Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, aflinta napisał:

Bo hejt na Russela to zwykła wioska w wykonaniu naszych rodaków, nie dziwi mnie, że się "rozchorował".

A mnie to dziwi. Na Vervie spotkałby prawdziwych fanów motorsportu, którzy by dobrze go przyjęli. Wystraszył się za to kilku internetowych napinaczy, którzy albo by się nie pojawili na takiej imprezie albo nikt by ich nie zauważył, bo nie są w stanie zepsuć takiego fajnego wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, rosaskc napisał:

A mnie to dziwi. Na Vervie spotkałby prawdziwych fanów motorsportu, którzy by dobrze go przyjęli. Wystraszył się za to kilku internetowych napinaczy, którzy albo by się nie pojawili na takiej imprezie albo nikt by ich nie zauważył, bo nie są w stanie zepsuć takiego fajnego wydarzenia.

Oj, chyba byś się zdziwił. Nieważne - złota zasada to nie pchać się tam gdzie cię nie chcą. Co do bolidu to po przemyśleniu może wyglądać tak: tegorocznym jeździć nie mogą, stare bez sensu oklejać w reklamy innych niż Orlen firm, a auto Lotusa z tego co pamiętam z Top Gear można wynająć, co pewnie było najtańsze. Widziałem chyba logo Williams na dziobie, 90% obserwujących nawet nie zorientuje się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...