Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 22.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

W sumie to dopiero pierwszy dzień testów Williamsa mimo, że trwają już cztery ;) oby w przyszłym tygodniu pokazali już pełną moc.

Kilka osób chyba tak samo jak my jest ciekawi opinii RK

Dz7YAbTX4AAONXY.jpg

Robert:

„Sprawdzaliśmy systemy. Przejechałem 10-12 kółek, gdy mogłem coś poczuć. Szkoda tych dni. W przyszłym tygodniu mam dwa dni jazd. Lepiej byłoby mieć więcej czucia auta i lepsze przygotowanie, bo Australia niedaleko, ale jest jak jest.”

Niektóre rzeczy są lepsze, inne gorsze. Pytanie, co przeważy. Nie pora aby mówić o osiągach samochodu”

„Przekonamy się w przyszłym tygodniu na czym stoimy. Biorąc sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, było dobrze”

„Mam nadzieję, że George będzie miał lepsze przejazdy po południu i będziemy mieli lepsze pojęcie, na czym stoimy”

Edited by Kukson

dlaczego mowa jest o przyszłym tygodniu ? wypowiada się tak jakby już nie miał wsiadać do bolidu, a przecież zostało jeszcze 3 dni jazdy.  Czy testy w barcelonie nie trwają czasem do niedzieli? 

1 minutę temu, beben napisał:

czyli dziś koniec jazd i kolejne dopiero we wtorek

Jeszcze popołudniowa sesja, a tam tylko Russel.

36 minut temu, Kukson napisał:

George będzie miał lepsze przejazdy po południu i będziemy mieli lepsze pojęcie, na czym stoimy

Oby do wtorku przygotowali co trzeba.

„Coś jeszcze musimy zamocować do samochodu. Nie był w 100 %gotowy. Byłem tu od piątku i nigdy nie czekałem tak długo, aby przejechać 40 okrążeń... postaram się przygotować tak bardzo, jak potrafię z tym, co mam” RK

No nie za bardzo Robert tryska optymizmem a w końcu doświadcza legendarnego, upragnionego powrotu i powinien być banan na twarzy.

Edited by Jacky X