego będzie ktoś młody jak nie Gio to ktoś inny... 
Ja Kubicy tam nie widzę - chociaż duet Kubica Kimi byłby bardzo ciekawy i chyba większość zespołów pociągnąłby do góry....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 0x4ddd napisał:

Zdobył przedostatnie miejsce.

Przypomniała mi się anegdota: Rosja i USA brała udział w jakiś tam zawodach, USA wygrało. W wiadomościach rosyjskich taki poszedł przekaz:

My zajęliśmy zaszczytne miejsce w czółowce ustepując tylko jednej drużynie, USA zajęło przed ostatnie miejsce :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolid Kubicy jest uznany za najgorszy w stawce to gdzie ma być kierowca z takim sprzętem? W ogólnej klasyfikacji nie jest ostatni więc nie wiem o co tak naprawdę bicie piany, ktoś robi z tego głupie artykuły bo niczym inny nie umie zabłysnąć też mi nowina...

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Nargond napisał:

 

To się nie uda - Alfa to młodzieżówka dla Ferrari ... i obok kimiego będzie ktoś młody jak nie Gio to ktoś inny... 
Ja Kubicy tam nie widzę - chociaż duet Kubica Kimi byłby bardzo ciekawy i chyba większość zespołów pociągnąłby do góry....

 

 

A kto twierdzi, że Kimi jest pewniakiem ? Nie ujmując Jego talentom to coś się mówi o kontuzji ale i rogatej duszy Kimiego skorego do imprez. Nie raz bluzgał przez interkom a i różnie bywa z motywacją. Inna sprawa, że Ferrari łaskawie patrzy na Kubicę. Miało niedoszły kontrakt i chcieli go w symulatorze jak jeszcze nie był czynnym zawodnikiem.  A teraz jest zawodnikiem czynnym i to dużo zmienia.

 

Wiem, że to szaleństwo ale może Vettel i Leclerc to nie jest super skład. Już iskrzy. Vettel przeżywa frustrację i Leclerc nie wie co może a co nie. Na dwa konie w F1 się nie stawia i trzeba postawić na jednego. Jeśli postawią na Leclerca to może dokooptują mu kogoś na wzór Massy. Solidnego drugiego słuchającego polecań , bez aspiracji i nie krnąbrnego.  A Alfa jest świetna dla przetestowania Kubicy przed rokiem 2021r. Wiem, że to szaleństwo ale nie większe niż powrót Kubicy do F1 w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1: Gene Haas miał odwiedzić fabrykę Williamsa. Rozmowy na temat Roberta Kubicy

Gene Haas miał odwiedzić fabrykę Williamsa, aby zorientować się w sytuacji Roberta Kubicy i planach zespołu względem Polaka - twierdzi TVP Sport. Wskazywałoby to, że szanse Kubicy na angaż w Haasie nie są stracone.

 

 

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/841432/f1-gene-haas-mial-odwiedzic-fabryke-williamsa-rozmowy-na-temat-roberta-kubicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...