Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 22.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

9 minut temu, Kukson napisał:

Williams nadrabia stracony czas i ma przejechane aż jedno okrążenie :D

Instalacja nie poszła i robią reset?

30 minut temu, aflinta napisał:

Tak jest! FTZ!

I jeszcze Skoda....wiadomo ;)

Gdzieś jest ten live timing?

Ciekawy jestem, czy  GR będzie jeździł na ostatnich miejscach, czy lekko się przemiesza. Więcej i tak się dowiemy po 21 w studio (dobrze jest to prowadzone)

A jeszcze więcej info będzie po czwartkowych jazdach RK

2 minuty temu, ipsx82 napisał:

Widocznie mają już nowe części pomontowane i od nowa instalacja i nauka aerodynamiki

Lepiej na testach niż na wyścigu. 

12 minut temu, chojny napisał:

1:20,72

Zaczynają być najgorsi, ale w kontakcie z przedostatnimi ;) Przypuszczalibyście, że takie rzeczy będą nas cieszyć ? :blink:

Dobry kierunek. Robert utnie z tych czasów jeszcze pewnie sporo. Oby Okazali się 2-3 siłą od końca po tych testach.

Edited by Adi

Jeśli te czasy są w najmniejszym stopniu wiążące (paliwo, opony etc.) to 2 sekundy straty do liderów można uznać ża bardzo dobry rezultat na tym etapie.

Szczególnie biorąc pod uwagę zeszły sezon i zawirowania przed tegorocznym.

20 minut temu, yak napisał:

Jeśli te czasy są w najmniejszym stopniu wiążące (paliwo, opony etc.) to 2 sekundy straty do liderów można uznać ża bardzo dobry rezultat na tym etapie.

Szczególnie biorąc pod uwagę zeszły sezon i zawirowania przed tegorocznym.

Dobrze jest, fajnie się ogląda te cyferki jak idą w sensownym kierunku a samochód nadal jeździ  :thumbup: