Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 23.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Wczoraj Perez, dzisiaj Robert. Udała się ta nowa specyfikacja silnika Mercedesowi ;)

I tak jak można powiedzieć, że RK ma całe życie pod górkę, tak HAM ma jednak z górki. Zdążyli z naprawą dzięki czerwonej fladze :)

EDIT:

92e4fecf16d05e017f774250c2786212f8e3e101

:biglol:

• Like 1
  • Haha 7

Jak tam dziś Russel ? Odblokował potencjał Willimsa ?  W dalszym ciągu rozumie działanie opon czy przeszło mu wraz z zapaleniem napletka po Verva Street Racing ?

• Haha 1
  • Downvote 2

Jeśli takich jacky'ch jest więcej, to nie dziwię się, że Russel nie przyjechał do Pl. 

• Upvote 3
30 minut temu, Jacky X napisał:

Jak tam dziś Russel ? Odblokował potencjał Willimsa ?  W dalszym ciągu rozumie działanie opon czy przeszło mu wraz z zapaleniem napletka po Verva Street Racing ?

W q3 był sporo szybszy od KUB więc chyba tak :)

21 minut temu, msi napisał:

W q3 był sporo szybszy od KUB więc chyba tak :)

Ja Jackiego ignoruję więc omijają mnie jego wynurzenia, ale jeśli tak napisał jak cytowałeś to czekam kiedy dostanie bana.

Pogoda dzisiaj super, 30C, jutro ma być chłodniej. 

F2 brzmi lepiej:) 

37 minut temu, Adi napisał:

Jeśli takich jacky'ch jest więcej, to nie dziwię się, że Russel nie przyjechał do Pl. 

No ale czy odblokował potencjał Wiliamsa czy nie ? Bo się nie dowiedziałem. Na Hungaroringu odblokował , a na SPA odblokował czy zablokował  ?

Godzinę temu, Jacky X napisał:

No ale czy odblokował potencjał Wiliamsa czy nie ? Bo się nie dowiedziałem. Na Hungaroringu odblokował , a na SPA odblokował czy zablokował  ?

Przestań już klepać w klawiaturę, wyjdź na spacer, ciesz się prawdziwym życiem - przykro się czyta tak żenujące wypociny.

• Like 1

Potworna wiadomość. Czasami człowiek zapomina, że to co wygląda na zabawę, przypomina w TV grę komputerową, jest tak naprawdę bardzo niebezpiecznym sportem, gdzie linia ryzyka jest bardzo cienka.

Współczuję najbliższym.

FB_IMG_1567272038757.jpg

2 godziny temu, Szokers napisał:

Potworna wiadomość. Czasami człowiek zapomina, że to co wygląda na zabawę, przypomina w TV grę komputerową, jest tak naprawdę bardzo niebezpiecznym sportem, gdzie linia ryzyka jest bardzo cienka.

Współczuję najbliższym.

imageproxy.php?img=&key=89cebd84b302413a

FB_IMG_1567272038757.jpg

[`]

Szkoda chłopa.... Ale niestety w tym sporcie czasami tak się dzieje.

Wypadki śmiertelne zdarzają się coraz rzadziej... Ale jednak :(

A co do Kubicy, to może po pożarze, ulepią coś lepszego...

Edited by Pablito79