Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jakiś czas to się będzie kotłować. Najważniejsze czy Prezes Obajtek jest zmotywowany :faja:

 

PS. A swoją drogą to taka decyzja przed wyborami da co najmniej tylko głosów co było kibiców na Hungaroringu .

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakiś czas to się będzie kotłować. Najważniejsze czy Prezes Obajtek jest zmotywowany :faja:
 
PS. A swoją drogą to taka decyzja przed wyborami da co najmniej tylko głosów co było kibiców na Hungaroringu .


Nawet jak Obajtek za nasze pieniądze załatwi Robertowi siedzenie w Ferrari to nie widzę opcji żeby zagłosować na .... nawet mi tego klawiatura nie chce przyjąć . Musiałbym się golić po ciemku żeby swojej sprzedajnej gęby nie widzieć ...
  • Super! 6
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie Ty jesteś docelowym elektoratem. 

 

Muszę przyznać, że dzisiejsze ruchy na giełdzie stanowią dla mnie spore zaskoczenie. Tak jak pisałem po GP Niemiec myślałem, że Bottas pożegna się z Mercem, a tu taka niespodzianka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beben napisał:

 


Nawet jak Obajtek za nasze pieniądze załatwi Robertowi siedzenie w Ferrari to nie widzę opcji żeby zagłosować na .... nawet mi tego klawiatura nie chce przyjąć . Musiałbym się golić po ciemku żeby swojej sprzedajnej gęby nie widzieć ...

 

 

 

Zawsze można wyrazić poparcie dla wkładu Orlenu w starty Roberta kupując hot-doga na stacji. Nie trzeba od od razu głosować na.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tutek napisał:

Do Haasa niestety głównym kandydatem jest właśnie Hulkenberg, którego w Renault zastąpi Ocon. 

Haas właśnie podał trójkę najpoważniejszych kandydatów na miejsce Romana i nie ma wśród nich Roberta.

Bardzo bym tego chciał, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kukson napisał:

Taki wynik mimo, że to tylko trening nie pomaga w zmianie zespołu. Nie oszukujmy się ale RK jeżeli zostanie jako kierowca w F1 na 2020 to może być to tylko Williams.

 

Niby tylko trening ale dużo tych tylko niby. Oczywiście wiemy, że bolid Russela jest pół sekundy na okrążeniu szybszy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ManoLEE napisał:

Bolid jaki jest wiemy więc nie ma się co dziwić gdzie jest Kubek, wydaje mi się, że jak za rok ma być w tym samym miejscu będzie wolał zamienić to na coś innego...

 

Ja to marzę o Toyota Gazoo Orlen Racing Team . Barwy się zgadzają. Pilot trenuje cały czas. :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacky X napisał:

Niby tylko trening ale dużo tych tylko niby. Oczywiście wiemy, że bolid Russela jest pół sekundy na okrążeniu szybszy.;)

Szybszy jakoś nie jest ale Robert traci pod koniec okrążenia.

 

EDOGwv4WkAEobNR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kukson napisał:

Szybszy jakoś nie jest ale Robert traci pod koniec okrążenia.

 

EDOGwv4WkAEobNR.jpg

 

Czyli RK przegrywa pod koniec 2 sektora. Nie widać żeby samochody były jakoś wyjątkowo różne - choć oczywiście zawsze będą głosy że Polak ma gorszy i że my im wygraliśmy Bitwę o Anglię a oni się mszczą za remis na Wembley.

  • Super! 1
  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wykresy są tak blisko siebie, że albo się ma doświadczenie albo z lupą je można analizować.

 

To co mnie się rzuciło w oczy to to, że Kubicy nazwisko częściej jest ta górze wykresu to rozumiem ,że wchodzi w zakręt szybciej.  Ale Latifiego nazwisko jest częściej na dole wykresów tak jakby zakręt kończył z wyższą prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wykresy pokazują, że KUB hamuje później i wychodzi z zakrętu z niższa prędkością niż oponent. Być może taki styl jazdy jest przyczyną słabszych czasów. Przykro się to ogląda, jak KUB ma gorszy czas o Latifiego, pomijając jakieś pewne różnice w bolidach, to tak po ludzku, przykro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...