Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

2 minuty temu, chojny napisał:

Ciekawe czy Orlen będzie zamykał stawkę. 

5045ab4ba9db6ed77116781b4c49338f.jpg

Ryzykowne miejsce :) bo jak zespół będzie miał wyniki bądź nawet podium to cały świat będzie chciał jeździć na Vervie :) gorzej jak będzie w ubiegłym sezonie to spadnie sprzedaż... 

• Replies 22.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

10 minut temu, Bosman napisał:

to najwolniejszy czas wtedy to było 1.22,9 (Kviat),

Który wczoraj był najszybszy. Oby w Williamsie był podobny kierunek.

Tylko czasu brak na progres...

Lewis chciał chyba z bliska przeczytać co tam jest na skrzydle napisane, a tam pod napisem Orlen kupon na Hot Doga i kawę przy zatankowaniu min. 20l Vervy :D

• Like 1
5 minut temu, antikos napisał:

tak podjesz czasy jak moja żona cenę zakupu, ile to kosztowało - no 400 zł, tak a na metce 499 zł

Poprawia się o sekundy więc podajemy sekundy. Jak pójdzie walka w dziesiąte części przejdziemy za przecinek :rolleyes:

Jak bardzo chcesz to... ,681 ;)

2 minuty temu, Kukson napisał:

Lewis chciał chyba z bliska przeczytać co tam jest na skrzydle napisane, a tam pod napisem Orlen kupon na Hot Doga i kawę przy zatankowaniu min. 20l Vervy :D

Blisko było :blink:

• Upvote 1
12 minut temu, Kukson napisał:

IMHO . Przestraszył się Orła :D

Russel po południu będzie kręcił lepsze kółka. Robert dopracuje bolid do tego czasu.

Na razie Williams, podobnie jak w zeszłym roku, okupuje swoją pozycję :(

Myślę, że pełniejszy obraz ich pozycji w stawce będziemy mieli dopiero na drugich testach (kiedy będą?) ...oczywiście, o ile się znowu nie spóźnią.

A ja mam wrażenie, że nam się humory i tak bardzo poprawiły. Czasy jak czasy. Czekam tylko żeby Kubica powiedział , że bolid jest dobrą konstrukcją do rozwoju.

Będą w tym roku punkty. Nie wiem ile ale na pewno będą. Czy to minimalistyczne oczekiwania ?