Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, chojny napisał:

Mercedes wpuścił kamery Netflixa tylko na jeden wyścig. Ten wyścig. 

 

Może obiektywy ich trochę peszą :mrgreen:.

Sam wyścig rewelacja :thumbup:, przez cały ten sezon się tyle nie działo co na jednym Hockenheim. Po cichu liczyłem, że w końcówce RK dojedzie jakimś cudem na tym 11 z dystansem <5 s do Hamiltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig niestety tylko słuchałem jadąc autostradą z Wrocławia (żona czuwała, żebym nie zaglądał na telefon i sama oglądała ;) ). Muszę zobaczyć powtórkę. 

 

Trochę się dziwiłem, że Williams nie zaryzykował ze slickami. Nie mieli nic do stracenia (no może poza bolidami ;) ). Przy tylu neutralizacjach była szansa na wyższe miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beavis napisał:

:D

 

Taka refleksja mnie naszła... smutne jest, że serial dokumentalny jest daleko bardziej interesujący niż sport, będący jego tematem... <_<

 

A dzisiaj? No też oglądałem z zapartych tchem i nie myślałem żeby oderwać wzrok ani na chwilę. Tylko na sam koniec rzuciliście się chyba wszyscy na transmisję przez neta, bo mi tak ścinało że nie dało rady oglądać :angry: i ostatniego kwadransu nie widziałem...

 

 

Bo to wybrane, ubrane, pocięte i okraszone najlepsze kawałki. Skrót, teledysk z wydarzenia zawsze ogląda się lepiej niż kilkugodzinna relacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, przemekka napisał:

 

 

Trochę się dziwiłem, że Williams nie zaryzykował ze slickami. Nie mieli nic do stracenia (no może poza bolidami ;) ). Przy tylu neutralizacjach była szansa na wyższe miejsce. 

No właśnie bolidy to mógłby być problem bo następne GP blisko, a monkoki poszły dwa w ten weekend i mógłby być problem jakby przydzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chojny napisał:

Bo to wybrane, ubrane, pocięte i okraszone najlepsze kawałki. Skrót, teledysk z wydarzenia zawsze ogląda się lepiej niż kilkugodzinna relacje. 

 

Zgadza się. Ale mnie bardziej chodziło o to, że kulisy, padok są bardziej interesujące niż to, co dzieje się na torze. To trochę na odwrót powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, beben napisał:

Ale jajka :) no cóż punkt to punkt, nie ważne w jakich okolicznościach.
Po Robercik pewnie ścieknie to jak po kaczce, zna miejsce w szeregu WILLIAMSA, ale mnie to cieszy

 

Po Robciu ścieknie, ale po GR.... uuuuuu raczej nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że będzie walka o pierwszą dziesiątkę i trafiłem, ekstra skończą się teksty, że bez punktów w tym sezonie ;) Brawo Robert kolejna poprzeczka pokonana.

https://www.formula1.com/en/results.html/2019/drivers.html

Edytowane przez ManoLEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...