Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mocna beka z tym wychwalaniem Russela. Na dobrą sprawę nic nie osiągnął a pod jego adresem takie sformułowania padają jakby się rozpił od czasu kiedy Kubica zdobył ten jeden jedyny punkt. Poczekamy, zobaczymy.  Może będzie miał wyniki a może nie. Ale to co robią dziennikarze nawet śmieszne nie jest. Dobry ,perspektywiczny kierowca a wychodzi , że jest obiektem jakiejś błazenady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania przeciwko RK nabiera tempa.

Dzisiaj taki jegomość "nie zauważa", że RK jeździ bolidem kat.C.

https://sport.onet.pl/formula-1/david-coulthard-o-robercie-kubicy-or-f1/pq2tv05

 

ps.

Czy RK ma w ogóle teraz jakiegoś menadżera ?

 

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Robert jest najgorszy w stawce.Grozeny,Magnuseny nie błyszczą.Stroll się sadził a mimo jakiś tam dobrych startów imho jeździ tym pointem słabo.Ale ten dziennikarz to po 11 wyścigach wygrał konkurs na [ edycja Moderatora ] roku tak traktując Kubicę. Zresztą nie on tylko padalec jeden. Kubica bohater jest i charakterniak !!!  Russela boli hejt ale Robert hejtowany jest po stokroć bardziej tyle tylko że przez brytyjską prasę opiniotwórczą .Ktoś posypuje głowę popiołem? Chyba pusty baniak. Za nic nie będę przepraszał.Russel sam jest sobie winien bo opowiada dyrdymały o oponach a dziennikarze kadzą mu jak w Misiu Barei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Długo nie dawałem się sprowokować, ale cóż, uleje mi się. Jacky, ile ty masz lat? 15-cie? Na ten moment Russell jest szybszy. Czy wynika to z lepszego bolidu? Nie wiem. Na początku sezonu była to wygodna teza, sam w nią wierzyłem, ale z czasem przestaje się bronić, przynajmniej w aż takim wydaniu. Lepsze traktowanie przez zespół? Na pewno, w końcu to rodak. Robert zawsze był bardziej związany z Włochami niż z Angolami, i wspominana przez GR sprawa języka, może w innym zakresie, czyli nie sama komunikacja zawodowa, ale kwestia, że tak powiem, kulturowa ma znaczenie. Opony? Dla mnie tutaj jest sporo wyjaśnienia z różnicy. Wygląda, że GR lepiej je rozumie i nimi zarządza. 

Uwielbiam Roberta za to co zrobił, przed sezonem sądziłem, że będzie regularnie objeżdżał Młodego. Jest inaczej. Możemy zaklinać rzeczywistość, obrażać krytyków (jakby mieli interes w krytyce ostatniego kierowcy w stawce - tak, i punkt niewiele tu zmienia). Pierwsza część sezonu to przewaga GR i to zdecydowana. Liczę, że Robert pójdzie do przodu. Jeżeli nie, to i tak piękna historia.

Przestańmy każdego, kto broni Roberta traktować jak wyrocznię, a każdego, kto Go krytykuje za kiepa. Każdy ma prawo do swojej opinii, a krytycy na ten moment mają do niej masę argumentów.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przymar napisał:

Sorry. Długo nie dawałem się sprowokować, ale cóż, uleje mi się. Jacky, ile ty masz lat? 15-cie? Na ten moment Russell jest szybszy. Czy wynika to z lepszego bolidu? Nie wiem. Na początku sezonu była to wygodna teza, sam w nią wierzyłem, ale z czasem przestaje się bronić, przynajmniej w aż takim wydaniu. Lepsze traktowanie przez zespół? Na pewno, w końcu to rodak. Robert zawsze był bardziej związany z Włochami niż z Angolami, i wspominana przez GR sprawa języka, może w innym zakresie, czyli nie sama komunikacja zawodowa, ale kwestia, że tak powiem, kulturowa ma znaczenie. Opony? Dla mnie tutaj jest sporo wyjaśnienia z różnicy. Wygląda, że GR lepiej je rozumie i nimi zarządza. 

Uwielbiam Roberta za to co zrobił, przed sezonem sądziłem, że będzie regularnie objeżdżał Młodego. Jest inaczej. Możemy zaklinać rzeczywistość, obrażać krytyków (jakby mieli interes w krytyce ostatniego kierowcy w stawce - tak, i punkt niewiele tu zmienia). Pierwsza część sezonu to przewaga GR i to zdecydowana. Liczę, że Robert pójdzie do przodu. Jeżeli nie, to i tak piękna historia.

Przestańmy każdego, kto broni Roberta traktować jak wyrocznię, a każdego, kto Go krytykuje za kiepa. Każdy ma prawo do swojej opinii, a krytycy na ten moment mają do niej masę argumentów.

 

Wygrywa ten kto ma więcej punktów - znaczy jest lepszy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda @ przymar.Kubica jest wielokrotnie dublowany i te kondony od Pirelli sprawiają problemy potęgowane trumną Wiliamsa.Nie wiem nawet czy w końcu Wiliams zrobił Kubicy kierownicę jaką chce.A to i tak kropla w morzu różnic sprzętowych między zespołami.A ludziska patrzą na stoper.Beka.  Teza o odblokowaniu Wiliamsa przez Rusella i o rozszyfrowaniu opon jest wprost z dupy wzięta.Kubica bez mała jeździł wszystkim.Szalał wrc.Zdobywał punkty RMŚ na różnych nawierzchniach i to w okolicznościach kiedy nie kuma kauczuku.  Russel natomiast nota bene ostatni w tabeli jest już niekoronowanym mistrzem świata.Mega talentem,objawieniem,czystym złotem i Niepokalaną Maryją,Świętym Grałem i Perpetum Mobile i [moderator czuwa] wie czym jeszcze.Pobił młodego i starego Kubicę a przy okazji Schumachera i Sennę bo na Hunaroringu otarł się o Q2.Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, przymar napisał:

No tośmy merytorycznie podyskutowali. Dobranoc

Jeśli chcesz merytorycznie podyskutować to podsumuj ilość dopadniętych elementów w bolidach Ruselka i Kubicy  o prędkościach maksymalnych na prostej długiej o innych kształtach aerodynamicznych wahaczy i powiedz mi gdzie ta równość bolidów o której zapewnia ta kłamczuszka , która gdyby była siostrą Pinokio to dopiero wtedy byście uwierzyli ?

 

Edytowane przez ipsx82
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ipsx82 napisał:

Jeśli chcesz merytorycznie podyskutować to podsumuj ilość dopadniętych elementów w bolidach Ruselka i Kubicy  o prędkościach maksymalnych na prostej długiej o innych kształtach aerodynamicznych wahaczy i powiedz mi gdzie ta równość bolidów o której zapewnia ta kłamczuszka , która gdyby była siostrą Pinokio to dopiero wtedy byście uwierzyli ?

 

A skąd wiesz z czego to wynika? Z innego atakowania tarek? Może tak, może nie. Z innych ustawień bolidów (vmax vs. zakręty)? Może tak, może nie. Używanie sformułowań Ruselek, kłamczuszka itd. również nie sprzyja jakiejś rozsądnej rozmowie. Sporo osób wkłada RK w bolid Haasa na miejsce leszcza GRO i jakoś nikt nie wnika jakie on ma warunki. Jak dla mnie RWR jest w takiej czarnej dziurze, że kombinują jak z niej wyjść i torpedowanie swojego kierowcy byłoby co najmniej dziwne.

Co do preferencji - GR został ogłoszony szybciej, wiążą z nim większe nadzieje, jest dla nich pierwszy. I wykorzystuje swoją szansę i to co ma w 110 %. Nie wiem jak inni, ale dla mnie Robert jest coraz bardziej zrezygnowany (pewnie sam bym był), a GR wyciska każdy weekend jak cytrynę i walczy z tym padłem jak może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Russell nigdy by nie skłamał. Np mówiąc o tym, jak go KUB wypchnął i przez to uszkodził skrzydło :D
I ogólnie to team player, np jak twierdził, że RK ma problemy, bo nie ogarnia angielskiego i nie może się z inżynierami dogadać, to podobno zaproponował Robertowi korepetycje nawet ;)

Edytowane przez Crazy_Ivan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rombu napisał:

Nowy dzień, nowy znafca.

Przez przypadek następny Brytyjczyk !?

https://sport.onet.pl/formula-1/johnny-herbert-o-robercie-kubicy-or-f1/96swj88

 

 

Może dlatego że mało kto czyta hiszpańsko- albo francuskojęzyczną prasę?

np:

https://f1i.auto-moto.com/magazine/magazine-features/analyse/bilan-a-treve-estivale-10-10-williams/2/

Ocena równie krytyczna.

 

W dniu 20.08.2019 o 13:08, przymar napisał:

No tośmy merytorycznie podyskutowali. Dobranoc

 

Ignorowanie postów JackyX bardzo podnosi merytoryczność dyskusji ;-)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...