Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Warunki były trudne. Tuzy tego sportu miały niemałe kłopoty. Trzeba pochwalić Russela bo dał radę w tych warunkach ale uczciwie trzeba też zauważyć , że Kubica popełnił 5 razy mnie błędów niż GR.

Były osoby które wieszczyły problemy Roberta w Monaco i w deszczu. Tak jakby te tezy okazały się być g..... warte :mrgreen:

 

Jeden punkcik. Niby nic a jednak. Ten sam słaby bolid. Darowany punkt po karze alfy. A jakoś tak słońce świeci jaśniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej ilości nudy, które zaserwowały dwa ostatnie sezony, ciągle myślę o Hockenheim 2019, który był świetnym wyścigiem, w zasadzie tylko i wyłącznie dzięki opadom ale jednak uśmiech ciągle nie schodzi. Ten punkcik Roberta to taka wisienka na torcie ale czekamy jeszcze na truskawkę. :D

 

Na koniec myślę, że taki dodatkowy polski smaczek w F1. Zobaczcie pierwsze słowa Toto Wolffa po wylotce Bottasa:

 

Te polskie słowa na prawdę muszą mieć moc, skoro dają taki upust, że osoby niepolskojęzyczne je używają (np. któryś piłkarz BVB czy Bayernu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matros1 napisał:

 

Toto z domu to wyniósł. Mówi po polsku całkiem nieźle. 

Wiem, wiem ale co by nie mówić ma sporo podobnych słów po niemiecki i angielsku a jednak uzewnętrznia się po polsku. 

 

28 minut temu, aflinta napisał:

Czyżby wycięli dźwięk na filmie, bo nie słychać co Toto mówi....?

Nie, w TV też nie było słychać Toto. Nie kojarzę aby w ogóle puszczali głos ekip, oprócz radia kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, FilipBB napisał:

Nie, w TV też nie było słychać Toto. Nie kojarzę aby w ogóle puszczali głos ekip, oprócz radia kierowców.

 

Dokładnie, w relacji był live był taki sam materiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aflinta napisał:

To skąd wiadomo co mówi w tych emocjach? Każdy z ruchu warg wyczytuje?

 

Każdy nie. Ci co używają tego słowa i umieją czytać z ruchu warg tak. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chojny napisał:

 

Każdy nie. Ci co używają tego słowa i umieją czytać z ruchu warg tak. 

 

No dobra, kiedy wyłączyłem głos i skupiłem się na tym, to chyba "wyczytałem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Beavis napisał:

 

No dobra, kiedy wyłączyłem głos i skupiłem się na tym, to chyba "wyczytałem"...

 

Mix angielskiego i polskiego, w obu przypadkach oznaczające stosunek płciowy? W angielskim jedno słówko, w polskim dwa słowa, pierwsze to  zaimek osobowy w pierwszej osobie liczby pojedynczej, drugie czasownik oznaczający w sposób wulgarny ową czynność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Mix angielskiego i polskiego, w obu przypadkach oznaczające stosunek płciowy? W angielskim jedno słówko, w polskim dwa słowa, pierwsze to  zaimek osobowy w pierwszej osobie liczby pojedynczej, drugie czasownik oznaczający w sposób wulgarny ową czynność?

 

Czekaj, teraz to muszę jeszcze raz się przypatrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwa polskie słowa tak samo odczytuję, ale to kolejne, to jakby... zaczęte ale niedopowiedziane? Może być tez niemieckie, tam też mają coś na f...  ?

 

EDIT: sorki, niemce mają na "v", ale wymawia  się "f"... ;)

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, myślałem, że to oczywiste, że mówi: "Japie%&$#" i raczej jako jedno słowo. Znajomi jednak mówią, że czasami zauważam dziwne detale. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Beavis napisał:

 

Dwa polskie słowa tak samo odczytuję, ale to kolejne, to jakby... zaczęte ale niedopowiedziane? Może być tez niemieckie, tam też mają coś na f...  ?

 

EDIT: sorki, niemce mają na "v", ale wymawia  się "f"... ;)

 

Prawdopodobnie pierwsze jest "F-word" a dalej tak jak odczytałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, FilipBB napisał:

Sorry, myślałem, że to oczywiste, że mówi: "Japie%&$#" i raczej jako jedno słowo. Znajomi jednak mówią, że czasami zauważam dziwne detale. :mellow:

Tez mi sie tak wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Izotom napisał:

Liczę na więcej punktów w Williamsie na koniec sezonu z powodu zmian klimatycznych: ma spaść śnieg w Abu Dhabi :biglol:;)

 

Cuda się zdarzają ale śnieg w Abu Dhabi nadal bardziej prawdopodobny niż nagły wzrost formy Williamsa. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 14:57, chojny napisał:

 

 

Czyli strategia jest następująca. Jedziemy wolno żeby nie nadwyrężać bolidów, nie wdajemy się w ściganie żeby nie wydzwonił i czekamy na 4 wypadki, 5 awarii konkurencji i Williams ma punkty. 

 

A podasz może liczby na najbliższe lotto?  ;):)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...